İçeriğe Yönlendir

Arkadaslar Acil Yardım Lütfen

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Bu işin erbabı Mehmet Özyürek'tir. Yalnız 300 euroya saydığınız özelliklerin tümünü barındıran cihaz varsa 10 tane getirsin burada satması 10 saniye sürecektir.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bence marka model önemli değil. Zaten bu tipler standard 7 inch ekranlı oluyorlar. Necvox, Xetec aklıma ilk geken markalar. Kenwood, Alpine da var ama fiyatları 4 mislidir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

İsveçin ucuz olduğunu sanmıyorum. Kaldı ki 2 günlügüne giden arkadaşının pek çok işi vardır. İnternetten ordaki adrese sipariş edebilirsen getirir. Yoksa arkadaşına hiç yük getirme. Ben hiç sevmem böyle bişey isteyenleri ben giderken. :) İşimizi mi yapacağız millete alışveriş mi? Navigasyon istiyorsan al bir tane hp pda yeter. Tutucusu da geliyor gps de bağlanıyor. Yazılım da geliyor. vs vs.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

O zaman şansını deneyecek. Tanınmış marka dışında birşey bulmaya çalışacak anladığım kadarı ile. Sonucu bekleriz ama söyliyim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bu işin erbabı Mehmet Özyürek'tir. Yalnız 300 euroya saydığınız özelliklerin tümünü barındıran cihaz varsa 10 tane getirsin burada satması 10 saniye sürecektir.

Abi bu iş beni de aşıyor.. :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

benim tavsiyem blaupunkt olacak. hem mavidiş teknolojisinde çok kuvetli bir marka. ekranıda hoş ford a uyumlu.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

nazir bey türkiye yolları için yurt dışından aldığınız cihaza navi desteği sunacak bir software olduğunu sanmam. alamanları yakından tanıyan biri olarak murat bey in söylediklerine aslında katılıyorum. yani tr dışında bu tip cihazlar bizden daha pahalı zira tüm vergilerini ödüyorlar. malum bizde de bandrol die bişey var ama sanırım piyasadaki malların hiçbirinde bandrol yok türkiyede. yani maliyetler bizde daha aşağıda :kutlama:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Murat'a hak veriyorum. Pazar kapalıdır ve çoğu "dükkan" pahalıdır.

Türkiye'de yurtdışı ile ilgili birkaç yanlış kanı vardır.

1- Yurtdışında çalışanları çok para kazanıyor sanırlar (ama çuvalla)

2- Yurtdışında heryerde elektronik malzemeler sokakta satılıyor ve ucuz sanırlar

3- Yurtdışına gidildiği zaman gidilen yerin böyle eminönü gibi biryer olduğunu sanırlar

bunlara ilave olarak yurtdışına gelen milletvekilleri NY tarafında hep "gogo barlar nerede mehmet bey" diye soragelmişlerdir. istisnalar olur tabi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

fusion için mi olacak bu araç?

Ben size bir adet mio gibi bir tam navigasyon cihazı öneriyorum.

http://www.hepsiburada.com/productdetails....d=otdelnavp100k

http://www.hepsiburada.com/productdetails....d=otdelnavp100k

diğerlerine de bakın. karşılaştırın. bunların çoğu mp3 ve divx felan oynatır isterseniz.

bu cihazları en guzel dikiz aynasının oraya arkaya monte ediyorsunuz. hem siz hem arkadaki hem yandakiler de guzel görüyorlar. araçtan çıkarken de alıyorsunuz isterseniz. arkadaşınızın aracına ya da tekneniz varsa teknenize takıyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

al sıfır kullanılmamışı da 330 ytl. http://urun.gittigidiyor.com/NAVITECH-P100...W0QQidZZ6534553

tüm cihazları da şuradan görebilirsin

http://www.navturk.com/tumcihazlar.asp

bu arada bir winmobile el bilgisayarın ve bluetooth GPS (140ytl) varsa kırık olarak programlar bulunur. mesela IGGo programı da bulabilirsini. ama 350 ytl ye özel cihaz almak varken... hem de sarjlı. yani otobuste de kullanırsın.

şu bizim cihazlara olur herhalde ama pahalıdır (fiyatına bakmadım)

http://www.navturk.com/NAVC21TD.asp

ayrıca gerek yok. el cihazı şarşlı ve cebinde taşı gerekirse....

tarihinde Mehmet G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

nası bi alet sadece navigasyonmu yoksa dvd li 7 inch ek ran mı

Yorum bağlantısı
Özkan Yaman

markalı bişey istemiyorum diyorsan gittigidiyorda çok uygun navigasyonlar var.300 euro 520 civarı bişey yapıyor.ben senin yerinde olsam biraz daha paraya kıyar xetec dtm 620 alırım istediğin herşey mevcut.dvd,navigasyon,dokunmatik ekran,cd,mp3....aklına ne gelirse.güsel olmasa kia sorentoya koymazlardı.ben bi ara düşündüm ama sonunda 1250 verip jvc706 modelini aldım sadece ses çıkışı alpinden sonra geldiği için.uzaklarda aramana gerek yok yani ne varsa burda var.....şimdiden kolay gelsin alınca bi resmini koy görelim.

Yorum bağlantısı
Özkan Yaman

bak ne güsel cihazlar bulmaya başladın.sahibinden.com'dada bakabilirsin.alacağın 2. el cihazın açılmamış olmasına dikkat et dokunmatik ekranlar genelde ekran arızası veriyor.o yüzden tamir görüyor.tavsiyem ince ele sık doku.xetec 620 neden düşünmüyorsun.mesela buna bakabilirsin

http://www.sahibinden.com/xetec_602_modeli...pXQQdisplayitem

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

mertol bey bravo acaip aynı frekanstayız :kafa: . yani touchscreenl i bir cihaz değerlidir ve kutuda durmasın yazıktır :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

ben önermem. aracını "oyuncaklaştırmış" görünüyor bana. tam oturması lazım. renk farkı felan olursa hiç güzel olmaz.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bu tip cihazlarda genelde tuner içindedir. sadece seyir halinde iken çok net görüntü alamazsınız bunu biliniz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Markası cancincon :) yok ama marka yeri boş yani ne istereniz yapıştır kullan.

E güzelmiş.. Hatta en iyisi bu.. Ne o bilmedik markalar basıyorlar :)

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Mustafa Mermertas

Bircok arkadasin da yazdigi gibi ;butür aletler burada yani Almanyayi örnek verecek olursak ebayde 260€dan baslamakta sayilan bircok özellikleri de mevcut olup bazi modellerde DVBT ve Navigasyon özellikleri entegre modüllerle kullanilabiliyor misal DVBT nin tuner veya anteniyle ,Navinin ise GPS anteni takildiktan sonra kullanimi mümkün.Ha 300 € kadar fiyatli aletlerde bu saydigim örnekler icinde ....ama orjin Kore ve Cin mallaridir .Navi olayini ben nokia cep telefonuyla hallediyorum (symbian platformu olmak sartiyla) .Ilglenen arkadaslara daa yardimci olabilirim :nazar:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...