İçeriğe Yönlendir

Teyp kodu

Çağrı Ünelli

Recommended Posts

Çağrı Ünelli

serviste pahalı olmasından dolayı aküyü değiştireceğim teyp kodunun nasıl girildiğini bilen varmı ?

Yorum bağlantısı
Cengiz Yazgan

Teyp kodu elinizde mevcut mu?

Yoksa eğer servsilerde 30 ytl ücret karşılığı kodunuzu öğrenebiliyorsunuz.

Kodunuzu biliyorsanız zor bir işlem değil.Teypi açtığınızda size kodu soracak sadece

Yorum bağlantısı
Çağrı Ünelli

Kodunuzu biliyorsanız zor bir işlem değil.Teypi açtığınızda size kodu soracak sadece

teyp kodum mevcut

teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Serdar Yeniçeri

Bunun için herhangi bir yere ücret ödemenize gerek yok , forumda bunun konusu var, konu içinde proğram ile şifrenizi öğrenebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Yakup Hızlı
serviste pahalı olmasından dolayı aküyü değiştireceğim teyp kodunun nasıl girildiğini bilen varmı ?

adanada ergün oto da akü değiştirdim.hiç bilmiyordum kağıda yazıp verdiler teyp kodunu.

Yorum bağlantısı
Murat Keskinoğlu

şifresini kaybedenler için daha pratik olanı var. aküyü sökmeden önce ara kablo ile yeni akünüzden aracınızın kutup başı soketlerine, eski aküyü sökmeden bağlantı çekiyorsunuz. (yani aracın elektrik bağlantısını hiç kesmiyorsunuz) eski aküyü söktüğünüzde ara kablo sayesinde yeni aküye bağlı olan takat sayesinde elektrik hiç kesilmiyor. yeni akünüzü bağladıktan sonra da kabloyu ayırın. araçta takat hiç kesilmediğinden code,şifre vs. gerekmiyor. (milletimin pratik zekası)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...