İçeriğe Yönlendir

Mondeo 4 - Rezistanslı Ön Cam Değişimi

İlyas Demirbaş

Recommended Posts

Eray Yiğit

Cam için kasko yapmak bencede etik değil. Camı yaparsın Allah korusun başka bişey çıkar. Kim ne yaparsa yapsın yada sigorta firmaları bizleri tabir yerindeyse ne kadar kazıklarsa kazıklasın sonuçta zorla kimse kasko yaptırmıyor bize. Benimde camım ısıtmalı ve küçük bir çatlağı var. kaskomda olmasına rağmen ve hatta orjinal cam klozu olmasına rağmen değiştirmedim. sebebide o camın nasıl söküldüğünü görmüştüm hiç o işe bulaşmak istemiyorum. ikinciside malum düz camlardan daha pahalı ve hasar kaydı diye görünmesinden çekiniyorum. sorum şudurki cam değişimi hasar kaydında görünür mü?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
1 saat önce, Eray Yiğit yazdı:

sorum şudurki cam değişimi hasar kaydında görünür mü?

Ben mk3 mondeomun ısıtmalı ön camını orjinali ile kaskodan değiştirdim, hasar kaydında çıkmadı.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
43 dakika önce, Eray Yiğit yazdı:

sebebide o camın nasıl söküldüğünü görmüştüm hiç o işe bulaşmak istemiyorum

neden? nasıl bir işlem?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
1 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

neden? nasıl bir işlem?

Yarım saat sürmüyor, hiç belli bile olmuyor. Sadece bant yapıştırıp bir gün sökmeyin diyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Peki ısıtmasız cam yerine ısıtmalı cam taktırdım kasko ek ücret alıyor mu alıyor tam tersini yapınca iade oluyor mu?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Bir saat önce, Adnan Çakır yazdı:

Peki ısıtmasız cam yerine ısıtmalı cam taktırdım kasko ek ücret alıyor mu alıyor tam tersini yapınca iade oluyor mu?

Kasko almaz camcı alır fiyat farkını. Kasko ısıtmasiz fiyatını öder..

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Tamam ilk farkı camcı aldı kaskoya bildirdim bir sonrakine ısıtmalı cam sınıfına girmesi için .

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
10 saat önce, Adnan Çakır yazdı:

Tamam ilk farkı camcı aldı kaskoya bildirdim bir sonrakine ısıtmalı cam sınıfına girmesi için .

Aksesuar olarak kaskoya ekletir, prim farkını ödersen, bir sonraki değişimde ısıtmalı cam alabilirsin abi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...