İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - 2014 Trend Taban Döşemesinin Kalitesizliği

Fatih Altınay

Recommended Posts

Fatih Altınay

Bu fiesta dıştan aşırı güzel içerden ön konsol hariç değişik hiçbir sınıfa sokamadığım bi araç taban döşemesi o kadar kalitesiz ki battaniye gibi kabarıyor falan bunu sanayi de şehiriçi otobüslerin taban muşambasına benzer bişeyle yeniden döşetemez miyiz?

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Ne ile karşılaştırıldığına göre değişir.

96 model bmwnin kadife paspasları kadar bile kaliteli değil ama sınıfına göre normal.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Altınay
4 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

içi oto kuaför yapılmış mı? kaç model?

2014 model taban döşemesinden bahsediyorum daha önce kuaför yapılmamış. 

Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan
15 saat önce, Fatih Altınay yazdı:

Bu fiesta dıştan aşırı güzel içerden ön konsol hariç değişik hiçbir sınıfa sokamadığım bi araç taban döşemesi o kadar kalitesiz ki battaniye gibi kabarıyor falan bunu sanayi de şehiriçi otobüslerin taban muşambasına benzer bişeyle yeniden döşetemez miyiz?

Döşemeciler kaplar cokta güzel olur yanlız koltukları falan sokeceklerinden fiyat yüksek cıkar 

Yanlız ben 3 yıl kullandım bu aracı döşemeleri falan sınıfına gore yeterliydi bu arada farklı bir sıkıntı olabilirmi ne biliyim sel hasarı olabilir mi ikinci el aldıysanız ilk sahibi dikkatli binmemiştir vb. Durumlar olabilir mi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

döşeme kabar kabar topaklanıyorsa su gelmiştir genelde oto kuaför sonrası olur (bilinçsiz müdahele)

Yorum bağlantısı
Fatih Altınay

Kabarmalar yok bi deforme olma da söz konusu değil sadece halıflex tarzı döşeme biraz basit kalmış bu malzeme yerine Marley ya da muşamba tarzı daha dayanıklı ve toz tutmayan malzemeler döşemek daha iyi olurdu. 

Yorum bağlantısı
Fatih Altınay
7 saat önce, Evren Erakçora yazdı:

Otomobillerde hiç görmedim öyle.

Aynen otomobillerde yok fakat olsa güzel olur üzerine de halı paspas tertemiz olur kimseyi ayakkabı ile bindirmezdim arabaya kamyoncular gibi 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

arkası süngerli tip platik vardır daha yumuşak dokudadır . o kaplanabilir, ciplerin içini yaparlar güzel de durur

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...