Osman Yücel Çetin

Sahur Sohbetleri

Recommended Posts

Servet Aydın
2 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Doktor kırmızı eti yasaklamadı mı abi? Sigaraya hiç girmiyorum, daha çok öğreneceğimiz var senden, kendine iyi bak.

Azalt dedi, çayı da öyle. Şu an demir seviyem normal 

1 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Sahur menüsü mü bu... :unsure2:

Benimki, kahvaltı ve uyu.. 

İftar menüsü çorba. Başka bişey pek yemem. 

1 saat önce, Serkan Toker yazdı:

Kırmızı et sahurda hikaye, zaten genel anlamda hikaye. Beni kesinlikle tok tutmuyor. Bolu dağında külbastı yeyip iki saat sonra evde tekrar yemek yediğim çoktur.  Benim acıkma işi şöyle, bir kase çorba ve bir bardak su ile iş bitiyor iftarda.. :)

Kırmızı etin tok tuttuğu hakkında bir beyanatım olmadı şekerim. Enerji anlamında ciddi gereksinim duyuyorum gün içinde. 

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Mert Gulkokan
Kırmızı etin tok tuttuğu hakkında bir beyanatım olmadı şekerim. Enerji anlamında ciddi gereksinim duyuyorum gün içinde. 
Pirzolanın kilosu 100 tl olmuş sizin çiftlik falan var sanırım herhal ucuza geliyor gibi

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Servet Aydın
3 dakika önce, Mert Gulkokan yazdı:
4 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Pirzolanın kilosu 100 tl olmuş sizin çiftlik falan var sanırım herhal ucuza geliyor gibi

Portifbank 

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Serkan Toker
6 dakika önce, Mert Gulkokan yazdı:

Sen hangi şehirde hangi kasaptan alışveriş yapıyorsun ? 100 liralık pirzola bizim ilk 3 yıllık kalkınma planı içinde.. ;) Everelim seni, kurtul bu market fiyatlarını ezberleme derdinden. Benim gibi yaparsın, ver parayı istediğini alsın... :D

8 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Enerjinin kralı kompostoda, sen kırmızı et yiyen aslan gördün mü mesela ? Avı yere serer ilk önce iç organlara dalar. Oturup pirzola çıkarmaz..

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Mert Gulkokan

Enerjinin kralı kompostoda, sen kırmızı et yiyen aslan gördün mü mesela ? Avı yere serer ilk önce iç organlara dalar. Oturup pirzola çıkarmaz..
Komposto ile peder bey safra ameliyatı olunca tanıştım
Çiğ meyve yemesi yasaktı bol bol komposta yapardı valide ogünden beri çok severim :)
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Servet Aydın
10 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

He cnm he. Kafam kadar bifteği eşine ikram ediyor zaten 

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Erdoğan Temur

İlk bir kaç gün sahura kalktım bişey yiyemedim.

Su içip, niyet edip yatıyorum.

Rabbim herkesin orucunu kabul etsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Servet Aydın
39 dakika önce, Erdoğan Temur yazdı:

İlk bir kaç gün sahura kalktım bişey yiyemedim.

Su içip, niyet edip yatıyorum.

Rabbim herkesin orucunu kabul etsin.

Amin 

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Emre Şimşek

Hayırlı sahurlar ahali. Burda bile kırmızı et konuşuluyor.. Daha iftara çooook var neredeyse yarın diyebilirim..

İletiyi paylaş

Mesajın linki