Recep Demirci

Honda Jazz Bayan Gözü İle

Bu konuda 14 ileti var

lWqE5l.jpg

Honda Jazz ile alakalı ilginç tespitler :) 

4 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bayanlar mı yazmış bunları?

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

2 dakika önce, H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Bayanlar mı yazmış bunları?

Sence ? :)

Bence hayır.

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Honda Jazz Face Gurubunda bir bayan paylaşmış. Kendisimi başka bir yerdenmi alıntı yapmış bilemiyorum.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

iyiymiş, ama bana göre değil :)

İletiyi paylaş

Siz bir de Fiestacı hanımları görseniz :)

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Güzel araba ama 1318 motor ile Türkiye'ye girmenin ne anlamı var. Üst vergi dilimine sokuyorsun vatandaşı. 19 cc yüzünden yılda 400 lira fazla vergi. 75-80 binlik fiyatı ise sorun.

Fiesta ile aynı boyda olmasına rağmen İçi ferah. 65 bin bandında satılsa tek model olur o segmentte. 

tarihinde Baha Kanberoğlu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

yazılanların hiçbiri alakalı gelmedi ama bana göre tam olarak bir bayan aracı yada şehiriçi aracı

İletiyi paylaş

Bir bayan olarak hiç dikkatimi çekmeyen araç :unsure2:

İletiyi paylaş

Jazz bana hep s-max'in yavrusu gibi gelmiştir. O nedenle görünümüne göre iç hacminin büyük olduğunu ve pek çok avantajının olduğunu kestirebiliyorum.

Fakat bizim Türk insanına bu kadar çok fonksiyon yaramaz. Mümkünse arka koltuklar yatmasın sabit olsun, mümkünse ön cam burnunun dibinde olsun torpido fazla büyük olmasın, mümkünse bagaj yarı yarıya azaltılarak sedan olsun, mümkünse biraz da yere yakın ve dar olsun. O zaman çok tutar :D

4 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Ben de gidip megan alacağım. Jazz bulamadım. Bahalı

tarihinde İbrahim Çelik tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

2. Kasası var bizde ruhsuz ve kötü bir araç sadece şehir içinde binerim uzun yola çıkmam zorda kalmadıkça...

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Japon bu, problemsiz, a noktasından b noktasına götürecek.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

2011 modeli 1.5 yıl kullandım. lpgde bedava gezdim resmen iç hacmi ve konforu çok iyi. çok ferah bir araç. sınıfına göre çok geniş. Yedek parça pahalı ama kolay arıza vermiyor. Servis de pahalı. ama güzel araba kesinlikle. 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş