İçeriğe Yönlendir

Egea 1.6 E-Tork Mu Kia Ceed Mi?

Süleyman Kaya87

Recommended Posts

Tuna İşgören

Ceed Varken Egeanın esamesi okunmaz. ceed tork canavarı Egea ne canavarı :) Egeadan hızlı adımlarla uzaklaşın ceed alın rahat edin 

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

CRDİ motorla fiatın motoları başa çıkamaz [emoji14]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

ceed daha mantıklı seçim olur bizde kardeşi i30 var dizel otomatik şehir içi 7 civarı yakıtı var

Yorum bağlantısı
Ali Gök

:i-ih: Egea daha küçük. Sadece sedan/ heçbek farkı sebebi ile bagaj var.  ;)

Ben sonuca bakarım arkaya 2 valiz 2  zeytin bidonu sığarmı sığmazmı :D

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Egea 'ya bugün gidip baktım, 520lt bagaj hacmi var dedi satış danışmanı. Şaşırdım, içimden "yine üfürüyorlar" bile dedim ama netten baktım gerçekten de 520lt yazıyor. Şok oldum. Benim ezberimi bagaj hacmiyle bozdu bu Egea. 

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Yakinda korkarim Dacia Logan varken Agea'ya bakilir mi, uzerine benzin dokup yakilmali, tasarlayani da bulup mihlamali yorumlari alacagiz gibi. Lanet olsun bu Aega'ya nerden cikti da bu konuya bile girdi. Ismi bile ayni satirda yanlis yazilabilen lanetli model.

Saygilarimla.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gök

Yakinda korkarim Dacia Logan varken Agea'ya bakilir mi, uzerine benzin dokup yakilmali, tasarlayani da bulup mihlamali yorumlari alacagiz gibi. Lanet olsun bu Aega'ya nerden cikti da bu konuya bile girdi. Ismi bile ayni satirda yanlis yazilabilen lanetli model.

Saygilarimla.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bazı arabalar çok eleştiriliyor nedense bendede sempati doğmaya başlıyor örnek agea:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Kaya87

Herkese teşekkür ederim. Kia Ceed de karar kıldım.

Fakat bugün 32000 km de 2015 model Ford Focus Titanyum X (geniş ekranlı) Benzinli Powershift buldum. Çizik yok. 63 bin lira dediler. Garantisi devam ediyor. İçim gitti.

Bu arada limitim 60 bin TL fakat çok çok çok istersem 2-3 daha bulurum.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

60bine dizel ceed varken ben sahsen gidip benzinli focus almam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Kapdan

"60 bin üzeri araba ve LPG" bence çok tezat bir durum.Maksat ekonomi yapmaksa ki - lpg düşünüldüğüne göre öyle - o rakamlara dizel bir çok seçenek düşünülmelidir.

Ayrıca Egea yerden yere vurulacak kadar da kötü değil ve B değil C sınıfı.Lineanın upgrade edilmiş hali.

Yorum bağlantısı
Süleyman Kaya87

Egea test sürüşü yaptım ben gayet beğendim. Egea nın C segmenti olduğuna katılıyorum ki öyle lanse ediliyor. Dizel +otomatik şimdilik olmamasından dolayı vazgeçtim. Artık lpg den kurtulmak istiyorum.

Son karar Ceed. Herkese tekrar tekrar teşekkür ediyorum. O kadar çok araç var ki insanın kafası karışıyor doğal olarak.

Leon, i30, Ceed, Octavia, rapid, toledo say say bitmez.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ömer Erbay

bazı arabalar çok eleştiriliyor nedense bendede sempati doğmaya başlıyor örnek agea:D

Yorum bağlantısı

Bu egea Eskişehirden 4 kişiye mezar oldu. Kontrolünü kaybedip köprü duvarına çarpmış. Araçta 5 kişi varmış.

Bu hasar araçtan bağımsız bence. Aracın bu hale gelebilmesi için aşırı bir sürat gerekir. Hangi marka araç olursa olsun maalesef kurtuluş zor olurmuş bence..

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Bu hasar araçtan bağımsız bence. Aracın bu hale gelebilmesi için aşırı bir sürat gerekir. Hangi marka araç olursa olsun maalesef kurtuluş zor olurmuş bence..

aynı fikirdeyim

Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Ceed bence de güzel bir seçim olur diye düşünüyorum arkadaşımda kia pro ceed gt var gayet güzel ve kaliteli ben burdayım diyor yani

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Bu egea Eskişehirden 4 kişiye mezar oldu. Kontrolünü kaybedip köprü duvarına çarpmış. Araçta 5 kişi varmış.

Emin misin. [emoji15] Sanki köprü buna çarpmış. Allah rahmet eylesin...

Yorum bağlantısı

Asiri hizda her aracin basina gelecek hemen hemen ayni ancak yasam alanini koruma konusunda elbette ki bazi markalar cok daha ustun. Yanliz Egea'nin bence tek tarafli bir kazasi degil bu. Arkadan guclu bir kuvvet olmadan ya da dikey sekilde bagaj ustune dusmeden boyle bir presleme olamaz.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

spin atmış, arkadan çarpmış. 150 ile falan giderken normal. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Çok garip bir kaza. Yüksek hız olacak, çok keskin ters dönüp arkayı vuracak. Fiziken imkansız gibi ama olmuş işte. Yan kayarak vurursa olur ki o zaman yana doğru ezilmesi lazım. Oda olmamış

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...