İçeriğe Yönlendir

Spor Araç Taklidi Yapan Araç Tavsiyesi :)

Cem Dilmen

Recommended Posts

Cem Dilmen
3 saat önce, H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Ben mi görmedim, hala konu yok mu? :)

Cenk Hocam mevsim itibariyle ürolojinin prime time içerisindeyiz ?yoğunluktan hala fırsat bulamadım resim çekip eklemek için  en kısa sürede açacam inşallah konusunu...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Evet bilirim, böbrekleri üşütme, idrar yolları ve taş mevsimi...[emoji1]

Geçen sene ben de üşütmüştüm bu şekilde...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Arkadaşlar. Kia Proceed GT aldım 3 gün önce. Aracın konusunu ayrıca açacağım inşallah. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum... 

Çok güzel tercih olmuş hayırlı olsun hocam :)
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
16 saat önce, Ozan Altundal yazdı:

Çok güzel tercih olmuş hayırlı olsun hocam :)

Ozan Bey çok teşekkür ederim... 

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Hayırlı olsun şaka Makinesi sayılabilecek bir araç almışsınız güle güle kullanın:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

hayırlı uğurlu olsun resimleri beklemekteyiz.

kia satışları eskiye nazaran artık daha yüksek seviyelere ulaştı  onca araç değiştirmiş biri olarak tecrübelerinizi merakla beklemekteyim

tekrardan hayırlı olsun :)

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
22 saat önce, Emre Öğüt yazdı:

Hayırlı olsun şaka Makinesi sayılabilecek bir araç almışsınız güle güle kullanın:)

:) Şaka makinesi konusunda haklısınız. Bu konudaki tecrubelerimi aktaracağım konu açınca. 

2 saat önce, Ali Gök yazdı:

hayırlı uğurlu olsun resimleri beklemekteyiz.

kia satışları eskiye nazaran artık daha yüksek seviyelere ulaştı  onca araç değiştirmiş biri olarak tecrübelerinizi merakla beklemekteyim

tekrardan hayırlı olsun :)

Teşekkür ediyorum Ali Bey. En kısa zamanda hem izlenimlerimi hem de resimleri aktaracağım inşallah. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bu taklit olmamış baya iyi olmuş. Yorumları bekliyoruz sevgili arkadaşım. Uzaktan basit gibi ama yakından süper araç motoru düşününce.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
19 saat önce, Sefa Çelik yazdı:

Hayırlı olsun hocam, güle güle kullan. 2.0 ecoboost mondeo ile karşılaştırma istiyoruz. Hızlanma, son hıza çıkma, yolu kavrama, kabin içi gürültü vs. her yönden bir karşılaştırma. 

Aynen öyle yapmayı düşünüyorum Sefa Bey. Detaylı ve temiz foto çekip karşılaştırmalı bir inceleme yazacağım inşallah...

18 saat önce, Nuri Güngör yazdı:

Hayırlı olsun 

Teşekkürler Nuri Bey.

14 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Bu taklit olmamış baya iyi olmuş. Yorumları bekliyoruz sevgili arkadaşım. Uzaktan basit gibi ama yakından süper araç motoru düşününce.

Evet Mehmet Hocam aynen dediğiniz gibi. Hakikaten spor araç hissi veriyor hem dışardan hem de içeriden. Güzel dilekleriniz için teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
17 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Hayirli olsun kazasiz belasiz insallah.

Teşekkürler Metin Bey.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...