İçeriğe Yönlendir

2007 Ford Focus 1.6 Ghia O/V LPG 'li Ederi Nedir?

Rasim Can Mafratoğlu

Recommended Posts

Rasim Can Mafratoğlu
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar,

İlandaki araç 41.000 TL'ye alınır mı ve aldığımda karşılabileceğim olası masraflar neler olur ve de bu aracı tavsiye eder misiniz ? Araçtan anlayanlar olarak detaylı bilgilendirme yapabilirseniz çok memnun olurum. 

Teşekkürler

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-tertemiz-1.6-benzin-lpg-otomatik-ghia-493292472/detay/

tarihinde Recep Selim Kaya tarafından düzenlendi
Forum Kuralları > Mesaj Gönderim Kuralları > Madde 4 / gereği yazı tipi nedeniyle düzenlenmiştir.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş
On 19.10.2017 at 15:48, Rasim Can Mafratoğlu yazdı:
Merhaba arkadaşlar,

İlandaki araç 41.000 TL'ye alınır mı ve aldığımda karşılabileceğim olası masraflar neler olur ve de bu aracı tavsiye eder misiniz ? Araçtan anlayanlar olarak detaylı bilgilendirme yapabilirseniz çok memnun olurum. 
Teşekkürler

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-tertemiz-1.6-benzin-lpg-otomatik-ghia-493292472/detay/

Bende 2011 focus hb collection var. Bu fiyata 2010 model gibi yani 2.5 kasa focus alınıyor. Ben olsam almam.

Yorum bağlantısı
Yücel Metin

@Ufuk Memiş hocam piyasanın bu kadar oynak olduğu( doların sürekli yükselmesi, sıfır açar satış fiyat zamları , sıfır araç vergilerindeki artış beklentileri)sürece çoğu düzgün araç sahibi(oynanmış, hasarlı araçlar hariç) dediğiniz rakama aracını vermez. İlandaki araç km ve kasa olarak iyilerden diye düşünüyorum, fiyatı uygun bence .saygılarımla

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yücel Metin
20 dakika önce, Rasim Can Mafratoğlu yazdı:

Merhaba arkadaşlar,

Teşekkürler

Güzel araç, km çok iyi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Çok değil bikaç ay öncesine kadar 32-35 aralığında f2 ghia otomatik ilanları vardı, bugün ben de baktım 40 altına pek alınacak araba kalmamış. Küçültmeyi düşünüyordum ama elimdeki ile devam etmek daha iyi sanırım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Temmuz başında Focus1 aldım o dönemde Focus2lerden 37-38e temiz araç vardı ama piyasalar anlaşılan yükselmeye devam ediyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Sorunsuz kullanabileceğiniz bir araçtır şanzıman  ve motor sağlam. Fiyatı ise foruma göre yüksek piyasaya göre normal derim ben.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hami Erışık

bunların otomatikleri problemli degilmiydi. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Yücel Metin
3 dakika önce, Hami Erışık yazdı:

Dizel otomatikler (cvt)problemli hocam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yücel Metin
3 saat önce, Recep Demirci yazdı:

Temmuz başında Focus1 aldım o dönemde Focus2lerden 37-38e temiz araç vardı ama piyasalar anlaşılan yükselmeye devam ediyor.

Hocam, arkadaşım Ankara'da 1ay focus  aradi, bir sürü araca baktı test yaptırdı, geçen hafta buldu. 2004 model focus 1 chia benzin/LPG aldı. 1 parça degişen 3 parca boya 177 bin km de. 31bin TL  pazarlıkla.:rolleyes: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
1 saat önce, Hami Erışık yazdı:

Benzinlide sorun yok klasik tribünlü tam otomatik şanzıman.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Polat

Araba piyasasında yükseliş devam ediyor Ocak 2018 tarihine kadar da artış bekliyorum aslında 2.el piyasasinda bir durgunlukta var 2 aydır , nereye gider böyle kestirmek zor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

O para etmez istediği kadar temiz olsun.

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

İlandaki açıklamadan anladığım direk 40a verecek zaten ama huyuna suyuna giden 39a alabilir :)

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Rasim Can Mafratoğlu

İlana girdiği 3.gün 41bin TL’den satıldı :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...