İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Yağ Çubuğu

Muhittin Kaplan

Recommended Posts

Muhittin Kaplan
(düzenlendi)

İzmirde Ford Servisi Bu Çubuğa 45+Kdv istedi.İzmirde Çıkmacı Felan Bilen Varsa Yazarsa Sevinirim. Yada Bu Kardeşinize Yardım Etmek İsteyen Varsa Kendini Tutmasın Yardım Etsin. Nedense Aynı Uzunlukta Bir Çubuk Taktık Eksikmiş Gibi Geliyor Bana. Değiştirmem Gerektiğini Düşünüyorum.Yardımlarınızı Esirgemeyiniz..(Kafam Şu Anda 25 derece sola Yatık Masum Çocuk Pozisyonunda :huh: )

tarihinde Mustafa Arıkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

abi bu ne hız yav. ben yazmadan hazırlamışmıydın kendi mesajını nirvana olayı ha

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

abi bu ne hız yav. ben yazmadan hazırlamışmıydın kendi mesajını nirvana olayı ha

Ben çoktandır bekliyordum bu konuyu.. Mesajıda yazıp hazırlamıştım bir kenara.. http://www.otoclubturkiye.com/forum/public/style_emoticons/default/lol.gif

Eski çubuğa ne oldu ki?Kırıldı mı?

Hiç sorma.. Öküzün başı küpte kalmış.. Muhittin Bey ne başı çıkarabildi nede küpü kırabildi.. Sonunda öküzün boynunu kesti.. :)
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yav benden oldu aslında, gece gece git yağa bak dedim.. Bakmaya gitti.. Geldiğinde kırılmış ve ucu motorun içinde kalmıştı..

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)

senden değil mehmet abi o olayda sağlamdı sonra oldu

(bir ölüyü çok yursan ya o.urur ya s.çar)

tarihinde Muhittin Kaplan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

ucunu çıkardınız inşallah. kalibrasyon için bir tane ödünç çubuk kullanın. sizinki aynı değeri gösteriyorsa mesele yok.

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

işte aferdersiniz eşeğin büyüğü hala ahırda saklı. kırık parça hala içerde.nasıl çıkacak, kartel sökülecek değil mi ?Çubukların Boyu Aynı ama nedense sanki Dipte Birazcık Yağ Varmış Gibi Görünüyor.

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Yaşar Usta, Bu konuda Yardım edermisiniz

Yağ Gösterge Çuguğu nun ölçüt kısmı iceride kırıldı ve orada Kaldı . Problem Yaratırmı ? :kafa:

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Hemmen Teşekkür Edeyim Sonra Unutuyorum Ayıp Oluyor.

Dış boru derken Bu Çubuğun Girdiği Borudan Bahsediyorsunuz Değilmi ?

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

Hemmen Teşekkür Edeyim Sonra Unutuyorum Ayıp Oluyor.

Dış boru derken Bu Çubuğun Girdiği Borudan Bahsediyorsunuz Değilmi ?

evet

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)

YAşar Usta Boruyu Söktürdüm Parça Filan Çıkmadı.Problem YAratırmı Kartel İçerisinde ?

Ayrıca BAşka Bir Arkadaşın Fiestasından Baktım Benim Yağ Bariz Azalmış(YAğ Degişimim 74K idi Şİmdi 80K da Daha Önce 1 lt şimdide 1Lt Yağ Daha Koyduk Normal Oldu). Ayrıca Daha Önceki Sorularımdan Birisiydi Beyaz Duman Atıyor Soğuk Çalıştırmada ve Sanırım Makinayı Şıkıştırıncada.

Can Alıcı Soru Şu Araç YAğ YAkıyor Olabilirmi.KötüBir Durum Canım Oldukca Sıkkın Anlayacağınız :nazar:

tarihinde Muhittin Kaplan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

karterdeki parça problem oluşturmaz yag seviyesi cubugun max ve min cizgileri arasında ise problem degil beyaz duman yag yaktıgı anlamına gelmez mavi duman yag yakıyor demektir.

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

yaşar usta anlayamadığım bir nokta bu yağ neden eksiltti

normal değildir diye düşünüyorum....

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

max ve min cizgileri arasında ise eksik degildir. eksik ise ya kacırıyordur bir yeden yada yakıyordur.

Yorum bağlantısı
  • 11 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...