İçeriğe Yönlendir

308 İçin Multimedia Cihaz Önerileri

Metin Mankal

Recommended Posts

Metin Mankal
(düzenlendi)

Herkese merhabalar. Orijinal teybin ses kalitesinden memnunum.Ancak cd hazırlamaktan sıkıldım biraz.Zaten cd lerde kısa sürede çiziliyor ve şarkılar atlama yapıyor.Aux çıkışı da olmadığı için cd ye mahkumum.Aşağıda linkini verdiğim ürünün fiyatı makul geldi.Fazlaca bir seçeneğim yok ne yazık ki.Sadece 308  lere özel cihazlar takılabiliyor. Ve piyasada fiyatlar ortalama 1200-1500 arası.. Bu ürünün fiyatı uygun ama ses kalitesinden emin değilim.Sizlere bir danışayım dedim..

Buradan..

tarihinde Nuri Güngör tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yücel Metin
(düzenlendi)

2 GB RAM Quad Core Android 7.1.2 Multimedya Araba DVD Navigasyon Için peugeot 408/308/308SW Autoradio Stereo ana ünite
http://s.aliexpress.com/6Bbm2EjY
(from AliExpress Android)

tarihinde Yücel Meta tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
39 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Bu alet windows'lu, android'lisi yok mudur acaba?

Rakam çok ucuz geldi, garibime gitti.

Mesela:

https://carvocal.com/peugeot-308-android-multimedya-navigasyon-sistemi-u-36.html

Evet fiyat muadillerine göre uygun.Zaten o yüzden şüpheye düştüm. Bir de windows la android arasında ki fark nedir acaba...

10 dakika önce, Yücel Meta yazdı:

2 GB RAM Quad Core Android 7.1.2 Multimedya Araba DVD Navigasyon Için peugeot 408/308/308SW Autoradio Stereo ana ünite
http://s.aliexpress.com/6Bbm2EjY
(from AliExpress Android)

Alet güzel görünüyor da..Ali den zor biraz..Taksitle almayı düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Windows'ta hiç bir müdahele şansınız yok alete. Android ise her şeye açık. Tablet gibi kullanabiliyorsunuz. Telefonunuzdan internet paylaştırıp internette gezinebilirsiniz bile.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)

orjinali mp3 calmiyor mu?

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rifat Şeker
(düzenlendi)

Eğer sadece mp3 için ise :) şöyle bir şey buldum.  Ses kalitesi konusunda yorum yapamıyorum ama sanırım aman aman değildir. :)

Link

İnceleme videosu da buldum. Bilmem ilginizi çeker mi :)  fiyat uygun diye paylaştım.

tarihinde Rifat Şeker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
10 saat önce, Eren Gökmen yazdı:

orjinali mp3 calmiyor mu?

Mp3 çalıyor da cd dayanmıyor. Mesela orijinal cd lerde atlama yapıyor. Kopya cd de en fazla bir hafta on gün dayanıyor.

3 saat önce, Rifat Şeker yazdı:

Eğer sadece mp3 için ise :) şöyle bir şey buldum.  Ses kalitesi konusunda yorum yapamıyorum ama sanırım aman aman değildir. :)

Link

İnceleme videosu da buldum. Bilmem ilginizi çeker mi :)  fiyat uygun diye paylaştım.

Video için teşekkürler...Ancak oem ürün dışında takılamıyor.Alta doğru daralan bir yapısı var konsolun..

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Yani cd ler teybin icinde ciziliyor. Belki temizleme cd si ile falan problemi duzeltebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Emre Cetin

Torpido da aux çıkışı yokmu Metin bey ? Yada kol dayamanın içinde usb ? benim araç 2010 torpidoda aux var .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...