İçeriğe Yönlendir

Spor Araç Taklidi Yapan Araç Tavsiyesi :)

Cem Dilmen

Recommended Posts

Köksal Yılmaz

Ben en çok slk ları beğendim ama 2 kişilik olması sorun galiba.

Cem abi aşırı güç gerekmiyorsa 1.8 T A4 cabrio da olabilir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Bütçe 100 bin üzeri olsaydı kesinlikle s2000 derdim.Ama sizin bütçe aralığınızda slk 200 düşünürdüm.

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
17 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

biemvee 320ci tabiki

Evet baktım hakikaten hem fiyat hem de donanım olarak fena değil. Değerlendireceğim

17 saat önce, Taner Kültüroğlu yazdı:

sizdeki 2.0 mondeo ecoboost varken bu heycana hiç gerek yok bence:biggrin:

Taner Bey malesef Mondeo yu sattım. Zaten biraz performanslı olsun dememin sebebi o. Ondan sonra pek kesen araç olmuyor 

17 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

proceed bence başarılı ama 70bin vermezdim o anahtarlığa

Tek sıkıntı marka algısı bence de Çağlar Bey. Zira araçla ilgili hiç sıkıntı duymadım. 

17 saat önce, Osman Bilgin yazdı:

250 cgi ye kadar çıkılıyor sa; bir de a5 öneririm Sizin tercihlerinize göre 1.8 - 2.0 tfsi ya da tdi, tdi olunca fiyat/hasar, km , boya vs. artar ama yine de dediğim gibi tercihinize kalmış, 2-4 kapı..  quatro da olursa tadından yenmez..

Oraya kadar çıkıp çıkmama konusunda biraz kararsızım açıkçası. Ama şöyle vurucu bir şey çıkarsa neden olmasın diyorum..

16 saat önce, Ali Gök yazdı:

e250 bunların içinde en üstte bana göre şeklen..

:good1:

16 saat önce, Fatih Aldemir yazdı:

Alfa Romeo 159

159 yıllardır beğendiğim bir araç ama temiz bulmak biraz zor. Aslında aile arabası aynı zaman da hem de spor araç. 1.8 TBİ olanları var ama onları bulmak neredeyse imkansız. Ama dediğim gibi baktığım bir araç. 

15 saat önce, Mehmet Cihat yazdı:

1.6 eb focus :)

3 kasalar 110 -120 civarında. Aslında bakmadım değil. Teşekkürler. 

15 saat önce, Barış Ünal yazdı:

Sirokko

Valla güzel araç ama bizim ÇAnkırı da bile bir sürü adamda var :) Biraz fazla ayağa düştü gibi. 

15 saat önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Audi A3 2.0tfsi Quattro var beyaz bi tane Antalya olabilir ilanlarda. Pro ceed gt geçen sene 60bine aldık arkadaşa. Güzel makina tavsiye ederim

Bakayım bir . Teşekkürler... Evet Proceed şu anda da 60 civarı alınabiliyor. 

15 saat önce, Samet Daz yazdı:

Mazda Rx8 civic type r s2000 ?? Birde bunlara bak abi

Rotary motor olması korkutuyor. Temiz ve özenli kullanılmışını bulmak zor . Yoksa bence de çok çok iyi bir alternatif. Arıza yapınca masrafı biraz fazla oluyor. 

15 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Rx8 riskli. Sahibi tanınan araba tamamen tanınan olmalı.

Slk 200 kompresör alın bitsin [emoji4]

Coupe tamam ama roadster alamam sanırım SErvet Abi. En azından rahatsız da olsa arkaya birleri binebilmeli. Hanım keser valla beni alırsam :) 

14 saat önce, Mert Gülkokan yazdı:

proceed gt

:)

14 saat önce, Emre Öğüt yazdı:

RCZ olabilir arabanın yol tutuşunun üst limitini göremedik bile araba kesiciye girdi bıraktık, merso gl350 ile yürüttük gl yazılımlı idi yetişemedi 150 ye kadar sonrasında bıraktık:) 

Evet RCZ hakikaten yol tutuş ve performans olarak çok iyi. Aslında benim gönlümden geçen en son makyajlı kasa ve 270 BG olanlar ama malum fiyat 130 civarına çıkyor. Ama 200 lük olanlarda gayet yeterli. Her an kayabilirim. 

