Halit Bebek

Passat B6 Variant 1.4 TSI DSG

Bu konuda 158 ileti var

Totem falan değil abi dünya malı amenna ama bu kadar kem göz, nazar, çekememezlik olamaz, olmasın da.
Buraya araçlarımızı şekil yapmak için değil, dostlara fikir olsun, yönlendirelim diye paylaşıyoruz...

Allah bende olanin full unu olmayana nasip etsin de gozu kalmasin insanlarin :) Ama yok yine bizdeki goze gelir.
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Merhaba

Bir suredir haberlerde de var olduğu uzere, en azindan diyerek sag tarafa yeni ekledigimiz eksoza susturucu taktik. Polis yazacaksa yazar zaten, o ayri...

Bunun disinda bir suredir port bagaj kovaliyordum. Hem aksesuar hem de işlevsel olsun diye...

Daha onceki araçlarımda da kullanmistim. Hapro marka kullanisli ve kaliteli.

Hapro Carver 6.5 PF modeli. 430 litre. 192x80x42cm ebatlarinda Hollanda menseili urun. 2.el olarak aldim.

Yaz tatilime 1 ay var ama düşmüşken kacirmayim dedim. Bu mallar istesen satilmaz arasan uymaz, bulunmaz.

Ben yuk tasiyacak bir port bagajdan ziyade estetik de olacak bir bagaj ariyordum. Mevcut tavan barlarina yatay ara atki barlari universal tipte almistim. Duz boru olarak yatay varlar ekstra cikinti yapiyorlar ve port bagajin daha da yukarda durmasina sebep oluyorlar. Bu biraz da stabiliteyi bozuyor.

Takmasi cok kolay. Premium fit dedikleri sabitleme aparatlari bagajin icinden yatay barlara siktirma yoluyla cevrilerek kolayca takiliyor.

Surus izlenimlerimi daha sonra aktaracagim.
114e53a64c6245d4444889c95963f4a8.jpg7be2f1a6e85c53010aae2ef12ee349e4.jpg9a2c76ddf0d2994aa3416ba5636bc2bd.jpg

3 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Halit zaten her zaman gorsellige onem verdigini biliyoruz, S&W yi bana sevdirdin, cok farkli bir tarz oldu kafamda. Port bagajin da, tarzina uymus, gule gule kullan.

Agirligi ne kadar ? 430lt resmen ikinci bagaj, ben bu kadar genis hacimli olduklarini bilmiyordum, suruse etkileri nasil olacak acaba

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Halit zaten her zaman gorsellige onem verdigini biliyoruz, S&W yi bana sevdirdin, cok farkli bir tarz oldu kafamda. Port bagajin da, tarzina uymus, gule gule kullan.
Agirligi ne kadar ? 430lt resmen ikinci bagaj, ben bu kadar genis hacimli olduklarini bilmiyordum, suruse etkileri nasil olacak acaba

Tesekkurler Özlem.

Kendi agirligi 18 kilo. Maksimum yukleme kapasitesi 75 kilo. Izin verilen maks.hiz 130 ķm/sa. Bu bagajlarin yakita etkisi yuzdr 10 ila 20 arasi degisir. 130 hiz konusu en ust perdeden. Bagaj yuzeyi parlak boyali oldugu icin ve altinda boyuna kanallar olduğu icin ruzgar direnci az olan modeller.

Yanal ruzgarlar ve sw araclar zaten daha cok etkilenirler. Port bagajla bu etki artacaktir. Ben hizi sevmedigim icin sorun degil acikcasi.

Bagaj hacmi ebatlarla ilgili tabi. Bu kadar uzun olmasini varianta uygun olmasi ve estetik durmasi icin sectim. Port bagajda hacimli ama hafif malzeme istiflemeli.

Ben de cadir piknik malzemeleri semaver ve bilimum malzemelerimi dolduracagim :)

Ilgine tesekkurler tekrar.

Bu arada gecmis olsun ;)

İletiyi paylaş

Abi güzel duruyor güle güle kullan...

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Asla ilgimi çekmeyen bir işlem olmuş bu :)

Tatil dönüşü sökmen dileği ile, Hayırlı olsun  :p

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

ben de beğendim,fazladan bagaj her zaman lazım.. 

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Aramizda polis var mi :)

İletiyi paylaş