İçeriğe Yönlendir

Opel Insignıa Için Navı+Anfı Için Oval Baglasak Yeterli Olur Mu?

metehan koç

Recommended Posts

metehan koç

Arkadaşlar merhaba. Insıgnıa edıtıon elegance aracım ıcın navıtech marka navıgasyon aldım. Bırde baslangıc sevıyesı roadstar anfı aldım. Bagaja buyuk bır subwoofer koymak ıstemıyorum, suan ıcın kompenantta dusunmuyorum. Orjınal hoparlörler bu anfıyı kaldırır mı bılemıyorum. Sorum su arka pandızot uzerıne kutulu 2 tane oval koysam anfı ıcın ses nasıl olur? Bu ovallerın baglantısını nasıl yapmalıyım bılgısı olan arkadaslar yardımcı olursa sevinirim

Yorum bağlantısı
metehan koç

Çağlar bey subwoofer şart o zaman. Pekı pandızota yerlestrmek saglıklı mı daha dogrusu pandızot wooferları tasır mı?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Farklı bas frekansı için ikisi de. Doğrusu yanlışı yok. Güncel kasalarda pandizoda takması çok zor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

Çağlar bey subwoofer şart o zaman. Pekı pandızota yerlestrmek saglıklı mı daha dogrusu pandızot wooferları tasır mı?

panzidotu kafanızdan çıkarın bas almak istiyorsanız,bagaja jbl 20 cm sub işinizi görecektir. panzidota yapmak istediğiniz şeylerden verim alamazsınız yani görüntüyü bozduğunuza değmeyecektir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
metehan koç

Bugün navıtech servısıne gittim orijinal hoparlorlere anfı baglamanın anlamı yok sadece subwoofer baglanabılır bas alırsınız, orj hoparlörler navıden alır sesi dedı.baglasak yakar mı bilemedim

Yorum bağlantısı

Halbuki teklifim ne kadar güzeldi [emoji23][emoji23][emoji23]

o ön koltuk altına mi yoksa arka koltuk altıma mı takılıyor.?

Koltuk altı bas alın en güzeli

Yorum bağlantısı

Genelde on koltuk altı yüksek olur oraya bağlanır ama keyf isterse arka koltuk daha iyi olur [emoji6]
Yorum bağlantısı

Genelde on koltuk altı yüksek olur oraya bağlanır ama keyf isterse arka koltuk daha iyi olur [emoji6]

Hımm anladım.

Benim șöröki de vardı arka koltuk altındaydı.

Yorum bağlantısı

Hımm anladım.

Benim șöröki de vardı arka koltuk altındaydı.

Binek araba gibi olmaz onun yüksektir koltuklar benim arka koltukta yer yok mesela
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Binek araba gibi olmaz onun yüksektir koltuklar benim arka koltukta yer yok mesela

Tamam.

[emoji106]

tarihinde Erol Eser tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Arka koltukta daha iyi olur,ama iyi gizleme yapılmalı Erölcuğum :)

Yorum bağlantısı

Bu iş için çok iyi bir şekilde organize olmalı ama.

Abi kablosundan amfisine.cihazından antenine kadar ya en iyisi olacak yada olmayacak.

Ayni fikirdeyim.

Yorum bağlantısı

Abi kablosundan amfisine.cihazından antenine kadar ya en iyisi olacak yada olmayacak.

Ayni fikirdeyim.

Kardeşim Gökhan ERKEN bu konuda Nirvana yaptı biliyorsun :)

Yorum bağlantısı
metehan koç

aracın orj hoparlorune anfi bağlanamaz mı yani. Elektronikçi bana verimi düşürür dedi siz ne dersiniz arkadaşlar?

Yorum bağlantısı

aracın orj hoparlorune anfi bağlanamaz mı yani. Elektronikçi bana verimi düşürür dedi siz ne dersiniz arkadaşlar?

Kardeşim Gökhan Erkenden destek almanızı tavsiye ediyorum.kendisi forumda bu bölümün sorumlusudur.

Yorum bağlantısı
metehan koç

Kardeşim Gökhan Erkenden destek almanızı tavsiye ediyorum.kendisi forumda bu bölümün sorumlusudur.

şiödi pm göndereim kendisine teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...