İçeriğe Yönlendir

Silikon Sökücü

Mert Yeldan

Recommended Posts

Mert Yeldan

Merhaba

Mutfak fayanslarını boyuyorum. Bir sıkıntım var mutfağı yapanlar silikon fetişisti çıktı resmen. Tezgah ile fayansın birleştiği Her yere silikon kullanmışlar. Kazıyarak sökmeye çalıştım ama 2 saatte yarım metrelik yeri soyabildim. Böyle sprey gibi bir malzeme olsa hani sıksam kendi sökülse böyle bir malzeme var mıdır?

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

sprey varmı bilmem ama ısıtınca çok rahat çıkıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Ben silikonları sökerim itinayla. Saat ücretim  99euro

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Afferim Mert, kendi işini kendin gör, Servete bakma :D  bu sıralar evdeyim, komple bütün evi tavanlar dahil tek başıma boyadım, her gün 1-2 oda, akşam hanım geliyor ben oturuyorum, e hani boya diyor, baksana kokuya ve duvarlara boyadıkya diyorum, hanım şaşkın :D boya bitiyor akşama ben eşyaları koyuyorum sanki evde hiç boya yapılmamış, sabah o işe ben boyaya :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
2 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Afferim Mert, kendi işini kendin gör, Servete bakma :D  bu sıralar evdeyim, komple bütün evi tavanlar dahil tek başıma boyadım, her gün 1-2 oda, akşam hanım geliyor ben oturuyorum, e hani boya diyor, baksana kokuya ve duvarlara boyadıkya diyorum, hanım şaşkın :D boya bitiyor akşama ben eşyaları koyuyorum sanki evde hiç boya yapılmamış, sabah o işe ben boyaya :D

Kaza falan mı, çizik boyası mı :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
2 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

komple bütün evi tavanlar dahil tek başıma boyadım,

20 kilo boy ile bi odayı boyayamadım, aradan yıllar geçti 5 kilo boya ile portifi boyayamadım. elime fırça bile almıyorum artık :biggrin:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Alt katimda oturan duvar ustası, yanımdaki daire boya ustası, üstümde oturanda alçı ve yalıtım ustası, her yıl kendi evlerini boyarken bizimkisinide aradan çıkartırlar :)

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
5 dakika önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Alt katimda oturan duvar ustası, yanımdaki daire boya ustası, üstümde oturanda alçı ve yalıtım ustası, her yıl kendi evlerini boyarken bizimkisinide aradan çıkartırlar :)

Ev alma komşu al :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
3 saat önce, Servet Aydın yazdı:

20 kilo boy ile bi odayı boyayamadım, aradan yıllar geçti 5 kilo boya ile portifi boyayamadım. elime fırça bile almıyorum artık :biggrin:

Yaşlılık fena :D  2 tane 15 lik su bazlı iç cehpe, 2 tanede 10 luk tavan boyası bitirdim vallah :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...