İçeriğe Yönlendir

Fiesta IV - Koltuk Kılıfı

Cemal İhsan Erden

Recommended Posts

Cemal İhsan Erden

Arkadaslar ,bizim araclara uygun kliflari nasil buluruz ,internet uzerinden almak istiyorum. Bunlarda numara gibi bir sey oluyormu ebatlariyla ilgili?

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Merhaba, araca özel kılıf üreten yerler  var. Biraz pahalı olur ama birebir orijinal gibi olur. Standart kılıflar da olur fakat bir dosemeciye monte ettirmek gerekir. Çünkü kesme biçme işlemleri gerekir. Piyasada bulunan kılıflarda arka koltuk yaslanma kısmı genelde tek parcadır. Fiestada arka koltuk 1/3 - 2/3  şeklinde yattigi  için kesmek  gerekir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cemal İhsan Erden
Merhaba, araca özel kılıf üreten yerler  var. Biraz pahalı olur ama birebir orijinal gibi olur. Standart kılıflar da olur fakat bir dosemeciye monte ettirmek gerekir. Çünkü kesme biçme işlemleri gerekir. Piyasada bulunan kılıflarda arka koltuk yaslanma kısmı genelde tek parcadır. Fiestada arka koltuk 1/3 - 2/3  şeklinde yattigi  için kesmek  gerekir.
https://www.otomstore.com/oto-koltuk-kilifi/ford--fiesta--1996-2002/38542/california-design-araca-ozel-deri-koltuk-kilifi-mavi-102.html

Burasi nasil sizce fiyati pahali geldi biraz
Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
Serkan Toker
Asya Misirzada yazdı:

sitesinden aracıma özel kılıf tasarladım. Ağrı gibi uzak bir ilde yaşamama rağmen tam istediğim zamanda bana ulaştırdılar.. ürüne gelecek olursam gelir gelmez uzun yolda deneme fırsatım oldu. bana iyi ki almışım dedirten bu ürün gerçekten sınıfının 1 numaralı kılıfı. gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 

Kaç lira ödediniz, uzun yol derken hangi mevsim de hangi araçla kaç km kaç saatlik yol gittiniz ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...