İçeriğe Yönlendir

C-Max Perde

Ahmet Özbey

Recommended Posts

Lokman Ceritlioğlu

emmi yukarda yazdım 85000 de aldım arabayı 90000 de sanırım balata değiştirdim, aynı balatayla devam ediyorum :) normal kaç km de değişmesi lazım balatanın, yaklaşık 38000 km olmuş.

bu konu perde dışına çıkmış :good1:

Yorum bağlantısı
emmi yukarda yazdım 85000 de aldım arabayı 90000 de sanırım balata değiştirdim, aynı balatayla devam ediyorum :good1: normal kaç km de değişmesi lazım balatanın, yaklaşık 38000 km olmuş.

bu konu perde dışına çıkmış :)

abi balata bölümüne taşı bu konuyu bence.perdeyi öldürme zaten adamlar mondiye yapmamışlar. :):)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
emmi yukarda yazdım 85000 de aldım arabayı 90000 de sanırım balata değiştirdim, aynı balatayla devam ediyorum :) normal kaç km de değişmesi lazım balatanın, yaklaşık 38000 km olmuş.

bu konu perde dışına çıkmış :good1:

Abi arka balatanın senin benim gibi bir kullanıcıya 100 bin km dayanması gerekir..

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Abi arka balatanın senin benim gibi bir kullanıcıya 100 bin km dayanması gerekir..

bende balataların arada kaçırdığını hissediyordum,ama 2-3 kez sert fren yapma durumum oldu anladımki abs güzel bir şey,C Max güzelde bakımları zamanında yapmak lazım,aksi halde turbo falan sıkıntı veriyor

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Guest Mehmet ??leyen
(düzenlendi)
Bir tek bana söz düşüyor galiba,trendleri alıyorsunuz yok ucuz bilmem ne diye,sonrada ghıa ya benzesin diye bir sürü masraf yapıyorsunuz,adam üretmiş işte kardeşim ona göre de para istiyor,yersen!!!

konuyu açan arkadaşla ilgisi yoktur,anlayan anladı... :D

paramız trende yettiyse...sen doğru söylüyonda.

tarihinde Mehmet ??leyen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...