İçeriğe Yönlendir

Fusion Torpido kapağı...

Erdal Yılmaz

Recommended Posts

Erdal Yılmaz

Arkadaşlar 2004 model Ford Fusion arabamın göğüsteki torpidonun kapak menteşesi kırıldı.Değişmesi gerek dediler..Bunu en ekonomik biçimde nasıl temin edebilirim acaba ?..

İlgili arkadaşlar yardımcı olabilirlerse memnun olurum..

saygılar

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Valla benim Fusionda da kırılmıştı ,kilit tertibatını söylüyorsunuz yanılmıyorsam.Garantiden değişmişti. 2-3 gün önce yine kırıldı. Ama kapak kapandığı için pek umruma takmadım, fiyat ne acaba bilmiyorum. Bana da lazım aslında...

Yorum bağlantısı
Guest Murat Mert

bir arkadaşım tamir etmişti kırılan parça varsa ikili karışım 404 le plastik çelik diyorlar oluyor ama resim olsa tam neresi diye asıl ozaman çözüm bulabiliriz

bu cevabı hatırlıyosunuzdur herhalde arabanın resmi yerine kırılan parçanın resmini koyarsanız daha iyi olur

Yorum bağlantısı
Erdal Yılmaz

Herhalde biz de 404 gibi bir şeyle çözeceğiz.Çünkü çıkma parçaya bile çok para istiyorlar.Zaten o bölümü fazla kullanacağımı sanmıyorum.Ses yapmasın yeter.

Kırılan yer sol menteşe ucu....Ufak bir parça yapıştırarak halledeceğiz gibime geliyor.

saygılar

Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
M.Volkan Özbek

1-1.5 yıl önce 240 TL vererek değiştirmek zorunda kalmıştım serviste. Çıkmacılardan şurdan burdan bulamadım. 2006 ve üzeri bulunur ancak altı biraz zor.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Konu fena hortlamış, sorunlu arkadaş arabayı değiştirerek sorunu çözmüş olmalı. :)

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Konu fena hortlamış, sorunlu arkadaş arabayı değiştirerek sorunu çözmüş olmalı. :)

:)

Yorum bağlantısı

Belkide çoktan sattı gitti. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...