İçeriğe Yönlendir

Sıfır Elantra Mı Ikinci El 2013 Fluance Icon Mu

İbrahim Göknar

Recommended Posts

Taner Kültüroğlu

bence de en mantıklısı dizel ve geniş bagaj

Yorum bağlantısı
Misafir

60 bin Tl yi gözden çıkarttıysanız daha farklı alternatifler de olabilir. Benim önceliğim sıfır araç olurdu.

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

1.0 octavia satışa çıktı sanırım. Bir bayiye uğrayıp incelemenizi tavsiye ederim. En boşu bile tatminkar olabilir Skoda'nın. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

1.0 octavia satışa çıktı sanırım. Bir bayiye uğrayıp incelemenizi tavsiye ederim. En boşu bile tatminkar olabilir Skoda'nın. 

teknik verisi çok iyi 1.0 tsi nin. acaba o yakıt değerlerini yakalarmı 

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

teknik verisi çok iyi 1.0 tsi nin. acaba o yakıt değerlerini yakalarmı 

Fabrika verileri epey hassas şekilde kullanım ile ölçüldüğünden , üzerine 1 - 1,5 litre bile koysa yine iyi. :) Vergi avantajı ile birlikte yıllık maliyeti epey aşağı çeker. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

1.2 tsi polonun şehir içi yakıt tüketimi fabrika verisi 6 eskişehir şehir içi reelde 8 lt

Eskişehirin trafik durumu nasıl bilmiyorum ama istanbuldan çok değildir heralde. normal şartlarda istanbuldada en az 8 yakar öyleyse

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

eskişehirde bisikletler solluyordu bizi.. yollar düz ama gitmekten çok ayak frende bekliyorsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Eskişehirin trafik durumu nasıl bilmiyorum ama istanbuldan çok değildir heralde. normal şartlarda istanbuldada en az 8 yakar öyleyse

Benim leonun 4700 km ortalaması 7.15 çıktı. Hız 20 23 arası değişiyor. En düşük 6.9 gördüm.

Yol bilgisayarı değil pompa değerleri.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Fluence'ye 60 bin verir miydiniz?

Bir iki yıl eskisini alırım ama Octavia falan alırım ben olsam.

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

2 farklı fluence kullandım biri makyajsız business paket biridr şuanda şirkette 2016 orta donanımlı bir fluence.Kullanan seven alınmasında o paralar verilmez heybetli ama kof [emoji4] 60 bin e başka model bakabilirsiniz elentra konusunda bir bilgim yok.

Yorum bağlantısı
İbrahim Göknar
(düzenlendi)

Bu gün kazasız diye gittiğim fluance ın 4 tane kaza kaydı çıktı ikinci ele zaten güvenim yoktu full diye gittiğim araçtan full moral bozukluğuyla döndüm boş olsun sıfır olsun benim olsun milletin eskilerini toparlamaktan bıktım artık

tarihinde İbrahim G&#246knar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Eega hb 10 güne ncap testine girecek. Sonuçları bekleyip egea da bakabilirsiniz. Bagaj epey geniş. Arka koltuk geniş. Şaft tüneli yok. Donanım bol.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...