İçeriğe Yönlendir

C Max 1 - Pionner Double Teyp & Kumanda Montajı

Sinan Kaya

Recommended Posts

Sinan Kaya
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar gecen sene izine giderken kücük kızımı bahene ederek bir türlü almaya sıra gelmeyen double ekran teyp aldım.Malum izin zamanı fazla da para vermek istemedim ebay da acık artırmada pıonner avh4200 teybi 90 euro aldım cok da güzel oldu üç günlük yolda actım cizgi filmi kızımın hic keyfine diyecek yoktu tabi arka koltuk icinde normal bi monitor koydum.Ara sıra karıştırırkende denk geldi geri görüş kamerası aldım 9 euro ya yine acık artırmadan.Teybi degiştirince direksiyon kumadası süs gibi kaldı daha önceki aracımda da (astra)yine teyp degiştirip bi aparat ile kumandaları aktif etmiştim.Cok da güzel olmuş oluyor.Yine denk geldi ford icinde kumanda aparatı buldum yenisi ortalama 130-180 euro acık artırmdan 12 euro aldım bu günde montajını yaptım.

JqgrNB.jpg

Pnb4zQ.jpg

zazvq6.jpg

77GEpW.jpg

m49jD1.jpg

77GELW.jpg

bkoA18.jpg

m49jyR.jpg

geri görüş kamerası plakalık üzerinde özellikle böyle istedim ama tam üzerinde bagaj acma kolu oldugu icin sıkıntı oldu ilk başta engel olmayacak sekilde aşagı da yaptım hoş durmadı sonra ters cevirdim kameranın denk gelen yerini büyük matkap ile oydum orjinal gibi oldu görüntüsü gayet net ama resimde arkadan güneş vurdugu icin cok parlak görünüyor.

tarihinde Sinan Kaya tarafından düzenlendi
resim ekleme
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Sinan Kaya
4 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

rakamlar çok nefis tabii buraya göre :nazar: hayırlı olsun

Teşekkür ederim 

Buraya göre de cok güzel cünki acık artırmadan denk getirdim.Biraz takip edip üzerine düşmek gerekiyor

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bizde de gerçek 2.el sitesi vardı ancak artık sıfır sitesi haline dönüştü...

Yorum bağlantısı
Sinan Kaya
(düzenlendi)
2 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

bizde de gerçek 2.el sitesi vardı ancak artık sıfır sitesi haline dönüştü...

ebayda sıfır ikinci el ceşit cok gecen ay triger seti aldım su pompası haric inanmazsın 25 euro ya normal fiyatı 90 euro

tarihinde Sinan Kaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Doğan

toprağım helal olsun sana hayırlı olsun çok güzel olmuş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Kaya
9 dakika önce, Mustafa Doğan 40 yazdı:

toprağım helal olsun sana hayırlı olsun çok güzel olmuş

Eyvellah topram sagolasın

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Şartlar çok müsait inanın buraya göre, burada hiç olmayan ve asla olmayacak parçalar orada bedava adeta.
Güle güle kullanın, yeğenimizin mutluluğu her şeyden öte.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Bir daha ki gelişe haber verin parça siparişi verelim :)

Gayet güzel ve kullanışlı,hayırlı olsun....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Kaya
2 dakika önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Şartlar çok müsait inanın buraya göre, burada hiç olmayan ve asla olmayacak parçalar orada bedava adeta.
Güle güle kullanın, yeğenimizin mutluluğu her şeyden öte.

Öncelikle cok teşekkür ediyorum.Burda gercektende her şey cok farklı en basidi burda hic korkmadan her yere araba ile gidiyorum.

Türkiye de son arabam cıvıc di şöyle korkmadan istedigin gibi kullanamadım ona yanarım.

Yorum bağlantısı
Sinan Kaya
9 dakika önce, Sadık Taşyürek yazdı:

hayırlı olsun

sagolun

Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlı olsun. Türkiye de o renk cmax bile yok doğru dürüst ? Ben 1 kere gördüm şimdiye kadar. 

