İçeriğe Yönlendir

Mavi Fiesta

Ömer Faruk Mumcuoğlu

Recommended Posts

Ömer Faruk Mumcuoğlu

Slm Arkadaşlar,

arabami sizlerle paylaşmak istedim,umrım beğenirsiniz.

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Yorum bağlantısı
Burhan Güncü
(düzenlendi)

Faruk bey aracınız çok şık iyi günlerde kazasız belasız kullanın kapı kollarını,yan şeritleri ve tampon altlarını ve aynaları gövde rengine boyatır bir çiftte sis farı takarsanız çok daha güzel olur kanaatindeyim

tarihinde Burhan G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ömer Faruk Mumcuoğlu

dscn2891tq1.jpg

dscn2892ew8.jpg

dscn2909sl8.jpg

dscn2912vn2.jpg

dscn2887ta1.jpg

dscn2886en0.jpg

dscn2885sk9.jpg

arkadaşlar arabamın son hali bu sizce nasıl olmuş buna ilave hks blow off valve ve chip düşünüyorum umarım önümüzdeki zamanlarda onlarıda yaparım.Bu arada araba resimlerde çok temiz değil kusura bakmayın.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

resim olsun çamurdan olsun. janttır arabayı gösteren. bir de açık renk cam filmi olsa mı ne...

Yorum bağlantısı
Sevim Koç

Tampon altları boyandıktan sonra çok daha güzel olmuş. Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

4-4 lük bence. Güle güle kullanın. Sanki kaputun altında Cosworth yatıyormuş gibi gizemli durmuş.. Filme felan gerek yok bence.

Yorum bağlantısı
Ömer Faruk Mumcuoğlu

Arkadaşlar aslında camlara açık gri ayna film yapmayı düşündüm ama sonra araba fazla faça olacak gibi geldi kararsız kaldım.

Yorum bağlantısı
Ömer Faruk Mumcuoğlu

karar veremedim hala bakalım zaman gösterecek ne yapıcam ,birde beni camdan öte arabanın teyibi düşündürüyor neden böyle bir teyip koyarlar anlamam insanlara ezmiiyet olsun diye mi?

Yorum bağlantısı
Ömer Faruk Mumcuoğlu

serviste 450 ytl cıvarı tutuyor bana 150 ytl ye mal oldu.Bu araba senin arabanın rengi de çok güzel bir de jant takarsan süper olur bence

Yorum bağlantısı
Ömer Faruk Mumcuoğlu

Başbuğ otodan bir tanidik vasıtasi ile aldım satış fiyatını tam olarak bilmiyorum ama tasviyem netten başbuğ otonun telini bulup fiyat alman taktırmak için bir ücret ödemedim açıkcası bakımı yapılırken takıldı herhalde şanslı günümdeydim. Hatta ben Ford servisine de gitmiyorumm desem bilmem ne dersiniz ?

Yorum bağlantısı
Ömer Faruk Mumcuoğlu

Arkadaşlar dün arabama Ford deri vites topuzu ve gri vites çerçevesi aldım umduğumdan daha güzel oldu tavisye ederim yakında resmini de koyacağım beğenirsiniz inşallah

Yorum bağlantısı
Ömer Faruk Mumcuoğlu

vites topuzu ve çerçeve 70ytl ye orjinal Ford ikitelli hurdaliktan aldım ve diyebilirim ki sıfır kullanılmamış.eğer böyle bir düşüncesi olan varsa mutlaka hurdalığa uğrasın bildiğim kadarı ile servis fiyatının 4/1 i olması lazım 2 parça için

Yorum bağlantısı
Seçkin Çelikbaş

O jantlar ne öyle müthiş durmuş, markası nedir acaba? Bir de kaça aldınız ve 18" i var mı? Benim focus'a takmayı düşünebilirim çok hoşuma gitti yaawww :)

Yorum bağlantısı
Ömer Faruk Mumcuoğlu

Saolasın jantların markası TFT modeli black 4x 100 ve 4x 108 olarak çift bijon aralığı kullanılıyor ama 18 ı varmı bilmiyorum.Focus üzerinde gördüm gayet şık duruyor diyebilirim.Bana 1600ytl mal oldu ama daha düşmüş olabilir.

Bazı firmalar spot fiyat veriyor araştırmanı tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...