İçeriğe Yönlendir

Fiesta IV - LPG

Tolgahan Seber

Recommended Posts

Tolgahan Seber

Ford fiesta 2012 1.25 aracıma lpg taktıracağım sizce en uyumlu marka hangisi?

Yorum bağlantısı
ibrahim Ortaavcı
53 dakika önce, Tolgahan Seber yazdı:

Ford fiesta 2012 1.25 aracıma lpg taktıracağım sizce en uyumlu marka hangisi?

Aynı araç bende mevcut 2013 modeli Landi takılı hiç bir sıkıntısını görmedim. Açıkçası markadan ziyade montajı düzgün yapan bir yer olduktan sonra sorun olmaz araç lpg ye yüzde yüz uyumlu zaten...

Yorum bağlantısı
Tolgahan Seber

Yardımcı olduğunuz için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Ercan Balbay

Montaj, kit kalitesi ve ayar çok önemli. Şuan atiker obdli kitler gold yada grand fiyat/performans ürünüdür. Gerek yazılımı çok kaliteli gerekse enjektörleri hızlı.

Bir tık yukarısında BRC Seq32 öneririm, eğer uygun fiyata Seq24 takan varsa o da tercih edilebilir.

Yorum bağlantısı
Tolgahan Seber

Yardımcı olduğunuz için teşekkürler ercan bey

Yorum bağlantısı
Metin Çilo

Ford focus aracımda BRC var 8 yıl oldu şükür daha sıkıntı çıkarmadı.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Benzin isterse 7 olsun , 2 senedir lpgli araba kullanan biri olarak, aracıma asla lpg taktırmazdım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
9 dakika önce, Ali Darbaz yazdı:

Benzin isterse 7 olsun , 2 senedir lpgli araba kullanan biri olarak, aracıma asla lpg taktırmazdım.

Sizin teknik bilginiz yüksek. Ne gibi sebeplerden dolayı LPG taktırmazsınız?

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
22 dakika önce, Ali Darbaz yazdı:

Böyle bir şey yazdıktan sonra nedenlerini de yazsaydınız daha iyi olurdu. Lpg olmazsa pek çoğumuz arabayı kapıdan hareket ettiremeyiz. Yine pek çoğumuz 100 binlerle anılan kmler boyunca lpg li araç sürdü.

11 dakika önce, Emre Şimşek yazdı:

Sizin teknik bilginiz yüksek. Ne gibi sebeplerden dolayı LPG taktırmazsınız?

Avm lere almıyorlar :) 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

sökelimmi şimdi lpg yi :D  zararı illaki vardır motora. her avm ye girememek sıkıntı oluyor tabi. menzil kısa 

bugune kadar hep dizel kullanmış biri olarak bu tarz sıkıntılarından dolayı pek hoşlanmıyorum bende lpg den istanbulda. ama anadoluda olsam avm otoparkı derdim olmaz park derdim olmassa lpg yi gerekirse tavana bağlar gezerim :D 

2 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Böyle bir şey yazdıktan sonra nedenlerini de yazsaydınız daha iyi olurdu. Lpg olmazsa pek çoğumuz arabayı kapıdan hareket ettiremeyiz. Yine pek çoğumuz 100 binlerle anılan kmler boyunca lpg li araç sürdü.

Avm lere almıyorlar :) 

önder abi senin focusta lpg varmıydı ?

Yorum bağlantısı
Cem Işık
28 dakika önce, Ali Gök yazdı:

sökelimmi şimdi lpg yi :D 

Sayısalı yakalamış belli oldu🤩

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
46 dakika önce, Ali Gök yazdı:

sökelimmi şimdi lpg yi :D  zararı illaki vardır motora. her avm ye girememek sıkıntı oluyor tabi. menzil kısa 

bugune kadar hep dizel kullanmış biri olarak bu tarz sıkıntılarından dolayı pek hoşlanmıyorum bende lpg den istanbulda. ama anadoluda olsam avm otoparkı derdim olmaz park derdim olmassa lpg yi gerekirse tavana bağlar gezerim :D 

önder abi senin focusta lpg varmıydı ?

Yok bende lpg ama bir gece ansızın gelebilirim :D

Yorum bağlantısı
Ali Gök
1 saat önce, Cem Işık yazdı:

Sayısalı yakalamış belli oldu🤩

rüyamda görsem kavus sanar korkarım lpg siz bizon :D 

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Tamam yahu akraba çıkmayacağız kabul et gel sayısalı:)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...