İçeriğe Yönlendir

Ticari Araç Tavsiyesi

TamerErdoğan

Araç seçimi  

18 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Hasan Karabekiroglu

Hayırlı olsun... tank tank...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hayırlı olsun, yalnız dostane uyarayım, kötülüyor olarak algılamayın niyetim uyarmak, arazi aracı değil bu, bakma sen tipine, sık sık arazide dolaşan biriysen çok çabuk dökülür amarok,   onun dışında sanırım sen normal kullanıcısın o yüzden sıkıntı çekmezsin..... 

güle güle kullan, hoplamalara ve yakıta alışırsın artık, ben alıştım bayağı, nede olsa yakıt derdi yok, ama bel benim :D

:nazar:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Hayırlı olsun, hem işyeri hem araba.. :nazar: Amarok ile mal taşıyan esnaf veresiyede sorun yaşar demedi demeyin.. :D Bizim toptancı 7 kasa bmw ile eve gider gelir ama müşteriye kangoo ile gidiyor. ;)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

dün 750d ile sahayı gezdik, tevekkeli  o yüzden dsi bize ödenek vermiyor :D bende neden battıkmı diyordum meğerse sebeb buymuş, bundan sonra ticari van dobloyla gezeceğiz anlaşıldı....

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Bir saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

dün 750d ile sahayı gezdik, tevekkeli  o yüzden dsi bize ödenek vermiyor :D bende neden battıkmı diyordum meğerse sebeb buymuş, bundan sonra ticari van dobloyla gezeceğiz anlaşıldı....

Hem rakiplerin hem müşerilerin gelirinle ilgili fazla bilgi sahibi olmayacaklar, ilk patronum derdi. Esnaf adam sık sık araba değiştirmez, çok para kazanıyor bu derler.. ;) DSİ sizi çözmüş demek ki, paraya para demiyorsunuz zaten. Rencırlar falan havada uçuşuyor bakıyorum da.. :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
5 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

çok çabuk dökülür amarok

şirkette menüde yürek mi çıkıyor?

• Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
TamerErdoğan

Suanda da  Ödeme almaya  doblo ile gidiyorum ozamanda farklı olmayacak bunu tasıma amaclı dusunerek aldım ama şirket için ödeme vs icin kullanmayacagım tabiiki

Düşünceleriniz uyarılarınız için teşekkr ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...