İçeriğe Yönlendir

Focus 1 - Satma Derecesine Geldim

GÖKHAN TUNCAY

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Tezler ve gerçekler maalesef hedeflediği gibi olmaz. Focusu kullanan bilir doğru yolu

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Sübap sorunu yüksek km sonucu ortaya çıkma ihtimali yüksek. Ben geçen yıl yaklaşık 80bin LPG de kullanılmış toplamda 210binde aracımda yaşadım. Sübaplar değişti. Sorun çözüldü çekişi ve sesinden gayet memnunum.

Yorum bağlantısı
Rasim Bolat

2001 focusum var. 4 senedir kullanıyorum kaç senedir lpg takılı komperesyon testi 12 12 12 12 tık yok maşallah düzenli benzin, gaz karma gezerim. Aklı kelden yakıtı shell den alın motor yağı mobil kullanılır motor clean yapılır. berner motor iç temizlik katkısı kullanırım. İlk aldığımda rolanti sorunu vardı. O sorunda Bu sitede yayınlanan bilgilerin doğruluğu ile halledildi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Günen

Geçen sene 2000 Focus vardı bizdede. Rolanti çok sıkıntı cidden bu arabada, sürekli oynardı sabit durmazdı.. Bi ara artık rolantide durmamaya başladı direkt stop ediyordu. Arabanın beyni değişti, bujiler kablolar vs değişti biraz daha iyiydi ama arada gene anlamsızca stop ediyordu.Benzinde de LPG'de de aynı şeyi yapıyordu. Kronik bir sorun olduğunu düşünüyorum. Şansınız varsa düzeliyor sanırım..

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mehmet Gezer
On 14.02.2017 at 15:17, Şahin Topaloğlu yazdı:

Gökan bey, öncelikle aynı sorunları yaşadım. İzlediğim yol ları size yazayım.

1- Buji ve buji kabloları orjinal motocraft ile değiştirildi.

2-Yarım depo benzinle gezdim

3- Kelebek boğazı temizlendi.

4- Yetkili serviste  bilgisayara bağlanıp yazılım güncellemesi yapıldı.

Hiç bir sorunum kalmadı.

Kaç model arabanız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuz Erdoğan

70000 de atiker taktirip 210.000 de geçen ay sattığımız 2004 focus lpg problemi yasatmadi bize hiç. Başta babam son 20 bin ben kullandim

Yorum bağlantısı
Osman Ünal2

Doğru montaj ve ayarı lpg'de kritik bir konu.İlk olarak yol ayarı yaptırın.Ekonomik olsun diye lpg ayarı kisilinca araç fakir karisimda çalışıyor ve subaplara zarar veriyor

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu
On 10.03.2017 at 10:41, Mehmet Gezer yazdı:

Kaç model arabanız.

2003 ford focus sw  AT

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...