13 saat önce, Erdal Aydın yazdı:

Leon mk 2 cupra [emoji4]

Evet onlara da bakıyorum. Teşekkürler Erdal Bey ...

13 saat önce, Emin Önal yazdı:

Başlığı okuduğumda ilk aklima gelen şıklar arasında olan e250 idi. Sonrada A5. Motor donanım performans düşünmedim. Ayrica ikisi de taklit yapmaz safkan [emoji6]

A5 1 yıldır takip ettiğim bir araç ama şu yağ yakma sorunu falan biraz kafa karıştırıcı geliyor. Evet ikisi de gerçekten spor araç bence de . 

13 saat önce, Saim Ulaş Yılmaz yazdı:

Cem Bey benim gözüm arada sırada alfalara takılıyor ?

Ulaşcım zevklerimiz ne kadar da benziyor. Keşke Ankarada falan olsaydın birlikte çok eğlenirdik diye tahmin ediyorum :) 

13 saat önce, Eray Turan yazdı:

Eray Bey. Bence de güzel ama dediğim gibi Roadster beni aşar. Hanımla papaz oluruz valla. 

12 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

- A5 2.0 tfsi quattro alırsanız size tam 1 lt yağ gönderirim. 2000km de bir biraz biraz eklersiniz.

- 100 bin üzeri fiyatlara çıkılırsa tek tercihim S2000 olur. Safkan spor araba ki ne araba...

- 70 bin bandına tavsiyem e46 330ci olabilir.

- Şu fransızlara bir türlü ısınamadım.

330 a bir bakayım. TEşekkürler... 

12 saat önce, Erol Eser yazdı:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chrysler-guven-motors-dan-chrysler-crossfire-396333361/detay
Slk motor. Düşük km. Temizi bulunur güzel bir EGZOS yaptırılır. Mis gibi binilir.

Çoook güzel bir araç . Dizyn süper. PErformans da tatmin edici ama sanırım bu da roadster. Yine de bir bakayım. 

12 saat önce, Serkan Aktay yazdı:

subaru impreza 2.5 wrx sti, subaru impreza2.0 wrx, bmx 3.30 yada yerinde duramayan mazda mx5 :)

MX5 konusunda motordan yana tereddütüm var. Onun dışında 330 a bakmak lazım. 

10 saat önce, Adnan Çakır yazdı:

Alfaya muhakkak daha detaylı bakacağım. TEşekkürler...

9 saat önce, Sertaç Karginer yazdı:

Mazda Rx-8 der kaçarım.:vroom:

g2mBg3.jpg

Motor konusunda tereddütlerim olmasa ben de tek geçecem ama. Alıp bir de uğraşmak istemem. Yoksa mükemmel bir seçenek. 

3 saat önce, Ayhan Asil yazdı:

+1

3 saat önce, Veli Uncu yazdı:

volvo s60 2.5R  2005-2006 modeller o civarda bir incele derim. 300 beygir 4x4  yolda resmen kükrüyor.

Bir bakayım. teşekkürler...

2 saat önce, Ahmed Talha Karaarslan yazdı:

308gti yok o bütçeye ama harika bir araç. 308 den çok farklı yol tutuşu frenleri vs.  diğerleri biraz eski model kalıyor yanında :)  208 gti verelim tam bi şehir faresi 

kilogram başına düşen hp en çok bundadır :D
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-yeni-kasa-208-gti-397546027/detay

yada Adnan Çakırın ilk linlindeki brera güzel bir seçenek yine. baktırır :) 

evet ben de çok beğendim açıkçası 308 GTI ı ama dediğiniz gibi fiyat epeyce uçuyor. 208 GTI DA yeterince kalıplı gelmedi ama oldukça güçlü haklısınız. Brera daha önce de baktığım bir araçtı yüne bakacağım muhakkak. TEşekkürler...

2 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Ben en çok slk ları beğendim ama 2 kişilik olması sorun galiba.

Cem abi aşırı güç gerekmiyorsa 1.8 T A4 cabrio da olabilir.

Evet SLK lar çok güzel ama 2 kişilik de beni açar. Bu yaşta o kadar da değil sanırım :) 

2 saat önce, Ahmed Talha Karaarslan yazdı:

Güzelmiş. Alternatifler arasına koydum. 

