İçeriğe Yönlendir

Arabanız Kaç Lira?

Oğuz Özkeskin

Recommended Posts

Selçuk Bakış

Benim araca 27.950 TL demiş ama ekrandaki kilometreyi girdim gerçeğini bilmediğimden giremiyorum :D  Yine de düşündüğümün altında.

Yorum bağlantısı
Erhan Tayar

Honda S2000'imin fiyatını da, Mondeo'nun fiyatını da düşük gösterdi. Benim gözümden bakamıyor piyasaya bu uygulama :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
10 dakika önce, Erhan Tayar yazdı:

Honda S2000'imin fiyatını da, Mondeo'nun fiyatını da düşük gösterdi. Benim gözümden bakamıyor piyasaya bu uygulama :)

S2000 e kullanıcı gözünden bakan program icad edilmemiştir ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
Sezgin, bu araç Bulgaristan'da ne eder aşağı yukarı
Servet abi 2.500 ile 3.500 leva arası alınabilir 1 leva 2.5 tl civarı şu anda.
10 12 binliraya st170 alınabiliyor [emoji3]3ffce0dd7b3c40b9961511f9d24f79ee.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen

Benim aracın fiyatını hesaplamaya kapasitesi yetmiyor...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sitenin sahibi forumda üye
Nasıl çalıştırdığını anlatır belki.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Benim arabaya 27400 demişler. Satacak olsam bu fiyatı yazmaya utanırdım herhalde.

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

aklımdan geçen rakamı yazdı resmen 2008 model sw 1,6 tdci 142bin km'de 37000 tl yazdı bu yıl içinde satmayı düşünüyorum 3 aşşağı 5 yukarı rakam bellii...

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Değerlendirme yaparken aracın km. si çok etkiliyor fiyatı. 45 km deki aracıma 57,800 derken, km yi 100 bin gösterirsem 54,000 tl fiyat çıkıyor.

Kullanıcı istediği aracı bulduğunda 50bin veya 100 bin km olmasına pek takılmaz bence. Gerçek piyasada da iki araç arasında bu kadar fark olmaz.

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Bence güzel hesaplıyor. Piyasayı bilmeyen biri için en azından fikir vermesi açısından faydalı olur diye düşünüyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alperen Alper
(düzenlendi)

Sezgin bey

ben de biraz inceledim, sizin verdiğiniz arabayı. aşağıdaki ilanlara göre çok da mantıksız durmuyor. yanlış bişeye mi bakıyorum ben?

selamlar

https://www.sahibinden.com/ford-focus-1.6-comfort/benzin-lpg,benzin/manuel?a5_max=2004&a4_max=100000&sorting=km-nu_asc&a4_min=70000&a5_min=2004

tarihinde Alperen Alper tarafından düzenlendi
isim yanlış
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
Sezgin bey

ben de biraz inceledim, sizin verdiğiniz arabayı. aşağıdaki ilanlara göre çok da mantıksız durmuyor. yanlış bişeye mi bakıyorum ben?

selamlar

https://www.sahibinden.com/ford-focus-1.6-comfort/benzin-lpg,benzin/manuel?a5_max=2004&a4_max=100000&sorting=km-nu_asc&a4_min=70000&a5_min=2004
Benim söylemek istediğim 20 milyara 15 sene önce aldığımız aracın 15 sene sonra 35 binlira etmesi.
Almanyada 1000-2000 euro arası şu anda bu aracın piyasası. Araç fiyatları gereksiz şekilde pahalı
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Tekin
1 saat önce, Erdem Bozkurt yazdı:

aklımdan geçen rakamı yazdı resmen 2008 model sw 1,6 tdci 142bin km'de 37000 tl yazdı bu yıl içinde satmayı düşünüyorum 3 aşşağı 5 yukarı rakam bellii...

Otomatik mi :-D

Yorum bağlantısı
TamerErdoğan

Benim aracıma Megane ST GT Line 30500 kmde 72500 fiyat veriyor ama bana gore az   Nedeni ise hasar olayını sormaması?

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
6 dakika önce, Abdurrahman Tekin yazdı:

Otomatik mi :-D

Keşke olsaydı :D dizel otamatik vardıda bizmi almadık zamanında ;) 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
1 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Değerlendirme yaparken aracın km. si çok etkiliyor fiyatı. 45 km deki aracıma 57,800 derken, km yi 100 bin gösterirsem 54,000 tl fiyat çıkıyor.

Kullanıcı istediği aracı bulduğunda 50bin veya 100 bin km olmasına pek takılmaz bence. Gerçek piyasada da iki araç arasında bu kadar fark olmaz.

Sis farı olmayanla bixenonluyu aynı kefeye koyuyor, beğenmedim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Tekin
Şimdi, Erdem Bozkurt yazdı:

Keşke olsaydı :D dizel otamatik vardıda bizmi almadık zamanında ;) 

Ben atladım orayı :D Benzinli gibi düşünüp sordum

Yorum bağlantısı
Alperen Alper
25 dakika önce, Sezgin Yılmaz yazdı:

Benim söylemek istediğim 20 milyara 15 sene önce aldığımız aracın 15 sene sonra 35 binlira etmesi.
Almanyada 1000-2000 euro arası şu anda bu aracın piyasası. Araç fiyatları gereksiz şekilde pahalı

Sezgin bey

ben çok yanlış anlamışım, kusura bakmayın :)

maalesef türkiye'de ikinci elde fiyatlar artmaya devam ediyor. 

selamlar, saygılar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
15 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Sis farı olmayanla bixenonluyu aynı kefeye koyuyor, beğenmedim.

Anlaşıldı, beğenme butonlarının yanına ilave tuş gerek: Beğenmedim, tiskindim, aklını alasım geldi vs. :angry:

• Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
19 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Anlaşıldı, beğenme butonlarının yanına ilave tuş gerek: Beğenmedim, tiskindim, aklını alasım geldi vs. :angry:

"Levyenin ucu" yeterli bence. Yetkililer değerlendirmeli.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gürkan Başbağcı

37.750 çıkarttı ben de 37.500e almıştım zaten 1 ay önce :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
1 dakika önce, Gürkan Başbağcı yazdı:

37.750 çıkarttı ben de 37.500e almıştım zaten 1 ay önce :D 

Satıcı da buraya bakıp koyduysa demek satış fiyatını :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin

83 bin eder diyor,81 e ilana koydum,77 ye indim,ilanı 1030 kişi görmüş,17 favorilere eklemiş 7 kişi mesaj atmış,20 gündür ilan yayında,Telefonum bir kere çalmadı :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Benim aracı da bu şekilde çıkarttı 

NZ53NN.png

Benim aracı da bu şekilde çıkarttı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Bir saat önce, Önder Özcan yazdı:

Yetmez ama evet tuşu olsun :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...