İçeriğe Yönlendir

Otomatik Vites HB Araç Tavsiyesi

Meltem Ela

Recommended Posts

H.Cenk Bayrakçı

Sizin tercihiniz önemli burada. Eşimin daha önce Peugeot 107'si vardı otomatik. Aynı fiyata çok daha büyük araçlar alınabilirken,küçük ve otomatik olduğu için onu almıştık biz.  Bana sorarsanız Micra. Ama Corsa daha konforlu ve ileride satışı daha hızlı olacağı için tercih edilebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
On 15.11.2017 at 09:38, Sani Gerşon yazdı:

Konu sahibi bi bayan abi :)

Eşim de bayan.

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
55 dakika önce, Hüseyin Sönmez yazdı:

Eşim de bayan.

Şükür abi :p

Şaka bi yana, yanlış okumuşum, ne kızıyon :D

20 saat önce, Meltem Ela yazdı:

Sani Bey , yok biz temiz otomatik bir araba bulamıyoruz inanın 5 aydır arıyoruz. Volkswagen bizimde ilk tercihimizdi ama 60 binden aşağa yok yani polo. 

Birde ben şunu anlamıyorum. Ben Almanya dogma büyümeyim. Orda yaş almış arabalar gid gide ucuzlar. KM yıpranma payı bile düşülür. Burda dolar yükseldikce 

arabalar da fahiş fiyatlar bulabiliyorlar. 2009 trafik çıkışlı araçlar nerdeyse 40-45 bin bu nasıl oluyor anlamadım...

Lütfen yanlış anlamayın. Almanya'dan buraya niye geldiniz? Tüm iyi niyetimle soruyorum bunu, art niyet aramayınız lütfen.

• Beğen 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Bilbey

Bende bayan icin 1 AY,I askindir araba ariyorum ve işin icinden cikamiyorum. Ufak araba bakiyorum ama en azindan  bebek arabasi ile bir kac esya alicak bagajida olmalı ... düşündüğüm araclar  tam otomatik tork konvertörlü ( ariza cikma olasiliginin az olmasi ,ariza cikarsada masrafi diger yarim otomatikler gibi olmamasi. Bildigimden degil okuduklarimdan anladigim bu )  2001 2004 arasi yarış... 2008 altı polo.... suziki swift. . Birde jazz ..jazz cvt ariza cikartma ihtimali ne karsi masrafi hatri sayilir seviyede galiba.. polo 2008 alti tam otomatik tork konvertörlü.mü dsg degil sanırım.  Swift te parca ve servis sorunu yasarmiyim . ilcede yasiyorum. Detaylı anlattigimin ozeti .. az masraf cikartabilecek bayan arabasi..  

Bahtsiz bedevi oldugum icin ince eleyip sık dokumaya calisiyorum. . Baskasinda catlar bende patlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Yıldız

2010 fiesta 1.4 titanyum X otomatik lpg li aldim.70.000 de ufak tefek kaporta onarimlari var, ama onemli degil asil kriter bakimli olmasi idi.Hanimin trafik tecrubesi hic yoktu ama bir hafta da alisti cok memnunuz. Az yaksa daha iyi olurdu ama neyse[emoji16]

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
On 11/15/2017 at 23:49, Meltem Ela yazdı:

Sani Bey , yok biz temiz otomatik bir araba bulamıyoruz inanın 5 aydır arıyoruz. Volkswagen bizimde ilk tercihimizdi ama 60 binden aşağa yok yani polo. 

Birde ben şunu anlamıyorum. Ben Almanya dogma büyümeyim. Orda yaş almış arabalar gid gide ucuzlar. KM yıpranma payı bile düşülür. Burda dolar yükseldikce 

arabalar da fahiş fiyatlar bulabiliyorlar. 2009 trafik çıkışlı araçlar nerdeyse 40-45 bin bu nasıl oluyor anlamadım...

