İçeriğe Yönlendir

B Max - Bu Sensörler Araçta Mevcut Mu?

İlker Türker

Recommended Posts

İlker Türker

Merhabalar. 

İki yıllık focus maceramdan sonra, farklı bir araç almak istedim.

Peugeot 3008 mi alsam başka bir araç mı derken B-Max hoşuma gitti ve bu hafta içerisinde aldık. (2012 model, 2013 trafiğe çıkışlı)

Titanium olduğu için nasılsa full araçtır diye, aracın eski sahibine hiç sormayı akıl edemedik ama araçta otomatik yanan farlar (Far Sensörü) , otomatik kararan dikiz aynası ve yağmur sensörü yok.Ya da ben bulamadım :/ 

Bu özellikleri nasıl kullanabiliriz, nasıl anlarız bunların olup olmadığını ? 

Şimdiden teşekkürler. 

İyi günler...

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Far kumandasında AUTO yazisi yoksa eger far sensörünüz yoktur, yağmur sensörü ön camda olur , dizik aynasinin altinda eger manuel karartma mandali varsa oto kararan aynada yoktur,, bmax in donanimlarina tam hakim Degilim ancak titanyum donanimda olmasi gerekli , trend x falan olmasin aldiginiz arac , deri direksiyon ve dijital klima mevcut mu ?

Yorum bağlantısı

Büyük ihtimal ile o yıl saydığınız donanımlar x paket'e dahildi. Malesef aracınızda o donanımlar olmayabilir.

Yorum bağlantısı
İlker Türker

Far kumandasında AUTO yazisi yoksa eger far sensörünüz yoktur, yağmur sensörü ön camda olur , dizik aynasinin altinda eger manuel karartma mandali varsa oto kararan aynada yoktur,, bmax in donanimlarina tam hakim Degilim ancak titanyum donanimda olmasi gerekli , trend x falan olmasin aldiginiz arac , deri direksiyon ve dijital klima mevcut mu ?

Evet aldığım araçta deri direksiyon, dijital klima, sesle komut gibi özellikler var. 

Büyük ihtimal ile o yıl saydığınız donanımlar x paket'e dahildi. Malesef aracınızda o donanımlar olmayabilir.

Evet Burak Bey büyük ihtimalle söylediğiniz durum doğru. 

Diğer 2012 model araçlara baktığımda geri görüş kamerası, sensörler vs mevcut. 

Demek ki o yıl opsiyondu bu özellikler. 

Teşekkürler.  :bravo:

Yorum bağlantısı
Mustafa Özbek
(düzenlendi)

Merhaba,

Bende 2012 B max Titanyum kullanıyorum ve aracımda far sensörü, yağmur sensörü, geri görüş kamerasi ve sesle komut gibi bir çok özellik var (aracım x paket değil) ikinci el aldım belki bu konuda çok bilgili değilim ama sizin aracınızda da olması gerekiyor diye düşünüyorum. yoksa titanyum paketin bir anlamı kalmaz bence

tarihinde Mustafa Özbek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İlker Türker

Merhaba,

Bende 2012 B max Titanyum kullanıyorum ve aracımda far sensörü, yağmur sensörü, geri görüş kamerasi ve sesle komut gibi bir çok özellik var (aracım x paket değil) ikinci el aldım belki bu konuda çok bilgili değilim ama sizin aracınızda da olması gerekiyor diye düşünüyorum. yoksa titanyum paketin bir anlamı kalmaz bence

peki sony ses sistemi var mı sizde ?

Acaba aldığınız kişi bu opsiyonları sonradan mı ekletti ?

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

İlanlara şöyle bir baktım 2012 titanium larda yağmur sensörü ve far sensörü var. Aracınızın titanium olduğuna Emin misiniz? Aracın ön camı dikiz aynası ve arkası ile farklı anahtarının resimlerini yükler misiniz?

Yorum bağlantısı
İlker Türker

İlanlara şöyle bir baktım 2012 titanium larda yağmur sensörü ve far sensörü var. Aracınızın titanium olduğuna Emin misiniz? Aracın ön camı dikiz aynası ve arkası ile farklı anahtarının resimlerini yükler misiniz?

şu an için araçla farklı şehirlerdeyiz ve ancak elimde bu fotograflar var :) Bunlar yeterli olur mu acaba ?

LQQM4J.jpg

rEE4RB.jpg

7AAJPm.jpg

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Sizin aracınız da sensör yok olsa ön camda böyle bir şey olması gerekir. 30eef220a70f01ee0bc0afd669c92c62.jpg

Yorum bağlantısı
İlker Türker

evet bu tür bir sensör yok. neyse artık ilerde araç değiştireceğimde bu konulara biraz daha dikkat ederim :)

Bunlar olmasa da aracımdan çok memnunum, umarım hep böyle gider :nazar:

Yorum bağlantısı
Mustafa Özbek

peki sony ses sistemi var mı sizde ?

Acaba aldığınız kişi bu opsiyonları sonradan mı ekletti ?

Evet Sony ses sistemi ver aracımda

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...