İçeriğe Yönlendir

Focus 2 - Cam Rüzgarlık Tavsiyesi

İsmail Sefer

Recommended Posts

İsmail Sefer

Hayırlı günler arkadaşlar. Focus 2 aracım için cam rüzgarlığı almak istiyorum. Kullanıp memnun kaldığınız marka var ise markasını veya internet linkini paylaşırsanız sevinirim. Biraz araştırma yaptım Tarz, Carat, Sunplex, Elf vs. markalar var. Ne önerirsiniz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Sefer

Trabzon gibi bol yağışlı bi şehirde sanki şart gibi. Ama takmak istememin asıl sebebi pencereden rüzgar sesi çok geliyor. Rüzgar sesine faydası olur mu acaba?

Yorum bağlantısı
Uğur Şahinbaş

Sunplex aldım kendim taktım dikkatlice. Keleşoğlundan :) kaliteli bir plastik. Şık ve sağlam.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
İsmail Sefer

Sunplex aldım kendim taktım dikkatlice. Keleşoğlundan :) kaliteli bir plastik. Şık ve sağlam.

Arabanın bi resmini paylaşırsan sevinirim. Şekil üstünde görmek daha iyi fikir verir

Yorum bağlantısı

Trabzon gibi bol yağışlı bi şehirde sanki şart gibi. Ama takmak istememin asıl sebebi pencereden rüzgar sesi çok geliyor. Rüzgar sesine faydası olur mu acaba?

Tam tersi daha çok rüzgar sesi yapar.

Yorum bağlantısı
İsmail Sefer

Teşekkürler Uğur hocam resimler için. Hakan beyin dediği gibi rüzgar sesi yapıyor mu 100-120 km arası hızlarda?

Yorum bağlantısı
Uğur Şahinbaş

Dikkatli dinlemedim ama rahatsız etmedi demek.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
İsmail Sefer

Bende bugün taktirdim sunplex 50 tl

Mustafa, dinleme fırsatın oldu mu pencerelerde rüzgar sesi yapıyor mu?

Yorum bağlantısı
Mustafa Boz

Mustafa, dinleme fırsatın oldu mu pencerelerde rüzgar sesi yapıyor mu?

Uzun yol şansım olmadi daha
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Adem Öztürk

Bende bugün taktirdim sunplex 50 tl

827a911c6cc84272588554e974eabf01.jpg

Yakışmış aynı renk sedan kasa bendede var, arkadaşlarında bahsettiği gibi ciddi manada ses yapiyormu acaba, birde bu yarı saydammı yoksa tam koyu siyahmı

Hayırlı günler arkadaşlar. Focus 2 aracım için cam rüzgarlığı almak istiyorum. Kullanıp memnun kaldığınız marka var ise markasını veya internet linkini paylaşırsanız sevinirim. Biraz araştırma yaptım Tarz, Carat, Sunplex, Elf vs. markalar var. Ne önerirsiniz?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı

Yakışmış aynı renk sedan kasa bendede var, arkadaşlarında bahsettiği gibi ciddi manada ses yapiyormu acaba, birde bu yarı saydammı yoksa tam koyu siyahmı

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aman aman Ses yapmaz düzgün yapistirildigi taktirde. 120 km ile giderken de cam açılmaz diye düşünüyorum.

Buda benim aracım. 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum ruzgarliklari..

fa3109509ef0caa27ec79a7a45b7e6ad.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Koca

Aman aman Ses yapmaz düzgün yapistirildigi taktirde. 120 km ile giderken de cam açılmaz diye düşünüyorum.

Buda benim aracım. 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum ruzgarliklari..

Hocam 160-180 Km aralığına kadar kapatmıyorum ben camı, hafifde olsa açık duruyor. 120 Km'de baya açık olsada problem olmuyor :biggrin:

Bu arada aracın görüntüsünü olumsuz yönde etkilediği için rüzgarlık kullanmıyorum.

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Macit Aliyev

arkadaşlar bende mugen rüzgarlık aldım. Fakat normal bşekilde yapıştırmayı düşünüyodum. Fakat biraz araştırma yaptım fön makinesi olmadan denemeyin felan demişler. Sizce fön makinesi şart mı?

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Macit Aliyev

Merhabalar. Arkadaşlar geçenlerde cam rüzgarlığı aldım. kendim yapıştırmak istedim ve yaptım fakat iyi yapışmadığı için bugun 150 ile felan giderken sol ön rüzgarlık yarıdan parçalandı. Şimdi en önemlisi ise ben bunları çıkardığımda kalan izleri nasıl temizleyebilirim?

Var mıdır bir bilgisi olan?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
57 dakika önce, Mais Jannataliyev yazdı:

Merhabalar. Arkadaşlar geçenlerde cam rüzgarlığı aldım. kendim yapıştırmak istedim ve yaptım fakat iyi yapışmadığı için bugun 150 ile felan giderken sol ön rüzgarlık yarıdan parçalandı. Şimdi en önemlisi ise ben bunları çıkardığımda kalan izleri nasıl temizleyebilirim?

Var mıdır bir bilgisi olan?

Neyle yapıştırmıştınız.. bu önemli.. ?

Yorum bağlantısı
Mesut Aybek

Ben bu rüzgarlık işine heves ettim aldım taktım ama çok kötü bir şekilde rüzgar sesi vardı. Şehir içi iyi ama uzun yolda hiç kullanışlı değil.. tavsiye etmiyorum.
747acaf72e932a27a9bf38250cc9964d.jpg

Bu arada emmi bağıra bağıra tapatalk imzanızı kaldırın diyor sayın abiler.. [emoji2]
Bu konuda 2 kişinin imzası hala duruyor..[emoji5]
Saygılar..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
14 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Neyle yapıştırmıştınız.. bu önemli.. ?

Mehmet abi,kendi üzerinde olan çift taraflı bantla yapıştırdım.

13 saat önce, Mesut Aybek yazdı:

Ben bu rüzgarlık işine heves ettim aldım taktım ama çok kötü bir şekilde rüzgar sesi vardı. Şehir içi iyi ama uzun yolda hiç kullanışlı değil.. tavsiye etmiyorum.
747acaf72e932a27a9bf38250cc9964d.jpg

Bu arada emmi bağıra bağıra tapatalk imzanızı kaldırın diyor sayın abiler.. emoji2.png
Bu konuda 2 kişinin imzası hala duruyor..emoji5.png
Saygılar..

Aslında fazladan veya kullanılmaya sol ön cam rüzgarlığı olan varsa talibim.:)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...