İçeriğe Yönlendir

2009 Renault Laguna 3 Privilege Alınır mı?

Oktay İşler

Recommended Posts

Oktay İşler
(düzenlendi)

cümleden herkese selamlar arkadaşlar;

2009 RENAULT LAGUNA 3 PRİLİVEGE  araç nasıldır kullanan arkadaşlar yorumlarına ihtiyacım var 

araç 2009 model  manuel vites 1.5 dcı motor 110 hp 142 bin km( satış fiyatı 34 bin TL)  ağır hasar kayıtlı değişeni yok sol ön far çatlak ön tampon sol çamurluk sol sürücü kapısında lokal boya var araç sahibi aracı bu haliyle aldığını söyledi hava yastığı açtığı için ağır hasar yazdığı söylendi sizce bu araç expertize götürmeye değer mi söylediklerini doğru olduğunu varsayalım bu araç alınır mı  şimdiden hepinize teşekkürler.

tarihinde Recep Selim Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oktay İşler

satış fiyatı 34 bin tl hasar kayıt tutarını bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

İlk mesaj düzeltilmeden önce ben de aynı şekilde anladım. 34 bin hasar kayıtlı sandım.

Yorum bağlantısı
Kemal Mert

Bu araci kullanmadim ama beyin sorunu çok olan araç olarak biliyorum. Elektriksel problemleri kronikmis. Birgün cam halatim kopmuştu değiştirmek için bir anahtarciya gitmiştim. Bahsettiğiniz kasa laguna vardı motor kaputu açık etrafında kalabalık hummalı bir çalışma vardı sordum hayrola diye beyin sorunu var dediler. Ustaya aslında lagunalar iyi araba dedim usta aman abi uzak dur demişti. Bir alt kasası bahsi geçen kasalardan daha iyiymiş böyle söylemişti. Kaldı ki ben olsam ağır hasarlı araçlardan uzak dururdum. Ne olur ne olmaz..

Yorum bağlantısı
Oktay İşler

teşekkürler vermiş olduğun bilgiler için 

önder abi fark ettim yazımdaki eksiği hemen düzelttim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Hasar kayıtlı araba büyük risk. Hasarlı satıcılarına bakın, hepsi benzer şeyler söyler. Değişensiz ya da1 parça değişen, 2-3 parça LOKAL boya.Pert araba nasıl lokal boyanıyorsa.

Ama nedir, arabanın kazalı halini görmüşsünüzdür, tanıdığındır, yapılmıştır gerçekten büyütecek birşeyi yoktur, alınır binilir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Oktay İşler
13 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Hasar kayıtlı araba büyük risk. Hasarlı satıcılarına bakın, hepsi benzer şeyler söyler. Değişensiz ya da1 parça değişen, 2-3 parça LOKAL boya.Pert araba nasıl lokal boyanıyorsa.

Ama nedir, arabanın kazalı halini görmüşsünüzdür, tanıdığındır, yapılmıştır gerçekten büyütecek birşeyi yoktur, alınır binilir.

doğru diyorsun abi aynen 4-5 aydır bi araba bulamadım kendime ne zor bi işmiş bu araba almak 2. elden 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
doğru diyorsun abi aynen 4-5 aydır bi araba bulamadım kendime ne zor bi işmiş bu araba almak 2. elden 

C5 var ilanlar kısmında Lakabı Ağır abi dir kendisinin [emoji106]
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Oktay İşler
57 dakika önce, Adnan Çakır yazdı:

C5 var ilanlar kısmında Lakabı Ağır abi dir kendisinin emoji106.png

adnan abi daha önce hiç merak edipte bakmadığım bir araçtı az önce 2012 modelini inceledim dış görünüm ve iç görünümü göze çok hoş geliyor ama sokaklarda sık görünen bir araç değil kullananlardan bilgi edinmek gerek nedir ne değildir

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

ağır hasar kayıtlı aracı öncesini bilmediğiniz için içinizde hep bi kuşkuyla binersiniz acaba kaza yapınca airbag açılır mı araç yeterince düzgün toplandı mı vs...bence almayın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

O paralara D sınıfında alabileceğiniz fiyat/performans olarak en iyi araba Mondeo MK3'tür. Forumda birkaç tane satılık var. Artan parayla da eksikleri giderirsiniz.

Laguna alınacaksa 2010-2012 model 2.0 dci initiale ya da executive olanları veyahut 2009-2011 arası 2.0 dci dynamique gt olanları alınmalıdır. Bunların da düzgün olanlarının sayısı 1 elin parmaklarını geçmez. Ayrıca fiyatları da 45-50 bin arasıdır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Değişen bile olmadan ağır hasar kaydı girildiyse artık altından nasıl bir darbe yediğini siz düşünün.

Kesinlikle uzak durulası bir araç.

Normalinin yarı parasına tabir-i caizse eşek niyetine binilmeye alınır sadece.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
14 saat önce, Oktay İşler yazdı:

cümleden herkese selamlar arkadaşlar;

2009 RENAULT LAGUNA 3 PRİLİVEGE  araç nasıldır kullanan arkadaşlar yorumlarına ihtiyacım var 

araç 2009 model  manuel vites 1.5 dcı motor 110 hp 142 bin km( satış fiyatı 34 bin TL)  ağır hasar kayıtlı değişeni yok sol ön far çatlak ön tampon sol çamurluk sol sürücü kapısında lokal boya var araç sahibi aracı bu haliyle aldığını söyledi hava yastığı açtığı için ağır hasar yazdığı söylendi sizce bu araç expertize götürmeye değer mi söylediklerini doğru olduğunu varsayalım bu araç alınır mı  şimdiden hepinize teşekkürler.

Bir önceki aracım 2009 Model laguna privilege idi. Araç kullanım yönünden çok rahat ve yakıt tasarrufu çok iyi. Ancak elektronik el freni kilitleme yapabiliyor. Ancak hasar kaydı olayı çok büyük risk. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

Pert kayıtlı araba piyasasının tam yarı değerinde olmalı bana göre almak için. kaldiki ben şahsen onuda almam giderim daha uygun fiyatlı bir araba alırım pert araç yerine.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
22 dakika önce, Ali Gök yazdı:

Pert kayıtlı araba piyasasının tam yarı değerinde olmalı bana göre almak için. kaldiki ben şahsen onuda almam giderim daha uygun fiyatlı bir araba alırım pert araç yerine.

En azından pert kaydı verilen kaza resimleri mutlaka olmalı... Bazen çok küçük hasarlar bike pert kaydına neden oluyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay İşler
16 saat önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

O paralara D sınıfında alabileceğiniz fiyat/performans olarak en iyi araba Mondeo MK3'tür. Forumda birkaç tane satılık var. Artan parayla da eksikleri giderirsiniz.

Laguna alınacaksa 2010-2012 model 2.0 dci initiale ya da executive olanları veyahut 2009-2011 arası 2.0 dci dynamique gt olanları alınmalıdır. Bunların da düzgün olanlarının sayısı 1 elin parmaklarını geçmez. Ayrıca fiyatları da 45-50 bin arasıdır.

favorim mondeo mk3 idi ama çevremde yakıt konusunda ve 2. elinden yana biraz korkuttular

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Bir saat önce, Oktay İşler yazdı:

favorim mondeo mk3 idi ama çevremde yakıt konusunda ve 2. elinden yana biraz korkuttular

Başkalarının sözü ile değil kalbinin sözü ile hareket etmelisin. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...