İçeriğe Yönlendir

İşte Yeni Yıldızım. Mercedes Benz W639 Viano Ambiente Kısa Şasi

Mahmut Şahin

Recommended Posts

Ertan Çabuk

Panellerin arasına mobilya kenar bandı yapıştır. Çirkin olmuş böyle. Ütü ile yapılanlardan...

Yorum bağlantısı
Ali Gök

band makinesi olan bi mobilyacıda 2 dakkada kaplayıverirler sunta dökülür yoksa zamanla

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • 4 ay sonra...
Talha Bilgi

abi yeni gördüm, maşallah çok güzel araba ve sen daha da ileri götürmüşsün. Değerli üstadım şimdiye kadar sürüş izlenimleriniz nasıl @Mahmut Şahin

Yakıtı ? Konforu ? Bende açıkçası geniş araç isteyerek bir sonraki aracımı ml320 olarak belirlerken bunu gördüm kısa şasisi çok minibüs gibi değil.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Himm viano diye a serisinin longu geldi aklıma ama bu vitonun yavrusuymus. Güle güle kullanın. Biraz bakayım sahibindende :)

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Selim Kaya

Merhaba Mahmut Bey. 

Epeyce bir zaman olmuş aracı alalı. Hala sizde mi? Geçen bu süreden sonra araç ile ilgili olumlu/olumsuz neler söyleyebilirsiniz?

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin
12 saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Merhaba Mahmut Bey. 

Epeyce bir zaman olmuş aracı alalı. Hala sizde mi? Geçen bu süreden sonra araç ile ilgili olumlu/olumsuz neler söyleyebilirsiniz?

Malesef araç halen bende değil. hatta benden satın alan kişi de sanırım bir başkasına satmış olmalı ki geçenlerde aracın içinden bir belgeden telefon numaramı bulmuş aramıştı, aracın geçmişiyle ilgili bilgi almak için. viano ile ilgili söyleyebileceğim ciddi bir olumsuzluk yaşamadım. boyutları büyük gibi görünse de aslında bir steyşın vagon otomobilden pekte farklı değil.  boyut problem değilse diğer geri kalan tüm mukayese kalemlerinde hakkını veren bir araçtır. uzun yolda bırakın binek arabayla karşılaştırmayı asıl binek araba vianoya göre uzun yolda eziyet gelir. havalı süspansiyonu vs. ile hem stabil hem de uçan halı misali yol gider. ama bu tür bir araç düşünüyorsanız vito yerine mutlaka viano olmalı ve mümkün olan en dolu modeli olmalı derim. bu aracın tek ve belkide tercih edilebilir en dişli rakibi transporterin multivan modeli. multivana da bir bakın derim.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Teşekkür ederim bilgilendirme için.

Açıkçası bir kaç zamandır Viano ile ilgileniyorum. Vito ile farklarına bakınca Viano bir kaç adım öne çıkıyor. 

İşin aslı oldukça yabancı olduğum, hiç kullanma şansımın olmadığı ve alıcısı olursam kontrol etmem gereken ince detaylarını bilmediğim bir araç.

Bireysel kullanıcısını bulmak zor olduğu için, bu gibi detayları sağlıklı bir şekilde internet ortamında bulmak bir o kadar zor.

Nihayetinde bir bütçe oluşturmaya çalışıyorum ve fiyat performans ile birlikte araçtan haz almakta beklentilerim arasında.

Malum sitede 65 - 85 arası 2005 - 2008 modellerde araçlar var. Gönül 2010 ve üzeri istiyor ama bütçe işin içine girince bir daha düşünüyorum tabi.

Yıllardır 2004 model bir Fiesta kullanıcısıyım ve yıkık dökük bir araç bile denk gelse, eminim ki kat be kat konforlu olacak ve bu durumda problemi varsa anlayamayacağım endişem var. O yüzden sizin gibi kullanıcısını buldukça arada bir bilgi almak için kapınızı çalmak isterim.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

ben de bunlardan alacaktım. bir tane epey düzgün buldum. ancak adamdan ayrılınca, aracın mavi duman attığını gördümki 160 bin km deydi. 2.2 motor nasıl bir fikrim yok ama mavi duman atan Mercedes dizel görmedim daha önceden.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...