İçeriğe Yönlendir

Honda Civic - Renault Fluence

Bünyamin Dedeoğlu

Recommended Posts

Hakan Gülsoy
Bende diyorum Hakan hala yeni konu açmadı [emoji3] :D

Kaporasını aldım gerek kalmadı[emoji12]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

2007 Civic te kullandım 2013 dci fluenceta. Bizim şirketteki EDC fluence öyle kötü kullanılıyor ki tahmin edemezsiniz. Arabayı kimin kullandığı belli değil. Arabada tık yok.

Ben niyeyse 2007 civic kullandığımda hayal kırıklığı yaşadım. Daha güzel bir araba bekliyordum açıkçası. Arabasını kullandığım abimin fiorinosu var aynı zamanda. Fiorino daha keyifli gidiyor ve az yakıyor diye hanıma bıraktı Civic'i. 

Fluence içi ful plastik olan görüş açısı dar bir araba ama reno çok güzel motor yapmış. EDC Şanzuman da çok keyifli. Direksiyon hantal. iğrenç bir blaupaunk teybi var. (ses sistemi demiyorum.).

Yine de Civicle kıyasladığımda ben Fluence derdim. 

Ancak kendi arabanızı biliyorken fluence'a girip macera yaşamaya gerek yok bence...

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

2007-2008 model bir cıvık ile kısa bir süre yolculuğum olmuştu, 160 km hızlara çıkmıştı şoför... Gelen yol sesi ve yol tutuşu beni çok şaşırmıştı. Beklediğimden çok kötü çıkmıştı. Fluence bilmem.

Ama yeni yenidir her zaman 

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Şirket arabasına binerimde apaçi arabasına binmem ben ?

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy
Şirket arabasına binerimde apaçi arabasına binmem ben [emoji23]

Sizinle aynı fikirdeyim gordugum butun apaçiler hondadan başka marka bilmiyor ahahhahahaha[emoji4]
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Edc şanzımanlı clio kullanıyorum şu an. Şanzıman ile ilgili en ufak sıkıntı yaşamadım. vites geçişleri inanılmaz seri ve sarsıntısız. Öncesinde honda jazz otomatik kullanıyordum. 2015 Tucson otomatik kullandım, i 10 otomatik kullandım, dsg kullandım, 1 ve 2 deki karasızlığın olmadığı araç görmedim. Rampa çıkarken veya düşük hızda inerken 1 ve 2 arasında bir kararsızlık olabiliyor. edcde de var ama bunu hissetmediğim araç olmadı. edc gerçekten iyi bir şanzıman. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...