1 saat önce, Mehmet Pınar yazdı:

Bütçe 100 bin üzeri olsaydı kesinlikle s2000 derdim.Ama sizin bütçe aralığınızda slk 200 düşünürdüm.

Haklısınız. 

51 dakika önce, Osman Ozturk yazdı:

Bu araca bakmıştım. ama 1102 un üzerine çıkınca kararsız kalmıştım. 90 civarı olsa düşünmeden alınası bir araç bence. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Doktorum civanım, yengeye al bi tane araba, sende roadster ile biraz hayatını yaşa yahu. Ha mor çatı klubüne senide dahil ederiz zorda kalırsan :D

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
3 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Doktorum civanım, yengeye al bi tane araba, sende roadster ile biraz hayatını yaşa yahu. Ha mor çatı klubüne senide dahil ederiz zorda kalırsan :D

Kingin dediğini de yaptığını da yapma abi :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
1 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Valla hasta arasında sesli güldüm. :) Abi benim hanım avukat mor çatı ile kalsak iyi yani. 

1 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Kingin dediğini de yaptığını da yapma abi :D

:good1:;)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
6 saat önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Spor araç taklidi yapan diyince aklıma "faça şahin" geldi [emoji1]

Bir tane kara şimşek var zaten bende Yasin kardeşim :biggrin:

5 saat önce, Ahmed Talha Karaarslan yazdı:

Hakikaten güzel araç ama bu kadarı beni aşıyor. Ilginiz için teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
3 saat önce, Cem Dilmen yazdı:

Bir tane kara şimşek var zaten bende Yasin kardeşim :biggrin:

Hakikaten güzel araç ama bu kadarı beni aşıyor. Ilginiz için teşekkürler.

Biliyorum abi.Starex sis farlısından hemde :D 

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

İbiza Cupra motosiklet keyfi verir, yazın size takas önermiştim hatırlarsanız. :fiuw:

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
12 saat önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Biliyorum abi.Starex sis farlısından hemde :D 

:) Evet sayende bulmuştuk ne farı olduğunu. 

11 saat önce, Cem Işık yazdı:

-KARA AUTO ' DAN ALFA ROMEO BRERA BAKIMLI TERTEMİZ KUPON ARAÇ
İlan No: 392876883
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-kara-auto-dan-alfa-romeo-brera-bakimli-tertemiz-kupon-arac-392876883/detay

altın vuruşu yapayım da kapansın konu

Süper araç dün de inceledim. Aramayı düşünüyorum. Fiyat konusunu bir konuşayım. 

11 saat önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Fiesta 1.6 sport kahkaha atan yüz. 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-kucuk-dev-satisa-geldi-397698007/detay

Satıp pişman olduğum Mercedes varken bile daha çok zevk aldığım bir araba

:)

10 saat önce, Ayhan Sırtıkara yazdı:

İbiza Cupra motosiklet keyfi verir, yazın size takas önermiştim hatırlarsanız. :fiuw:

Hatırlıyorum. :) 

10 saat önce, Ali Uymaz yazdı:

Honda integra hocam 

Biraz eski kalır sanırım. Alıp motordu vs di pek ugraşmak istemiyorum. Yoksa güzel araç. 

56 dakika önce, Görkem Karakaş yazdı:

159 güzel araç demişsiniz.
Sahibi birebir çok yakın bir abim ben hayatımda bu kadar temiz bakanı görmedim. Türkiye'de sunroof lu beyaz 2011 3 taneden birisiymiş :)
Bakmak isterseniz.. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-ful-arti-ful-derler-ya-aynen-oyle-395941305/detay

Ben bu aracı biliyorum. Hakikaten çok güzel araç Görkem Bey. Aslında almayı da isterim ama fiyat epey yüksek. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doktorum civanım, yengeye al bi tane araba, sende roadster ile biraz hayatını yaşa yahu. Ha mor çatı klubüne senide dahil ederiz zorda kalırsan [emoji3]

Oklava?

Replika spor denmiş.. Yarışçı denmemiş ama...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Abi bi arkadaşımda honda predule var extra güçlendirilmiş yaklaşık 320-350 bg civarında honda servis sahibinden aldı yeni motor yapıldı şu an rodajda ama motora yüklemek için klima bile iptal edilmiş.

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

2 araba almak da mantıklı. İhtiyaca göre lazım olanın anahtarı ile çıkarsınız evden. Megane RS gibi bir canavar baya iyi olurdu. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...