İçeriğe Yönlendir

İnceleme 2016 Peugeot 2008 1.6 Ehdi 92Hp S&s

Çiğdem Bilen

Recommended Posts

Çiğdem Bilen

Araç kalmadı dimi şu an ?

mert bey ankara görallar bayisini bir arayın isterseniz. Bir de adanada ismini hatırlamadığım bir bayinin adı geçti dün. Araç olabilir. Birine kredi çıkmamışmı bir şey olmuş.
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Hayırlı olsun tekrardan. Araç çok hoşuma gitti gerçekten. Peki bu vitesin arkasındaki Tokmak gibi birşey var dikkatimi çeken. ( Kol dayamanın orda ) nedir o ? El freni değil umarım :)

tarihinde Samet Daz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
(düzenlendi)

Hayırlı olsun tekrardan. Araç çok hoşuma gitti gerçekten. Peki bu vitesin arkasındaki Tokmak gibi birşey var dikkatimi çeken. ( Kol dayamanın orda ) nedir o ? El freni değil umarım :)

El freni :) bildiğimiz el freni gibi çek, alttan düğmeye bas indir şeklinde. Ama değişik görünüyor deri kaplamışlar falan iyi olmuş

gX4WP3.jpg

tarihinde Çiğdem KAYA tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

El frenini saymaz ise araç çok güzel Güle güle kullanın :)

Gerçekte çok absürt durmuyor resimde tokmak gibi biraz evet :)
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Araç kalmadı dimi şu an ?

mert bey adanada kaya grisi skypack cam tavanlı varmış 64 istiyorlarmış. Diğer forumda yazmışlar. Bilgine :)

Gerçi kaya grisinde 1000 lira renk farkı var. 61300 yerine 64 demişler

Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Güle güle kullanın. Kol dayamayı merak ettim, fotosu var mıdır?

Lastiklerin yorumunu ilerleyen km'lerde bekliyorum.

Led'li iç mekan fotosu da isteriz

:nazar:

Hayırlı olsun. Kol dayama var gibi sanki.küçük ama tuhaf bişey...

Lastik ses yapacak mı uğuldayacak mı bende merak ediyorum...

Kol dayamanın resmini çektim daha doğrusu saklama haznesinin :) Lastiklerde şimdilik konfor bozacak bir şey ses falan yok ama bakalım zamanla göreceğiz.

6mlgj3.jpg

Bir iki resim daha... bahsettiğim beğendiğim yumuşak plastikler ve nikelajlar

yVAYk7.jpg

G3p6jV.jpg

Sayın yöneticilerim bu resimleri de ilk mesajıma ekler misiniz ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

e-hdi motoruna aisin şanzıman ile ultra mükemmel eksiksiz bir bileşim. :nazar: kullanmadan değeri anlaşılmayacak bir araba

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Pianoblack ve nikelaj bölümlere güneş vurduğu an sıkıntı oluyor pianoblack yerler tozu çok gösteriyor 2,5 senedir kardeşi 208 kullanıyorum pejo iyidir.

Sizde iyi günlerde kullanın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
(düzenlendi)

Teşekkürler Okan Bey aldığım araçtan hala ankara görallarda var. 2 tane sanırım 63-64 istiyorlar.

tarihinde Çiğdem KAYA tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Rica ederim iyi fiyatlarmış ve neden o fiyatı bana çektiklerin araştırdım.Makyajlı kasa oldu için otomatikman 5000 TL koyuyorlar ve otomatik vites olmasıda etkenmiş .vb bir çok şey sayıyorlar .Aracın testinide yaptım sevdiğim beyendim araç sadece bana küçük geldi c4 cactus geniş geldi .onlarda metalik boya ve seramik kaplama dahil 69 bin fiyat verince c4 almış olduk ALLAH güzel günlerde binmeyi nasip etsin Çiğdem hanım.yanlız 2008 o direksiyonu çok hoşuma gidiyor küçük olması bence güzel

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Size de hayırlı olsun cactus marjinal bir araç trafikte çok dikkat çekiyor

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Rica ederim iyi fiyatlarmış ve neden o fiyatı bana çektiklerin araştırdım.Makyajlı kasa oldu için otomatikman 5000 TL koyuyorlar ve otomatik vites olmasıda etkenmiş .vb bir çok şey sayıyorlar .Aracın testinide yaptım sevdiğim beyendim araç sadece bana küçük geldi c4 cactus geniş geldi .onlarda metalik boya ve seramik kaplama dahil 69 bin fiyat verince c4 almış olduk ALLAH güzel günlerde binmeyi nasip etsin Çiğdem hanım.yanlız 2008 o direksiyonu çok hoşuma gidiyor küçük olması bence güzel

Hayırlı olsun, Cactus gibi bir aracı tercih etmek cesaret işi ,özgür düşünme işi , tebrik etmek lazım,

Yorum bağlantısı

Hayirli olsun. Iyi gunlerde kullanin insallah. Daha once inceledigim kadariyla kendi sinifindaki araclara gore nuanslari ve marjinallikleri olan bir arac ama bu farkliliklari ile cezbedici.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Hayırlı olsun. Kol dayamayı seviyorsanız koltuğa çok orijinal bir şekilde yapılıyor. Bunun için bir oto döşemeciyle görüşmelisiniz. İstanbulda amcamın oğlu focusa 150 liraya yaptı geçen ay forumdan bir arkadaşa. Çok sağlam oldu diyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...