İçeriğe Yönlendir

Navimex 9912 HD Android Multimedya Hakkında

Alparslan Özaslan

Recommended Posts

Alparslan Özaslan

iyi günler arkadaşlar.android multimedya ile ilgili fikirlerinizi almak istiyorum.focus 3 aracıma 9912 HD android multimedya yı formdaki arkadaşlara taktırdım.şu ana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım(sadece otomatik park yazısı İngilizce dışında ancak ekranda renkli oklarla yönlendirme yapıyor)sadece kafama takılan konu.cihazda sanırım iki tane USB girişi var birini aracın konsülde bulunan yere bağlandı çalışıyor.diğerine ise araç ön kayıt cihazı bağlandı.araçiçi lkamerayı ister sd karta istersek konsülde bulunan USB den flash belleğe kayıt yapabiliyorum.sd kartta sıkıntı dan mıdır(başka kart denemedim) bazen yaptığı kayıtları açtığımda desteklenmeyen video deyip açmıyor.usb ise hem kolay hemde şu ana kadar bir kayıt hatası yapmadı.şimdi sormak istediğim.konsülde bulunan usb girişine usb çoğaltıcı taksam birine araç kaydı olsa diğerinde müzik veya video taksak destekler mi deneyen varmı.android cep telefonları ve tabletlerin büyük çoğunluğunun desteklediği yazılan yorumlardan okudum.elimde usb çoğaltıcı olmadığından deneme şansım yok.olmazsada boşa para vermek istemiyorum.deneyen olursa sonucu yazabilir mi teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Alparslan Özaslan

iyi akşamlar arkadaşlar.şubat 2016 sonunda android navimex 9912 hd multimedya taktırmıştım.son 4-5 güne kadar bir sorun yoktu.sorun şu.cihazda igo 8 navigasyon var.enson şubat 2016 haritasını taktırdığım yerdeki sitelerinden yükledim.bir hafta kadar önce farklı bir formda igo 2016 Q3 diye bir harita buldum ve bunu sd karta yükledim.navigasyon normal olarak çalıştı.cihazda ön kayıt kamerası mevcut ve sd 2 karta kayıt yapıyor.aracı çalıştırdığımda cihaz açılıyor ve otomatik olarak kayda başlıyordu.dediğim gibi son birkaç gündür.sabah aracı çalıştırıyorum otomatik kayıt başlamıyor DVR yi açıp kayıt dediğimde sd kart takılı değil diyor.naigasyona ait sd kartı çıkarıp taktığımda sd 2 karta kayıt başlıyor sanki iki adet sd katttan biri arızalı gibi olunca diğerinide çalıştırmıyor.navigasyonaait sd kart çıkarıp takılınca navigasyon ile birlikte kayıtta çalışmaya başlıyor.son atılan harita yüzünden mi yoksa sd karttan mı olur.dikkatimi çeken bir şeyde navigasyona ait sd kart üzerinde TR yazılı bir bandrol gibi bir şey var.gün içersnde ne zaman olursa olsun kayıt otomatik çalışıyor.sadece ertesi gün olunca sorun oluşuyor.formda başına gelen varmı teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

bence sd karttan kaynaklanıyor, yedek alın her iki kartıda, bilgisayarda biçimlendirin sonrasında yedeğinizi karta tekrar yükleyip deneyin yine olmaz ise farklı sd kart deneyin.

Yorum bağlantısı
Alparslan Özaslan
(düzenlendi)
On 23.11.2016 at 21:53, Lokman Ceritlioğlu yazdı:

bence sd karttan kaynaklanıyor, yedek alın her iki kartıda, bilgisayarda biçimlendirin sonrasında yedeğinizi karta tekrar yükleyip deneyin yine olmaz ise farklı sd kart deneyin.

teşekkür ederim arkadaşım.sadece navigasyon kartı önemli diğeri zaten komple silinip biçimlendirince takınca yeterli kamera kayıtlarının önemi yokk.

tarihinde Aydın Akdeniz tarafından düzenlendi
yazı standartı
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alparslan Özaslan

deddiğiniz gibi her iki sd kartı biçimlendirip haritayı gps sd karta attım diğer sd kartıda kayıt yerine taktım.şu ana kadar normal çalışıyor ancak sabah önemli olan.ertesi gün araç otomatik kayda başlamıyordu bakalım sabah sorun yaratacak mı.

Yorum bağlantısı
Alparslan Özaslan

sabahleyin aynı sorunu yine yaptı.özellikle gps ait sd karttan olduğunu sanıyorum.aldığım yere telefon ettim.büyük ihtimal sd karttan dır.içindeki haritayı kopyalayıp başka bir sd karta ile denemem gerektiğigerekirse istediğim anda yeni bir sd harita kartı gönderebileceklerini belirttiler.sabah ola hayrola bakalım.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Alparslan Özaslan

evet arkadaşlar harita gps kartı  arızalıymış.taktırdığım yere telefon ettim.sağolsunlar yeni bir sd harita kartı ücretsiz olarak gönderdiler.taktım yine hata verdi bu sefer navimex genel merkezi aradım.onlarda sağolsunlar çok ilgilendiler ve cihazdaki eski kurulumu telefon ile kaldırttılar tek tek yeniden kurdurdular sd kartı taktırdılar.çok sükür düzeldi.herhangi bir sorun yok.işte sanırım satıp kaçmak değil ürün arkasında durmak bu olsa gerek.enaz bu konu için 4.-5 sefer aradım hepsinde gereğini yaptılar.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Yazılım lisanslı ise haritayı kendiniz atınca çalışmaz. Kendi upgrade programı ile yapmak lazım. Şu an için en iyi çözüm orjinal dosyaları kopyalamak.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...