Hemen anlatayım. Dışa bağımlı makro ekonomilerde olağan durumdur. Herşeyi ithal eden borç ile yaşayan ülkeler döviz dalgalanmalarından etkilenir. Örneğin Alamanya araba üretip sattıkça parası değerlenir biz hiç bişey üretmeyip dışarıdan satın aldıkça paramız değersizleşir. Bu öyle bir döngü ki her 10-15 yıllık periyotlarda ekonomik krizler ve develüasyonlar ile boğuşuruz. Her krizde bişeyler satarız. Bir dönem gelir devlet bakankaları, bir dönem gelir kamu kurumları , bir dönem gelir limanlar satılır. Ama öyle bir dönemler de vardır ki ulusal onur bile satılır gelir elin oğlu senin toprağında tek kurşun atmadan askeri üs kurar gık diyemezsin. 

• Beğen 2
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Bilbey

Tam otomatik aveo  i20 fabia da tercihler arasında olabilir . Karar vermek icin yardima ihtiyacim var

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
On 07.11.2017 at 01:54, Meltem Ela yazdı:

Renault clio ne dersiniz ?

Renault clio ne dersiniz ?

Meltem Hanım, lütfen yazı karakterini ve renklerini değiştirmeyelim.

Yorum bağlantısı
Meltem Ela
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere kızıma otomatik vites araç arıyorum. Kızımda acemi nitekim umarım olmaz ama oda ufak defek kazalara karışabilir. 

Şimdi bir araç buldum ağır hasarlı air baglar açıldığı için. sahibi son 34 bin dedi bu araca. Sizce bu araç alınırmı 32 bine pazarlık edeceğim onay verirseniz.

Düşüncem şöyle 2 yıl kulansın. o ara kredi borcu biter. tekrar kredi alır bu aracı 25-27 ye satar ve daha iyi bir araba alır. Ne düşünüyorsunuz....?????

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-ihtiyactan-acil-satilik-2010-jazz-500800596/detay/

tarihinde Nuri Güngör tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere kızıma otomatik vites araç arıyorum. Kızımda acemi nitekim umarım olmaz ama oda ufak defek kazalara karışabilir. 
Şimdi bir araç buldum ağır hasarlı air baglar açıldığı için. sahibi son 34 bin dedi bu araca. Sizce bu araç alınırmı 32 bine pazarlık edeceğim onay verirseniz.
Düşüncem şöyle 2 yıl kulansın. o ara kredi borcu biter. tekrar kredi alır bu aracı 25-27 ye satar ve daha iyi bir araba alır. Ne düşünüyorsunuz....?????

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-ihtiyactan-acil-satilik-2010-jazz-500800596/detay/

Eğer güvenlik önlemleri aktif çalışıyorsa alınır
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Dilbirliği

İkinci el fiyatı düşük ancak yedek parça fiyatı pahalı olan araçlar en ufak kazada hasar kayıtlı hale geliyorlar.
Bu durumda aracın hasarının nereden nasıl olduğunu bilmek ve hasarsız olan aracın fiyatınınNe kadar olduğunu bilmek gerekir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Mustafa Dilbirliği

Şaselerine, sağa sola çekip çekmediğine, aracın kasasının esneyen herhangibir yerinin olup olmadığına, Kaza anında otomatik şanzımanın hasar alıp almadığına vs. Bunları profesyonel destek almadan anlayamazsınız maalesef 

Yorum bağlantısı
Meltem Ela
3 dakika önce, Mustafa Dilbirliği yazdı:

İkinci el fiyatı düşük ancak yedek parça fiyatı pahalı olan araçlar en ufak kazada hasar kayıtlı hale geliyorlar.
Bu durumda aracın hasarının nereden nasıl olduğunu bilmek ve hasarsız olan aracın fiyatınınNe kadar olduğunu bilmek gerekir

Eger fazla vaktinizi almayacaksam siz bir inceleyebilirmisiniz duacı olurum :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Dilbirliği
Eger fazla vaktinizi almayacaksam siz bir inceleyebilirmisiniz duacı olurum [emoji4]

Yardımcı olmak isterdim ama ben profesyonel değilim :)) Siz Bursa’daysanız, yardımcı olabilecek arkadaşlara yönlendirebilirim sizi.

