İçeriğe Yönlendir

Fusion

H.Cenk Bayrakçı

Recommended Posts

H.Cenk Bayrakçı

Arkadaşlar boyuna soruyom, ama ne yapayım?

Aracıma yaptıklarım:

1.yan koruma demirleri ve üst çıtalar

2.krom kapı kolları

3.krom bagaj çıtası

4.krom sinyal çerçevesi

5.içerde teyb unitesini ve üsteki kapaklı bölümü kroma boyadım

6.20 gb harddiskli creative partable media centerı on konsola yerlestirdim.artık cd ve bilimum sey derdim yok hersyim içinde

yapmak istediklerim

1.cam filmi ama polis bir sey derse diye cekiniyom onun yerine perde yaptırayım mı,

2.connectlerdeki gibi ön tampon koruması gibi birsey

3.tavan spoileri

4.aynalar plastik ne yapayım.

resimleeri en yakın zamanda yüklücem şu an arabam serviste kaskosu 27 ocakta bitiyor.ve daha kasko yaptırmıcam.onun için ne kadar çizik sürtük varsa yaptırıyorum.

Hasan bey,

1.Cam filmi açık tonlu olursa polis birşey demez ama belli de olmaz.

2.Ön tampon koruması arabayı çok ticari araç gibi gösterir, vazgeçin bence...

3.Tavan spoileri derken herhalde arka kısmı düşünüyorsunuz, arka camın hemen ütüne, şık spoilerler var nette, aramak lazım...

4.Aynaların plastik olmasının ne sakıncası var? Benimkilerde öyle...Ama çok istiyorsanız, gövde rengine boyatabilirsiniz güzel durabilir.

Arabanızın birkaç açıdan fotoğrafını koyarsanız daha ayrıntılı fikirler verebiliriz. Birde bence kaskodan vazgeçmeyin bir süre daha, burası Türkiye malum kazalar ülkesi, kaskosuz araca binmek pek sağlıklı olmaz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Allah esirgesin..

Sadece tavsiye; 3-4 araba alacak paranız yoksa bir arabanızın kaskosunu mutlaka yaptırın..

İmza: Bir dost..

Diğer konulara gelince..

Bu krom yüklü aracın tüm resimlerini görmek için sabırsızlanıyorum.. Aynalara da krom kaplama yaptırın.. Dersem dürüst bir cevap vermemiş olurum.. Gövde rengine boyatın bence..

Yorum bağlantısı
Onur Gülbakanoğlu

Ön tampon korumasıyla bence çok şık duruyor araç siz nedersiniz?

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Kasko mutlaka şart katılıyorum. Yalnız tüm acentaları gezin. Arkadaşımın arabasına 1.200 son fiyat tanıdık filan dediler 800 e halletti :seytan:

Birde aynalar plastik kalsın burası türkiye çarpan, çizen, yada siz sürttüğünüz zaman boyada alttan kötü görüntü ortaya çıkıyor. Ancak arabanın rengi de önemli beyaz arabada da siyah yan ayna güzel durmuyor gerçekten.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

I-ıh...Çok transitvari oluyor, ön tampon korumasıyla...Belki kromajlı değil de siyah olsa daha güzel olur....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...