İçeriğe Yönlendir

Geri g&#246rüş kamerası

Cihan Tiftik

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Merak ettim plakayı delip oraya koysak (hani mührün yanına) acaba bu aletin arka kısmındaki kalınlık nedir. tamponu delmek kötü olacak sanki.

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pektaş

Hasan Bey yanlış görmediysem, kameranın çevresindekiler ledlermi var? eğere ledse geri vitesdeyken onlar yanıyormu? karanlıkta parkederken de faydası oluyormu?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

peki içeriye camın tepesine sileceğin olduğu yere içten koyulsa? görüş daha iyi olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Ben geçen gün bi leonda arka camın iç tarafından cama 3-4 cm mesafede tavana monte edilmiş olarak gördüm. Gördüğüm kadarıyla oldukça geniş bi alanı gösterebiliyor.(balık gözü hesaabı :) ) Eğer arka sileceğin menzilinde kalırsa sorun olmaz bence.

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İlker Özdilek

hemşerim hayırlı olsun bu arada ama yanlış yere taktırmışsın haybiye tampon deldirmişsin arka camın orda bir yere koysan daha iyi olurdu yağmurda çamurda napacaksın inip camınımı temizleyeceksin neyse araç senin istedigin yere koyarsın ama orda olmamış bence tuhaf duruyo hem tamponda

Yorum bağlantısı
Bora Lahna

gule gule kullanın...

bencede kameranın yeri yanlıs, kotu hava sartlarında hic bsy gozukmezkı camurdan...

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Güle güle kullanın. Bence de kamera biraz daha yukarıda olabilirdi. Ben park sensörleri için tamponu deldirdiğimde pek problem çıkmamıştı. Biraz daha yukarı konabilirdi, neyse olan olmuş zaten. güle güle park edin.

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

3. stop lambasının ortasında bir delik açıp oraya da konabilir.

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Tampona ufak bir delik açıp tampon içine monte edilebilir herhalde.Ben öyle yapacağım galiba..

Yorum bağlantısı
Uğur Koçyiğit

Güzel olmuş güle güle kullanın,bende 3 yıl kadar önce focus a takmıştım,aynı yere takmıştım ,çok fazla yağmurlu hava haricinde sorun yaşamazsınız

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...