İçeriğe Yönlendir

Opel Astra 1.3 (2008) dizel yorumlarınız

Volkan Ceneviz

Recommended Posts

İsmet Keçik

Hem focus hem astra ile aynı anda uzun yola gittik Allah var ikiside üzmedi astra enjoy idi full du focus abimde hala duruyor 2008 titanyum x. Bende şu an 2004 c max var gücüm yetse yeni kasa alırım. Focus çok hoşuma gidiyor fakat c-max daha keyifli geliyor. Ama bundan önce yine astra aramıştım bu kısmetmiş hiç te pişman değilim Anlayacağın cidden bu iş zevk birde beklentinin ne olduğu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

2011 model 111. Yıl özel seri modelleri malzeme kalitesi olarak bi tık daha ilerde.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Performansa takıntikiyim diyip 0-100 u 13.6sn olan 1.3 Astraya bakmak büyük tezat :) 109 luk focus 2 bulunur o fiyata sanırım makyajsız.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

1.3 albea bile rampada kalkmıyor astra nasıl kalksın. Kuzende yazılımlı albea vardı benzinli gibi kalkıyordu. Astra alınır ilk iş yazılım yaptırılır ;)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

İlk 3 viteste takviye lazım. 1. Vitesle rampada iyi kötü kalkınca 2. Vitesi istiyor sonra 2 ye alınca 1. Vitesi istiyor :)

Konya da felan yaşanırsa alınır ama rampalı yollarda şehir içinde keyfe keder bı performans var.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Volkan Ceneviz
7 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

1.3 albea bile rampada kalkmıyor astra nasıl kalksın. Kuzende yazılımlı albea vardı benzinli gibi kalkıyordu. Astra alınır ilk iş yazılım yaptırılır ;)

18 saat önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Performansa takıntikiyim diyip 0-100 u 13.6sn olan 1.3 Astraya bakmak büyük tezat :) 109 luk focus 2 bulunur o fiyata sanırım makyajsız.

19 saat önce, Haluk Şentürk yazdı:

2011 model 111. Yıl özel seri modelleri malzeme kalitesi olarak bi tık daha ilerde.

111. yıl dedikleri ne oluyor farkı nedir 

şu yazılım işi de içime bir türlü sinmiyor fabrikanın verileri orjinalliği takıntısı var içim rahat etse şu yazılım işini bulduğum aracı alırı

109 luk focus 2 bulmak çok zor bir türlü bulamadım tabi minimum 2008 model araç arıyorum fazla da model düşüp eski araç binmek içimden gelmiyor ama bu piyasaya göre sanırım ufak tefek kaportadan kusurlu araç almak gerekecek.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
111. yıl dedikleri ne oluyor farkı nedir 

şu yazılım işi de içime bir türlü sinmiyor fabrikanın verileri orjinalliği takıntısı var içim rahat etse şu yazılım işini bulduğum aracı alırı

109 luk focus 2 bulmak çok zor bir türlü bulamadım tabi minimum 2008 model araç arıyorum fazla da model düşüp eski araç binmek içimden gelmiyor ama bu piyasaya göre sanırım ufak tefek kaportadan kusurlu araç almak gerekecek.

111. Yılda motordan ziyade görsel ve donanım farkı vardır diye düşünüyorum. Ben 2016 ekimde 2007 aşırı temiz ve bakımlı focus dizeli 37 bine sattım, daha da yükselmiş piyasada iyi araştırmak lazım. Bütçe uyarsa focus bence astradan bariz üstün bir araç. Ben pek sevemedim astra h kasayı.
Yorum bağlantısı
Volkan Ceneviz
10 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

111. Yılda motordan ziyade görsel ve donanım farkı vardır diye düşünüyorum. Ben 2016 ekimde 2007 aşırı temiz ve bakımlı focus dizeli 37 bine sattım, daha da yükselmiş piyasada iyi araştırmak lazım. Bütçe uyarsa focus bence astradan bariz üstün bir araç. Ben pek sevemedim astra h kasayı.

ne yazık ki benim bütçeye focus zor bir de focus araçların turbo ve enjektör sistemi erken sorun çıkartıyor sürekli raslanan durum birazda o canımı sıkıyor yoksa imkanım olsa ilk almak istediğim araç focus çok beğeniyorum

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Aracımı almadan önce bu modelin hb versiyonuna niyetlenmiştim. Babamla test sürüşü yaptık. İlk 2 vitesi koymayı unutmuşlar [emoji5] ama araç devrini aldığı zaman gidiyor. Ek olarak bende 210k kilometrede Focus 2 var. İş yerinde bu kasa ama benzinli 2014 model araç var. İstanbula yolculuk yaptık. Arka koltukta git gel yaptım. Koltuğun yayları kıçıma battı resmen. Çok konforsuz.
Size tavsiyem Focus 2 bakın. Bütçe dahilinde bulunabilir diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...