• Duyurular

• Mehmet Ozyurek

Tapatalk İmzalarımızı Lütfen Kapalı Tutalım   10-04-2017

Merhaba Arkadaşlar Tek tek uyarı yapmak hem yorucu oluyor hem de yakışmıyor. Lütfen tapatalk imzalarımızı kapalı tutalım. Saygılar    
    • Mehmet Ozyurek

Gearbest Sponsorluğu Hakkında   18-04-2017

Bildiğiniz gibi Gearbest ile bir sponsorluk anlaşmamız vardı. Ancak yılbaşından beri sorumluluklarını yerine getirmedikleri ve tanıdığımız süre içinde de olumlu bir dönüş yapmadıkları için anlaşmamız tarafımızca fesh edilmiş olup, forumumuzla hiç bir bağları kalmamıştır. 
Yunusemre ARI

Ka - Radyatör Fanı Değişimi

Bu konuda 12 ileti var

7 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

elinize sağlık. bu gibi videolar insanları kötü usta elinden kurtarıyor. Avrupa'da insalar hep yaptıkları tamiratları videoya alıyorlar. benim aracın disk balata antifriz yağ değişimi dahil her şey anlatılmış. parçaları aldım servisten yarı fiyatına her şeyi değiştireceğim kendim nasip olursa.

İletiyi paylaş

5 saat önce, Tahir Ak yazdı:

elinize sağlık. bu gibi videolar insanları kötü usta elinden kurtarıyor. Avrupa'da insalar hep yaptıkları tamiratları videoya alıyorlar. benim aracın disk balata antifriz yağ değişimi dahil her şey anlatılmış. parçaları aldım servisten yarı fiyatına her şeyi değiştireceğim kendim nasip olursa.

Teşekkür ederim umarım videoların faydası olur kanala baktıysanız disk ve fren balatalarının değişimide var iyi seyirler dilerim ☺️

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Güzel video olmuş. Siz kendi fanınızı niye değiştirme ihtiyacı hissetmiştiniz Yunusemre bey?

İletiyi paylaş

7 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Güzel video olmuş. Siz kendi fanınızı niye değiştirme ihtiyacı hissetmiştiniz Yunusemre bey?

Teşekkürler ,Klima taktığım için :)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Oo, onun detaylarını ne zaman paylaşırsınız?

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Teşekkürler ,Klima taktığım için

Rölantiyi nasıl ayarlıyor klima açınca

İletiyi paylaş

Şimdi, Çağlar Bayur yazdı:

Rölantiyi nasıl ayarlıyor klima açınca

Abi o meslek sırrı 😉

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Beyinde pin işlemi var mı :fiuw:

İletiyi paylaş

gönderildi (düzenlendi)

4 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

Beyinde pin işlemi var mı :fiuw:

Yok abi direksiyon basınç müşürünü devreden çıkarınca rolanti artıyor ona göre basit bi sistem yaptım ac ye basınca devreden çıkarıyor normal durumda devrede kalıyor.bunu tesadüfen keşfettim 😉

Bir saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Oo, onun detaylarını ne zaman paylaşırsınız?

Onu müsait bi zamanda fotoğrafla paylaşıcam abi belki videoda yaparım ☺️

tarihinde Yunusemre ARI tarafından düzenlendi
2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

İyi fikir makul

İletiyi paylaş

Aklımızla oynama ya günahtır :) Basit işlerle uğraşın :)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş