İçeriğe Yönlendir

Yeni Boyanan Araç, Nelere Dikkat Etmeli ?

Volkan Ceneviz

Recommended Posts

Volkan Ceneviz

Arac dün boyadan çıkmış sanirim pasta ve cila uygulanmış ardından. Nelere dikkat etmem gerek güneste durmasinda yada yikanmasinda bir sakınca varmidir 

Tavsiyeleriniz neler

Yorum bağlantısı
Volkan Ceneviz
2 dakika önce, Buğra Höngül yazdı:

Boya gazını atana kadar boya koruma yapmayın 1 ay sorun olmaz

Sanirim usta yapmis ben gitmeden ustunde hep tozlar var. Bir sakincasi olur mu ki acaba

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Sanirim usta yapmis ben gitmeden ustunde hep tozlar var. Bir sakincasi olur mu ki acaba
Pasta atmıştır o boya korumayla uğraşmazlar
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bu mevsimde 2 ay gaz çıkışını beklerdim. Üstünde cilalı görüntüsü veren pastanın yağı/kalıntısıdır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Bu mevsimde 2 ay gaz çıkışını beklerdim. Üstünde cilalı görüntüsü veren pastanın yağı/kalıntısıdır.
Yeni tip boyalarda olmadığı söyleniyor ancak kim ne kullandı bilinmez dediğin gibi marta kadar ellenmese uygun olur
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan Ceneviz

Usta boyadan sonra pasta atmis tozlar var zaten ama cila atmis mi bilmiyorum boya epey parlak ve kaygan. Lakin pek icime sinmedi sanki kaputta ki kalin cizikleri vs zimparalamadan boya atmis gibi. 

Eski boyayi zimparalamadan yeni boya atilabilir mi en kotu bu boya zamanla nolur

Yorum bağlantısı
Volkan Ceneviz

Aracın yikanmasinda bir sakinca var mi kopuklu basincli su ile

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Eski boyayi zimparalamadan yeni boya atilabilir mi en kotu bu boya zamanla nolur

Bu olmaz yani yapmazlar.
Yakından bi resim yükleyin de bakalım.
Yorum bağlantısı
Volkan Ceneviz
(düzenlendi)
43 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bu olmaz yani yapmazlar.
Yakından bi resim yükleyin de bakalım.

mesela motor kaputunda ki hataların fotoğrafı görünen kılcal çatlak yada diğer tabir ile çizikler eskiden çok vardı zımparalanıp boyanacağı söylenmişti göründüğü gibi sanki zımparalanmadan o şekil üstüne boya atılmış uzaktan bakınca gayet parlak bir boya yakından bu çizikler kusurlar mevcut bir de portakal yüzeyi gibi boya 

Plq1Gd.jpg  BLMakj.jpg   lO7qVl.jpg  https://i.hizliresim.com/Z9DX00.jpg

tarihinde Volkan Ceneviz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Zaten yeni boyanmış, geri götürün düzeltsinler.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Bu yeni mi boyanmış, gözlerime inanamıyorum. Bunu acilen geri götürün adam gibi boyasınlar.

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Hayran kaldım işçiliklerine. :/
Adam silecek suyu fiskiye memesini bile çıkartmaya üşenmiş. Onun çıkarınca şuan altını tahmin edebiliyorum.

Parasını verdiniz mi?
Götürün kapısına bırakın aracı.

Yorum bağlantısı
Volkan Ceneviz

kendisi ile görüştüm bu gün aracı götürdüm boya altından bozulmuş yeni boyayı vurunca zımparalayıp tekrar boyanacakmış bu gerçekten ondan dolayı mı neden olur 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...