• Duyurular

• Mehmet Ozyurek

Tapatalk İmzalarımızı Lütfen Kapalı Tutalım   10-04-2017

Merhaba Arkadaşlar Tek tek uyarı yapmak hem yorucu oluyor hem de yakışmıyor. Lütfen tapatalk imzalarımızı kapalı tutalım. Saygılar    
    • Ozlem Kaya

Üyelik Bilgileri   14-06-2017

Merhaba Arkadaşlar,   Üyelik bilgileri, bilhassa araç ve meslek bilgileri, giriliyor ise doğru, tam, net girilmeli, istenmiyorsa boş bırakılmalıdır. Bugün itibariyle farklı yazılmış bilgiler, düzeltilecek ya da boş bırakılacaktır. Örneğin araç bilgisine harika DSG yazmak, karşımızdaki kişiye hangi araca sahip olduğumuz konusunda hiçbir bilgi vermeyecektir. Bu sebeple, isteyen üyelerimiz kendileri düzeltebilirler, ya da taramada denk geldikçe düzeltilecektir, şaşırmayınız. 
Mehmet Çelebi

70 km den sonra gelen ses

Bu konuda 5 ileti var

Selam arkadaşlar yeni bir problem çıktı anlayamadım 70 km hızdan sonra gıygıy ses yapmaya başlıyor ne olduğunu çözemedim v kayışımı rulmanmı daha önce başına gelen varmı? 

İletiyi paylaş

gönderildi (düzenlendi)

bübüyük ihtimalle tekerlek rulmanlarından bir tanesi özelliğini kaybetmiş olabilir lifte kaldırıp tekerlekler çevrilerek kontrol edilebilir

tarihinde Mehmet Sezgin tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

10 saat önce, Mehmet Sezgin yazdı:

bübüyük ihtimalle tekerlek rulmanlarından bir tanesi özelliğini kaybetmiş olabilir lifte kaldırıp tekerlekler çevrilerek kontrol edilebilir

İşin ilginç tarafı yavaş giderken birşey yok 70 den sonra başlıyor bir ay önce muayeneye girmeden önce kontrol ettirdim iyi dediler

İletiyi paylaş

Tekerlek bilyalarına hemen baktırın oradan ise iş büyümesin

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

21 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

Tekerlek bilyalarına hemen baktırın oradan ise iş büyümesin

Anladım abi ön takıma bakarken onada baktırayım iyice bi incelesinler sağolasın 

İletiyi paylaş