İçeriğe Yönlendir

Focus Um(tekrar)

Çağatay Demir

Recommended Posts

Çağatay Demir
(düzenlendi)

database deki kayıp yüzünden arabamı sizlere bir daha tanıtıyorum... bende daha önce 99 model Golf 4(167.000 km) oto vardı.. eskidiği için küçük bi farkla 2003 Focus(şu anda 84000) almaya karar verdim.. araba aynen şöyle...

baracresimthumbnaildd8.jpg

baracresimthumbnail2yc5.jpg

baracresimthumbnail3dw3.jpg

baracresimthumbnail4pb9.jpg

baracresimthumbnail5ld2.jpg

arabaya mod olarak sadece egsoz yapmayı düşünüyorum.. camlar(ön cam hariç) zaten filmliydi ve angel far da vardı ama yine de fikirlerinize açığım... :)

not: buarada buu angel farların aydınlatmasından hiç memnun değilim. ışığı dağıtıyor ve uzunları açmadan önümü tam olarak göremiyorum.... sizce sorun ve çözüm ne olabilir..

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Levent Eksen

Güle güle kullanın, doğru tercih yapmışsınız.. Farlar Junyan.. Mercek değişimi olmadan standart farlardan daha kötü bir ışık dağılımı var, ya kabulleneceksiniz ya mercek değişimine başvuracaksınız, o da çok zahmetli.. Uğraşamam derseniz alın orijinal siyah zeminlilerden rahat edin..

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir

öncelikle herkese iyi dilekleri için çok teşekkürler.. levent bey bu mercek değişimi dediğiniz ne kadara malolabilecek bir işlem? orjinal siyah zeminli far dediğiniz ford servislerinde verilenlermi?

Yorum bağlantısı
Muharrem Ferhan Temizer
öncelikle herkese iyi dilekleri için çok teşekkürler.. levent bey bu mercek değişimi dediğiniz ne kadara malolabilecek bir işlem? orjinal siyah zeminli far dediğiniz ford servislerinde verilenlermi?

xenon yaptırsanız ii olur

maliyeti ortalama 300-400 civarı

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu fara xenon yetmez, Levent'in dediği yapılmak zorunda..

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir

anladım çok sağolun artık biraz idare edecez elimiz bollaşınca mercek olayına girecez... başka çıkar yol gibi.... :nazar:

Yorum bağlantısı
Levent Eksen

Maliyeti yapan ustaya göre değişir ama, titiz çalışması şart.. Mehmet Abi'nin Mercekli Xenon uygulamasını bir inceleyin isterseniz..

Siyah zeminli makyajlı FI farını servislerdende yedek parçacılardanda temin edebilirsiniz, sonuçta stock far fiyatıda üç aşağı beş yukarı standart farla aynıdır..

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
Maliyeti yapan ustaya göre değişir ama, titiz çalışması şart.. Mehmet Abi'nin Mercekli Xenon uygulamasını bir inceleyin isterseniz..

Siyah zeminli makyajlı FI farını servislerdende yedek parçacılardanda temin edebilirsiniz, sonuçta stock far fiyatıda üç aşağı beş yukarı standart farla aynıdır..

anladım çok sağolun... hurdacıdan siyah zeminli sordum bakalım ne kadar fiyat vercek.. eğer uygun gelirse siyah zeminliyi takar bendeki çıkma junyan ları da gittigidiyor gibi bi yerde satarım böylece maliyet azalmış olur... tabi mercek uydurursak çok süper olur çünkü şu anda görüntü olarak çok iyi duruyor angellar

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
hayırlı olsun cagatay bey bu aracaların pıyasası nedir gercekten cok hos duruyor.

valla çok araştırdım 20-21 binlira civarında genelde

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...