İçeriğe Yönlendir

Toyota'nın Kendi Aracına Verdiği Değer

Bülent Tarakçı

Recommended Posts

Mehmet Göktürk
6 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Kendim kullanırım ama mercedesi sevmiyorum. Bana vw ve mercedes demeyin, ne derseniz deyin.. :D

sen arabayı sattın mı?

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
15 saat önce, Emre Şimşek yazdı:

Aracınız lpg uyumlu 1.6 Avensis Elegant Extra ise bayi hakikaten saçmalamış. Daha 1 ay olmadı babama 65'e aldık 2014 çıkışlı 2013 model..

Evet araç budur. Üzerinde de simit tanklı 3000 TL lik BRC LPG kiti var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Benim golfe 23bin teklif vermişlerdi, 24750 ye sattım. Ucuza gitti zaten :)
Piyasa biraz tuhaf. Ama şans faktörü çok

Yorum bağlantısı
Recep Güney

Ford benim focus A 34 vermişti
3600 tl hasar kayıtlı 110 bin km de hb.
Aynısının 5 parça boyalısı ve 180 bin km dekini 40 A satıyordu.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ergin Keçeci

Ankara honda efenin ikinci el kısmında bir araç beğenmiştim o zamanlar 2007 citroen c4 aracım vardı takas için aracımı 20 bine sayarız dediler ben 28 bine kendim iki gün sonra satmıştım gerçekten kazıklayacak adam arıyorlar. 

Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Aradaşım 2015te (50-52binliraya aldı öyle aklımda) sıfır aldığı Corolla 1.33 Life aracı iki yıl boyunca 11bin km kullandı boya çizik hiçbirşey yok yeni araba alma niyetine girince Kurumsal bilinen bir yer 48bine almak istedi sonra Renaulta gidip 52bin tlye verdi oradanda kendisi sıfır Megane4 aldı 80bin küsürlü bir rakama.

Kurumsal diye bilinen işletmelere gidip sormak insanın moralini bozuyor ister istemez. En güzeli ilan verip satmak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Eşime aldığımız bmw (2015 de 104.000 tl’na almıştık sıfır) aldığımız bayinin 2.el birimi 75.000 tl veririz dedi. Hata boya yok,8.000 km de. Kar etmeyi düşünüyorlar.

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
33 dakika önce, Cem Işık yazdı:

Eşime aldığımız bmw (2015 de 104.000 tl’na almıştık sıfır) aldığımız bayinin 2.el birimi 75.000 tl veririz dedi. Hata boya yok,8.000 km de. Kar etmeyi düşünüyorlar.

O deri ruhsat kaplarinin parasi nasil cikacak saniyorsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
58 dakika önce, Cem Işık yazdı:

76 vereyim işin görülsün kurtul

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
On 03.02.2018 at 22:48, Serkan Toker yazdı:

Kendim kullanırım ama mercedesi sevmiyorum. Bana vw ve mercedes demeyin, ne derseniz deyin.. :D

sana bir a7 yakışır bırak diğerlerini uğraşma :) 

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
19 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

sana bir a7 yakışır bırak diğerlerini uğraşma :) 

Dünyalığı yapmış sayılırız değil mi A7 alırsak ? :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
9 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Dünyalığı yapmış sayılırız değil mi A7 alırsak ? :D

onu bilemem ama f 16 dan sonra başkası kesmez seni :) 

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
On 03.02.2018 at 22:48, Serkan Toker yazdı:

vw için aynı düşüncedeyim hatta vw almayı iç güveği olmaya benzetiyorum ama mercedes için açıkçası şaşırdım. olurda bir gün mondeoyu satarsam bmw, mercedes düşünüyordum. bize yine mondeo yolu gözüküyor. mercedes ile ilgili düşüncenizin sebebini sorabilirmiyim.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
2 saat önce, Metin Uzunoğlu yazdı:

vw için aynı düşüncedeyim hatta vw almayı iç güveği olmaya benzetiyorum ama mercedes için açıkçası şaşırdım. olurda bir gün mondeoyu satarsam bmw, mercedes düşünüyordum. bize yine mondeo yolu gözüküyor. mercedes ile ilgili düşüncenizin sebebini sorabilirmiyim.

Abartıldığı kadar sessiz ve güvenli olduğunu düşünmüyorum. Binenlerin bir kısmı neredeyse Rolls Royce muamelesi yapıyor araçlarına bu da bende antipati yapıyor.. Standart bir araba bence.. alışkanlık yapar orası ayrı ama bir dönem Ankara' da kolay yoldan parayı bulanların tercihi olduğu için antipatik geliyor olabilir. Malum Almanya' da bulunandan çok Mercedes var galiba memleketimizde.. :D

4 saat önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

onu bilemem ama f 16 dan sonra başkası kesmez seni :) 

Seneye anlarsın, 43 den sonra yokuş aşağı hayat. Yesek de olur yemesek de.. :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...