İçeriğe Yönlendir

Amfi bass tavsiye

Alperen Kaya

Recommended Posts

Alperen Kaya

Bilmiyorum bu konuyu kaç kere açtım ama tam net bir cevap alamadım tekrar açıyorum 

Araç focus1 Pioneer teyp var kicner bass takmayı düşünüyorum ne tavsiye edersiniz birde bunu besleyecek amfi tavsiyesi 

4 kapı orijinal sizce kapılar orj.kalip bass amfi mi taksan yoksa kapı hoparlörleri değiştirip demi taksam 

Bilgilendirecek abiler şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

Focus su bilmiyorum ama 2014 fiestanın orjinal hoparlöri 25 watt rms var, bende dijital amfi var çıkışı 45 rms ama seni kesmez, normal amfi çıkışı 70 rms den başlar, birincisi bu hoparlör ile ses alamazsın ikinciside buyuk ihtimal normal amfide yanarlar mecburen hoparlör değişmesi lazım, çifti 200-250 den başlar (giriş seviyesi) 1000 gibi bir bütçen olmalı

Bu arada sadece bass amfi yaprırısan sesin geriden gelmesi soz konusu oluyormuş, eğer sadece boyle birşey yapacaksan yaptırdığın yere beğenmezsem sokersin diye soyle

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
(düzenlendi)
13 saat önce, Alperen Kaya yazdı:

Bilmiyorum bu konuyu kaç kere açtım ama tam net bir cevap alamadım tekrar açıyorum 

Araç focus1 Pioneer teyp var kicner bass takmayı düşünüyorum ne tavsiye edersiniz birde bunu besleyecek amfi tavsiyesi 

4 kapı orijinal sizce kapılar orj.kalip bass amfi mi taksan yoksa kapı hoparlörleri değiştirip demi taksam 

Bilgilendirecek abiler şimdiden teşekkürler

Bu forumda konuyla ilgisi olan çok az.İstediğin gibi cevap bulman zor. Herkes standart ses sistemini kullanıyor sanki :) Yeni nesil araçlarda ses sistemleri kalitesi biraz arttı ve insanlar orjinali ile oynatıp orasını burasını söktürmekten çok hoşlanmıyorlar.

tarihinde M.Fatih Yüce tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sinan Kaya

Eski aracımda kücük bi tesisat yapmıştım önce milletten duyma alpin marka anfi aldım 1400 watt anfi sözde 1200 dü ama bass yarım kaldı daha sonra jbl anfi aldım o basın yanına bi tane daha bagladım.Tabiki daha önce kullandıgım akü gitti yeni akü artı güc yetersiz kaldıgı icin kapasitör kapı hoparlörleri ile ugraşmadan arkaya iki tane pıonner hoparlör ekledim.anfim jbl 755,6 modeli ile iki bassı besleyip 750 watt hoparlörler yandı zevk meselesi ama beni yeterince tatmin ediyordu.fazla bütce ayırmadan bi tesisat yapmak istiyorsanız jbl anfi işinizi görecektir ama jbl de de aşırı ısınma yapıyor haberiniz olsun

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...