İçeriğe Yönlendir

K&N Filtre ve Race Chip hakkında

Murat Öngür

Recommended Posts

Mehmet Kazancıoğlu
20 dakika önce, Doğuş Bağ yazdı:

şimdi şu racechipten alsak bişi denesek dsg falan sıkıntı olurmu? hayır kendim için değil bir arkadaşımın arkadaşı için soruyorum :fiuw:

benim için mi sordun camın gerek yok ben kökten çözücem o işi cip mip uğraşmıyacağım direk 177 ps bir şey almayı düşünüyorum. hani şu 2.0 olandan sen anladın onu

Yorum bağlantısı
Misafir
5 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Yazılım yapardım ben benzinli haram beygirli aracım olsa

Bekiri aramamak içinde kendimi zor tutuyorum zati, arayıp sorsam sıkıntı olacak biliyom kendimi 

1 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

benim için mi sordun camın gerek yok ben kökten çözücem o işi cip mip uğraşmıyacağım direk 177 ps bir şey almayı düşünüyorum. hani şu 2.0 olandan sen anladın onu

bi paşaoğluna bakar benim olayım abi 177 likle de üzerim seni :seytan:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
1 dakika önce, Doğuş Bağ yazdı:

Bekiri aramamak içinde kendimi zor tutuyorum zati, arayıp sorsam sıkıntı olacak biliyom kendimi 

yok yemezler bu sefer olmaz işte bak üzemezsin. öyle paşa maşa sökmez .sana olan paşa bana yok mu:crazy:

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
2 dakika önce, Doğuş Bağ yazdı:

O telefonu yavaşça masaya bırak ve oradan uzaklaş evlat :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir
2 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

yok yemezler bu sefer olmaz işte bak üzemezsin. öyle paşa maşa sökmez .sana olan paşa bana yok mu:crazy:

abi 2. defa ben demiştim demek istemiyorum sonrasını biliyorsun :D

2 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

O telefonu yavaşça masaya bırak ve oradan uzaklaş evlat :biggrin:

yok yav istesemde yapamam zaten uzuuun bi süre de işte insan hayal eden bir varlık sonuçta :D

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Şimdi, Doğuş Bağ yazdı:

yok yav istesemde yapamam zaten uzuuun bi süre de işte insan hayal eden bir varlık sonuçta :D

Biraz böyle bin tadını çıkar güzelce ki sonra yaptırınca farkı daha iyi hissedersin ;)

Yorum bağlantısı
Misafir
Şimdi, Köksal Yılmaz yazdı:

Biraz böyle bin tadını çıkar güzelce ki sonra yaptırınca farkı daha iyi hissedersin ;)

en erken yıl sonunda zaten şuan impossible :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Dizelde lazım olmaz mı diyorsun abi?

Cengiz ile irtibat halindeyim. Mazda ya yapılacak hafta sonu yazılım. Sizin araçlar için bilgi alayım. Birde, Gebze şube indirimli yapıyor bu ara. İlk 10 araç için 250 TL olması lazımdı. Bedava rakam
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
5 dakika önce, Doğuş Bağ yazdı:

hahahahaha çok komik gördüm seni 

Şimdi, Servet Aydın yazdı:

Cengiz ile irtibat halindeyim. Mazda ya yapılacak hafta sonu yazılım. Sizin araçlar için bilgi alayım. Birde, Gebze şube indirimli yapıyor bu ara. İlk 10 araç için 250 TL olması lazımdı. Bedava rakam

abi benim aracı kaça çıkarabilir bir sorarmısın sonra geri alırız 

ismi lazım değil bir arkadaşa var onun aklını almam lazım. yoksa beni masrafa sokacak. arabayı sattıracak bana

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
1 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

dsg tork olayı için sıkıntı olursa diye kocaman bir soru işareti var aklımda, bu arada 250 lira bedaveeymiş 

4 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

hahahahaha çok komik gördüm seni 

o radarın altından geçerkende ben güleceğim yine demedi deme :seytan:

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)
9 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Personel kredisi başvuru formuna nerden ulaşıyorduk... ups yanlış yer :D

Haber bekliyorum abi, bende de dpf mevcut, bilgine.