Yorum bağlantısı
Meltem Ela
Şimdi, Mustafa Dilbirliği yazdı:

Yardımcı olmak isterdim ama ben profesyonel değilim :)) Siz Bursa’daysanız, yardımcı olabilecek arkadaşlara yönlendirebilirim sizi.

Safranbolu adayım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bu tip geçmişi olan bir arabayı siz almayın, istanbul da bir usta alabilir o ayrı konu. sonrasında ne başa çıkabilir ne yürütebilir ne de satabilirsiniz. risk çok yüksek

• Beğen 2
  • Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Pert kayıtlı bir araca kasko yaptıramazsınız Meltem Hanım

Ayrıca kimin nasıl topladığını bilmediğimiz bir ağır hasarlı araç almak da çok mantıklı değil.

Ağır hasarlı araç, hasarlı olarak alınır ve tamiri kendi tarafımızdan yapılırsa mantıklı olabilir. Bu da bu forumda çoğunu aşar.

Ağır hasarlı onarılmış bir araç da tek şartla alınmalı.
Onarım yetkili servis tarafından yapılmış olmalı ve nelerin yapıldığı faturalanmış olmalı.

• Beğen 4
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

Meltem hanım Çağlar Bey haklı. Tahmin ediyorum ki aracın görünüşü hoşunuza gittiği için düşünüyorsunuz. Kazası olmayan, mümkünse ilk sahibinden ve ikinci eli kolay alınıp satılan araçları size tavsiye ederim. Konu farklı yöne gidecek ama çok samimi bir arkadaşım yeni araç alacak ve aracını da acilen satmayı düşünüyor. Yarın VW bayii ile takas için görüşecek. Araç Bursada memur ilk sahibinden,  beyaz renkli 2004 model VW Polo düz vites. Hiç kazası ve boyası yok diye biliyorum  100 bin km de .  İlginizi çekerse telefonunu size ulaştırabilirim.  Şu belirttiğim linkte bulunan aracın aynısı. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-bu-kadar-temiz-ve-masrafsizini-bulamazsiniz-502799224/detay

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Volkan Turkmen

Pert araba kesinlikle sizin işiniz değil, uzak durun.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
(düzenlendi)

Ufak tefek kazalara karışmasın inşallah ama karışırsa da güvenlik özellikleri çalışan bir araca sahip olsun derim ben. İlanda ki aracın ne şekilde yapıldığı belirsiz, toparlanıp ilana konmuş da olabilir tamamen orjinal parçalarla toplanmış da olabilir. Bence başka araç bakın..

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Meltem Ela
29 dakika önce, Mustafa Erkan yazdı:

Meltem hanım Çağlar Bey haklı. Tahmin ediyorum ki aracın görünüşü hoşunuza gittiği için düşünüyorsunuz. Kazası olmayan, mümkünse ilk sahibinden ve ikinci eli kolay alınıp satılan araçları size tavsiye ederim. Konu farklı yöne gidecek ama çok samimi bir arkadaşım yeni araç alacak ve aracını da acilen satmayı düşünüyor. Yarın VW bayii ile takas için görüşecek. Araç Bursada memur ilk sahibinden,  beyaz renkli 2004 model VW Polo düz vites. Hiç kazası ve boyası yok diye biliyorum  100 bin km de .  İlginizi çekerse telefonunu size ulaştırabilirim.  Şu belirttiğim linkte bulunan aracın aynısı. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-bu-kadar-temiz-ve-masrafsizini-bulamazsiniz-502799224/detay

otomatik vites arıyor kızım...

22 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Yanlis hatirlamiyorsam yakin cevrede arac bakiyordunuz?

yokki bulan haber versin :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...