İçeriğe Yönlendir

2015 Focus 1.0

Mükremin Aktuğ

Recommended Posts

Özgen Acar

1.0 motor ikinci elde biraz ağır gidiyor haberiniz olsun onun dışında araca zaten yapacak yorum yok..

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

5.44tl benzin fiyatı ile 7lt en az şehiriçi ,yani 38krş en iyimser yakıt tüketimi.
Dizel candır der kaçarım..

Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
2 saat önce, Mükremin Aktuğ yazdı:

Arkadaşlar merhabalar.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2015..focus..1.0-eco-boost-125hp...18.000km...titanum-smart-392105815/detay

İlandaki aracı almayı planlıyorum.

Düşüncelerinizi belirtiseniz sevinirim.

Teşekkürler...

Aldığınız yerden (galeri olarak değil, genel olarak istoç) hayatta araç almam. Sahibinden falan illaki bulursunuz. Ama donanım ve teknik olarak çok iyi duruyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Bir saat önce, Özgen Acar yazdı:

1.0 motor ikinci elde biraz ağır gidiyor haberiniz olsun onun dışında araca zaten yapacak yorum yok..

Hala gitmez diyen var mı? Varsa araba almasın. 

Yorum bağlantısı
Ahmed Talha Karaarslan

ikinci eli yavaş ve yakıt tüketimi çok km yapılacaksa şehir içinde kasabilir. onun dışında güzel araç. 125 hp, 170nm tork götürür o kasayı sıkıntı olmaz 

Yorum bağlantısı
Özgen Acar
3 saat önce, Evren Erakçora yazdı:

Hala gitmez diyen var mı? Varsa araba almasın. 

Şöyle söyleyim uzun süredir araç bakıyorum fiyatı sürekli düşüp hala satılmayanlar 1.0 motorlu focuslar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

az önce daha 2 gün hakkım olmasına ragmen aradım kiralam şirketini geri verdim benzinli jettayı mübarek 60 lirayla 100 km zor yapıyordu alın sizin olsun dedim çok az yaksa 50 kuruş yakar buda

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Bu değerler aracın fazla yakıt harcadığını göstermiyor.Sonuçta 7-8 litre benzinli bir araç için güzel değerler.Benzinin 3 lira olduğunu düşünün bakalım :)

Adamlar daha ne yapsın. Yapılabilecek en küçük hacimli motorları(az yaksın diye) Yüksek beygir gücüyle(performans bekleyenleri üzmemek için)üretmeye çalışıyorlar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

İkinci el piyasası ucuz bu aracin sanirim

sebebi yakıt 

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Dolar avro araba fiyatları böyle giderse zarar etmez. Lira olarak düşünecek olursak 2006 da 90ps delux connect modelini 29500TL  ye aldık. Şimdi 25-26 bin TL. 

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

içinize sindiyse fiyatıda iyi araç mükemmel özelliklerde. expertiz yönünden sıkıntı çıkmazsa alınıp uzun yıllar binilir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...