İçeriğe Yönlendir

Focus 1 - Dijital Klima Sorunu

Özgür Barut

Recommended Posts

Özgür Barut
(düzenlendi)

Klimayı açtıktan 20 saniye sonra devreden çıkıyor fakat ac ışığı yanmaya devam ediyor

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Ac ışığı hep yanar kompresör çalışmasa bile. Gerçekten devreye giriyor mu o önemli

Gaz az diye devreye girip çıkıyor olabilir o sıkıntı 

Yorum bağlantısı
Özgür Barut

Devreden çıktıktan sonra bir daha girmiyor gaz konusu ise yeni doldurttum.kontrol paneli arızalı olduğunu söyleyenler var anlayani henüz bulamadım klimacida elektrikçi de yetersiz geldi servis tüplü diye çamura yatıyor oda anlamıyor bence saçma cevaplar verdi bana 

Yorum bağlantısı
Halil ibrahim Oruc

klima kompressoru sol alt tarafta  ac actigin zaman tiz bir ses verir senin gozlemlemen gereken bu ses 20 sn sonra degisiyormu? her zaman v kayisina baglidir doner ama ac actigin zaman icindeki manyetik selenoid devre genisler ve kompressoru etkin hale getirir ve tahminimce klima acikken  kompressor  kavramasini bosa aliyor bunun hakkinda linkte bir video var bi bakmani tavsiye ederim https://youtu.be/bgNBsfvCwKQ

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Devreden çıkışını nasıl gözlemlediniz ? Sesten mi belli oluyor, soğutmuyor mu veya kompresörü mi gözlediniz ? Gaz basıncı düşük olduğunda devreden çıkar ama tekrar devreye de girer eğer gaz çok az değilse. Kompresör sıkışıkta olabilir.

Yorum bağlantısı
Özgür Barut

Dönen parça dönmeyi kesiyor

Klimacida beyin arızalı diyor ısrarla

Yorum bağlantısı
Halil ibrahim Oruc

donen parce dedigin   klima kompressorumu?  sol altta

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...