İçeriğe Yönlendir

Fiesta IV - Motor Rektifiye İçin Kayseri'den Usta Tavsiyesi

Abdullah Duman

Recommended Posts

Ahmet Köprübaşı
On 16.03.2018 at 03:44, Mahmut Aslan yazdı:

Merakla takipteyim lütfen gelişmeleri ara ara yazın buraya 

Bugün bir kaç yere uğradım herkes motor rektifiye olacak dedi, Fiyatıda 2500 ile 4000 arası fiyat verdiler, yada böyle yağ ekle devam et veya sat dediler.bense satmak niyetinde değilim.en son burda forumdan duyduğum Ataşehir tarafında herford bosch servisine gittim, nihat ustayı buldum.herşeyden önce adamlar usta kavramına uyuyor, bu kelimeyi hak ediyorlar, bana ne yağı koyuyorsun dedi. Karışık yerlerden 10 40 koydum dedim. Bu arabaya orjinal 5 30 koymalıydın dedi, yağ kalın olduğundan segmanlar sıyıramıyor ve segmanlar kilitleniyor gibi bişey dedi, buda yağın yakıta karışmasına neden oluyormuş

Yağı değiştirdik 5 30 tam sentetik yağ koyduk.böyle bir 10000 km yap bakalım segmanlar açılacakmı dedi yoksa sonra bakarız motoru açıp gerekirse düzeltiriz dedi, içimden dedim işte usta bunlar.adamlar gayet ilgşiilendiler yağı değiştirdim takip edicem.bakalım, ama Şimdiden motor rahatlamış görünüyor, tekrar yazarım gelişmeleri. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Köprübaşı
On 11.03.2018 at 01:22, Ahmet Köprübaşı yazdı:

Yok hocam zaten durum kötü :) 10 40 koyuyoruz hemde nerede denk gelirse 1 litre 2 litre motor yağ yakıyor 

Ben sizin bu yazdığınızı yanlış anlamışım.5 30 koymayın dedin sandım, neyse zaten doğruyu bulduk

Yorum bağlantısı
Ahmet Köprübaşı
On 16.03.2018 at 08:44, Yigit Özdal yazdı:

Kayseride deva oto var önericem.

Hocam İstanbul dayım sağolasın 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...