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Hem dsg hem tsi arabam olacak sessiz sessiz gidicem olur mu öyle hiç. Tez chip ve susturucu falan spor a çevirilmeli. Her vites geçişinde dsg fart zort zurt duymak lazım [emoji14]

Yorum bağlantısı
Misafir
26 dakika önce, Ozan Altundal yazdı:

Hem dsg hem tsi arabam olacak sessiz sessiz gidicem olur mu öyle hiç. Tez chip ve susturucu falan spor a çevirilmeli. Her vites geçişinde dsg fart zort zurt duymak lazım emoji14.png

dsg yi kucağımıza alınca faturayı sana yollarım anlaştık :seytan:

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş
2 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Abi liste filan var mı? Ben de yazilabilirim o listeye. Rakam gerçekten çok iyi. Araç Hyundai i30 ? benim için de sorarsan çok makbule geçer

Yorum bağlantısı
Misafir

dsg yi kucağımıza alınca faturayı sana yollarım anlaştık :seytan:

AA hani sorunsuzdu [emoji14]
İyi niyet garantisi vs sıfırlarlar onu :D
Yorum bağlantısı
Misafir
3 dakika önce, Ozan Altundal yazdı:

AA hani sorunsuzdu emoji14.png
İyi niyet garantisi vs sıfırlarlar onu :D

orasını burasını kurcalarsan kucağına alırsın :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

Fazla karıştırmamak lazım :D

hababamdaki-deney-sahnesi-gercek-oldu.jp

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Abi liste filan var mı? Ben de yazilabilirim o listeye. Rakam gerçekten çok iyi. Araç Hyundai i30 ? benim için de sorarsan çok makbule geçer

Kampanya bitmiş. Araca göre rakam veriliyor. Mazda 1000 TL, hatır işi 800 olarak pazarlık edildi. Çekik gözlüler çözmüş nihayet
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş
5 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Kampanya bitmiş. Araca göre rakam veriliyor. Mazda 1000 TL, hatır işi 800 olarak pazarlık edildi. Çekik gözlüler çözmüş nihayet

Eyvallah abim, sagolasin. Biz biraz daha bekleyelim o zaman. 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Konu biraz farklı yerlere gitmiş !

Ana konu race chip ( ecufast değil ) araca her hangi bir zararı olur mu ? Olmaz ise bu paraya değer mi yani verim alırmıyız ?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
şahsen yazılımla gelen beygiri daha çok seviyorum tercih yapılacak ise, garantideki veya filo aracım olsa race chipin pratikliği tercih edilebilir. en sık rastlanan, devre üstündeki vidalar ile oynayan birşey deneyenler.. o an risk büyüyüor.

Factory ayar ile alt devirler keyifli olur, kati suretle ekonomi olmaz. Araca sıfır zarar verir. Ancak ayarlar ile oynayıp enjektör veya yüksek basınç pompasını 5 10.k içinde yemek çok kolay. Aynı durum bilinçsiz yazılım yapanlarda da oluyor. Ehil kişiler firmalar ile muhatap olunmalı

Konu biraz farklı yerlere gitmiş !
Ana konu race chip ( ecufast değil ) araca her hangi bir zararı olur mu ? Olmaz ise bu paraya değer mi yani verim alırmıyız ?

Farklı yerlere gitmedi, konu zenginleşti. Cevaplar verilmiş yukarıda
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Kemal Işık

Ben bir aydır yazılımlı kullanıyorum fakat bilindik reklamlı yerlerde yapılmadı yazılım şuanlık sıkıntısız performans artışı baya belirginleşti basınca ortalama 8.9 a çıkıyor basmayınca 6.5 bile oldu tamamen kullanıma bağlı yazılımdan önce ortalamam 8.2ydi İstanbul içi. Race chip nasıl bilmiyorum ama keşke yazılımı çok daha önce yaptırsaymışım diyorum ?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

yazılım yakıtı düşürmez, bu net.

Doğuş oynama gül gibi arabayla, zaten güçlü, kurcalama, daha seri birşeyler arıyorsan arabayı değiş yada motor al rahat et, oynama sıfır arabayla kardeş...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Işık
(düzenlendi)

Bizim motorlar 136 beygir 300 Torku kaldırmaz mı sizce ? Bir depoyla şehir içi 650 yaparken 700 km yaptım 50 eksik 50 fazla yazılım yapan kişinin pek umrunda olacağını sanmıyorum keyif meselesi sonuçta 

tarihinde Kemal Işık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...