İçeriğe Yönlendir

Tavan döşemesinde sıkıntı yaşıyorum

Zafer Kandemir

Recommended Posts

Zafer Kandemir

2006 Focus var....Ancak, tavan döşemesinin çeşitli yerlerinde pas izine benzer izler var...döşemede sanki bir incelme söz konusu gibi geldi...Aracın garantisi olduğu için başvuru yapacağım...

Bu tarz sıkıntı yaşayan var mı merak ettim?? :tap:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu gün bir arabaya bakmaya gittim.. 2001 Focus GP.. Tavanda temizlik yapacaz diye tavanı sarkıtmışlar. Bir kaç yeri de selülitli gibi olmuştu..

Yorum bağlantısı
Mustafa Eski

benim mondeonunda tavanında kesik gibi bi yırtık var yaklaşık 2 cm kadar.eşya taşırken yırtılmış herhalde.

Yorum bağlantısı
Zafer Kandemir

Sunroof var

kenarlardan su almışmıdır bilemiyorum ama hiç açok olupda su almadığına eminim...

fotograf çekebilirsem resimlerini göstermek isterim

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kışın tahliyeler donuyor veya her hangi bir sebeple tıkanıyor.. Tahliye tıkandığı zaman veya fitillerinde sorun varsa sunroofdan içeriye su girebiliyor..

Kontrol edin veya ettirin..

Yorum bağlantısı
Aydan Aykac

Bu tavan olayı benim bir arkadaştada olmuştu. Oto kuaforü denilen adamlar bir güzel arabayı temizlemişler fakat bir kaç ay sonra tavan kumaşı kaplamadan ayrılıp kafaya değecek kadar aşağı inmiş. Araştırınca olayın temizlikte kullanılan kosladan olduğu ortaya çıkmış. Kosla güzel temizliyor tabi. Fakat tavan kumaşı tavan malzemesine bildiğimiz duvar kagıdı tutkalı gibi bir malzemeyle yapıştırılıyor. Kosla bunuda temizlemiş, bu yapışkanı çözmeyen özel temizleyici kullanılması bu sebebten şart.

Yorum bağlantısı
Zafer Kandemir

Geçen haftasonu aracımı ford servisine götürdüm ve tavanda yaşadığım problemle ilgili olarak görüştüm...Tavanda sıkıntılı olan bölgelerin resimlerini çektiler ve Otosan'a bir yazı ile göndereceklerini söylediler....

Otosan bakalım nasıl bir cevap verecek??

Yorum bağlantısı
Osman Bala

Fakat tavan kumaşı tavan malzemesine bildiğimiz duvar kagıdı tutkalı gibi bir malzemeyle yapıştırılıyor.

Tavan malzemesi bildiğimiz strafor değil mi?

Yorum bağlantısı
Burak Balıkçı

2006 Focus var....Ancak, tavan döşemesinin çeşitli yerlerinde pas izine benzer izler var...döşemede sanki bir incelme söz konusu gibi geldi...Aracın garantisi olduğu için başvuru yapacağım...

Bu tarz sıkıntı yaşayan var mı merak ettim?? :tap:

Pas izi değilde bali izi olabilir mi acaba? Tavan kaplaması kenarlardan bali kusması yapmış olabilir.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Zafer Kandemir

Otosan'dan en sonunda cevap geldi...Tavan döşemesini değiştirecekler....

Tavandaki gözlük yeri ve kollar gelince değiştirecekler tavanı....

Şimdi ki korkum, acaba fabrika çıkışı gibi yapabilecekler mi acaba????

Daha önceki araçlarımda servis ile ilgili sıkıntılarım olmuştu...umarım sıkıntı çekmeden bu iş hallolur

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...