• Duyurular

• Mehmet Ozyurek

Tapatalk İmzalarımızı Lütfen Kapalı Tutalım   10-04-2017

Merhaba Arkadaşlar Tek tek uyarı yapmak hem yorucu oluyor hem de yakışmıyor. Lütfen tapatalk imzalarımızı kapalı tutalım. Saygılar    
    • Ozlem Kaya

Üyelik Bilgileri   14-06-2017

Merhaba Arkadaşlar,   Üyelik bilgileri, bilhassa araç ve meslek bilgileri, giriliyor ise doğru, tam, net girilmeli, istenmiyorsa boş bırakılmalıdır. Bugün itibariyle farklı yazılmış bilgiler, düzeltilecek ya da boş bırakılacaktır. Örneğin araç bilgisine harika DSG yazmak, karşımızdaki kişiye hangi araca sahip olduğumuz konusunda hiçbir bilgi vermeyecektir. Bu sebeple, isteyen üyelerimiz kendileri düzeltebilirler, ya da taramada denk geldikçe düzeltilecektir, şaşırmayınız. 
Burak İşci

İ20 Nasıl Araçtır, Alınır mı?

Bu konuda 34 ileti var

Acelem yok pek:)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Arkadaşımda  2015 model 46 bin km civarında 1,2 elite blue paket var. Son zamlardan sonra yakıttan dert yanmaya başladı.Genel anlamda iç mekan b sınıfına göre geniş.

Bu arada eskiyen direksiyon simidi ve vites topuzunu garantiden değiştirdi. Araba sıfırlandı. Öyle bir sıkıntınız varsa değerlendirin.

İletiyi paylaş

Herkese yorumları için teşekkür ederim, bir tane 2015 kırmızı renk, panaromik cam tavan+sunrofflu, dolu bir araç için anlaştım. Henüz 13.000 km de. İnşallah sabah expertizden de bir sorun çıkmazsa, yarın mutlaka konusunu açarım.

İletiyi paylaş

1 saat önce, Burak İşci yazdı:

Herkese yorumları için teşekkür ederim, bir tane 2015 kırmızı renk, panaromik cam tavan+sunrofflu, dolu bir araç için anlaştım. Henüz 13.000 km de. İnşallah sabah expertizden de bir sorun çıkmazsa, yarın mutlaka konusunu açarım.

Hadi hayirlisi....

Merakla bekliyoruz.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Arkadaşım kullanıyor. Bir kaç kez ben de kullandım. B segment için tatminkar bence. Hayırlısı olsun. 

İletiyi paylaş

Yakıtı az değil ama çok da değil. Genellikle i20 sahipleri daha sonra daha büyük araca geçiyorlar. Kronik sorunu olmayan en önemlisi yerli olması bakımından alınması gereken bir araç.

İletiyi paylaş

11 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Yakıtı az değil ama çok da değil. Genellikle i20 sahipleri daha sonra daha büyük araca geçiyorlar. Kronik sorunu olmayan en önemlisi yerli olması bakımından alınması gereken bir araç.

Hocam; dizel için yakıt konusuna katılmıyorum. Yaklaşık 850 km kullandım 4.3 lerde gezdi. Buna Dilovası Tem dahil. Malum orada ya basarsın ya da kamyon arkası gelirsin. Ama bencede alınabilecek bir araba. 

İletiyi paylaş

ben benzinli diye düşündümdü.

İletiyi paylaş

12 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

ben benzinli diye düşündümdü.

Arkadaş dizel manuel arıyor. Ama benzinli için hem de otomatikse ısırıyor. Haklısın. 

İletiyi paylaş