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Hayırlı uğurlu olsun

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz

Hem ses kalitesi artmış, hem multimedia cihaz takmışsınız hemde bütün fonksiyonları çalışıyor. 

İlanları takip ederek uygun fiyatlı ürünleri de yakalamışsınız. Keyifli günlerde kullanırsınız umarım :good1:

Sizden tek ricam ayarları araç dururken yaparsanız gereksiz tehlikelerin önüne geçersiniz.

Yorum bağlantısı
Sinan Kaya
On 27.01.2017 at 21:52, Eren Erdoğan yazdı:

Hayırlı olsun. Türkiye de o renk cmax bile yok doğru dürüst ? Ben 1 kere gördüm şimdiye kadar. 

Teşekkür ederim.İzine geldigim zaman olmasın :):)

On 28.01.2017 at 05:57, Ayhan Asil yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sagolun

On 28.01.2017 at 07:32, Saim Ulaş Yılmaz yazdı:

Hem ses kalitesi artmış, hem multimedia cihaz takmışsınız hemde bütün fonksiyonları çalışıyor. 

İlanları takip ederek uygun fiyatlı ürünleri de yakalamışsınız. Keyifli günlerde kullanırsınız umarım :good1:

Sizden tek ricam ayarları araç dururken yaparsanız gereksiz tehlikelerin önüne geçersiniz.

İlgi ve alakanıza teşekkür ederim uyarınız icinde kumanda cok gerkli degil di ama denk gelince orj olsun istedim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Mehmet Unkun

Hocam bende pioneer double teyp var. Montaj yaparken teybin dışındaki metal kasayı kullandınız mı? 

Bende metal kasayı kullanınca içteki ikinci çerçeve tam oturmuyor. Metal kasayı kullanmazsak oturuyor ama bu kezde teyp boşta sallanır gibime geliyor. Teyp sökme aparatı gelmediğinden daha montaja başlayamadım.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sinan Kaya

merhaba metal kısmı takmadan olmayacaktır teyp sallanır takarken genelde yan sanayi oldugu icin cogu köseler ve vida yerleri uymayacaktır.Korkmadan dikkatli şekilde sıkıştırarak yapabilirsiniz yada resim atabilirseniz daha ayrıntılı olacaktır.Eger gec kaldıysam kusura bakmayın o zaman hayırlı olsun güle güle kullanın

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Unkun

Kurulumu kısaca göstermeye çalıştım. 

Sadece direksiyon kumandası kablosuna ek yaptım başka kesme biçme yok araçta video görünen kırmızı parçalarla...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Unkun
(düzenlendi)

C max 1 olacaktı yanlış yere açtım konuyu herhalde 

tarihinde Mehmet Unkun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Konsola uygun, orijinal görünümlü teypler vardı derdim ama bu sırıtmamış hem de Pioneer kalitesi.

Güzel olmuş, tebrikler :)

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
3 saat önce, Mehmet Unkun yazdı:

C max 1 olacaktı yanlış yere açtım konuyu herhalde 

Merhaba konunuz ilgili başlık altına taşınmıştır. 

Keyifli forumlar...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

aparat ne marka nasıl bir ürün? montajı hangi kablolara yaptınız?

Yorum bağlantısı
Mehmet Unkun

Videonun açıklama kısmında hepsi var. İzmirde biri yapıyor direksiyon kumandası için...60 tl ücreti. Diğer kabloyu ebayden aldım kargo dahil 5£ tuttu. Cihazın kabloları ile ebayden aldığım kabloları rengi rengine ekledim. Renkler standart. Açıklama kısmında linkleri var. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Unkun
(düzenlendi)

Kumanda için aparatta 4 kablo var. İkisi direksiyondan gelen kablolara ek yapılıyor. Birisi 12v diğeri şase. Bir de w/r çıkışı var onu da teybe takıyoruz.

Sahibinden ilan no 515671407 önceki aracım nissana ait...Ford içinde aynı sayılır. 

tarihinde Mehmet Unkun tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...