Cemal Cangöner

2018 Skoda Karoq 1.0 TSI DSG

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
Şimdi, Ali Gök yazdı:

ali abi seni kandırmışlar :D 

kanmam ben merak etme, mal ortada, hacim fonksiyonellik dedinmi Skoda:)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Evren Erakçora

Bence de skoda en mantıklı, tasarım tartışılır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Hakan Gürsu
On 12.04.2018 at 01:12, Mehmet Göktürk yazdı:

Bu benim son depo değerleri. İçinde Maslak sanayiye gittim geçen gün levent oto sanayide saçma sapan yerlere girdim çıktım trafiğe daldım arada başka yerlere gebzeye şuraya buraya gittim köprü trafiğine de yakalandım. sonuç aşağıda. Tek özellik hep yolum uzun. Günde 50-60 km den aşağı yok. Yani bu bir haftalık rakam. klima kapalı. hız var agresiflik yok. Belki birkaç yerde olmuş olabilir :) günde en az üç dört kontak açarım.

IMG_4425.JPG

not: 130 dan yüksek hız yok.

Hocam demek sizin arabayı ben kullansam İstanbul şehir içinde 9 litreden aşağı inmez. Benim ortalama hızım 23 km. Zaten sizin aracın R-Line ından kullanan bi arkadaşım 10 litre yakıyor. Lastik ebatlarından dolayı 20 inch jant var. :)

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Ahmet Ertugay

Lav mavisi güzel renk, şık araç. Hayırlı olsun aracınız.

Bu aracın 1.6 TDI DSG Style donanımına niyetlendik ama ertelemek zorunda kaldık, Mart ayı başında piyasaya çıktığında 159.900 TL olan araç bugünkü son zamla 169.900 TL olmuş.

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Cemal Cangöner
8 dakika önce, Ahmet Ertugay yazdı:

Lav mavisi güzel renk, şık araç. Hayırlı olsun aracınız.

Bu aracın 1.6 TDI DSG Style donanımına niyetlendik ama ertelemek zorunda kaldık, Mart ayı başında piyasaya çıktığında 159.900 TL olan araç bugünkü son zamla 169.900 TL olmuş.

Teşekkürler. Dizeli tercih etmedim. Fiyat farkını yıllık 25 bin km kullansam 8-9 yılda anca amorti ederdi. Benzinli son derece sessiz ve titreşimsiz. Güç olarak ta dizelle aynı. Önceki aracım TDI octavia ile kıyasladım ve kullanımda - çekişte hiç fark yok. Bence TSI olanı da inceleyin - pişman olmazsınız.

• Teşekkür 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Abdussamed Acar

1.0 TSI makineyi çok tatlı ve tasarruflu yapmışlar, bizdeki Golf'tede aynısı motor var ve çok beğeniyorum bu motoru...

İletiyi paylaş

Mesajın linki