İçeriğe Yönlendir

Focus 2 Nav. Audio Sistemi

Muhittin Kaplan

Recommended Posts

Cevdet Kochan
merhaba aynı üründen bende aldım bir kaç sorum olacak

direksiyon kumandası çalışıyormu

ayrıca tv dvd oynatırken sürekli uyarı ekranı cıkıp mavileşiyor bu sorunlar sizdede oldumu nasıl cözülecek

direksiyon kumandası bendede çalışmıyor. pembe bir kablo var ona enerji verilmesi gerekiyormuş ben cesaret edemedim... tv ve dvd emniyet açısından devre dışı kalıyor.. benim ustam onu ayarladı . araç hep park halindeymiş gibi hissediyor ve tv ile dvd sürekli çalışıyor. nasıl yapmıştı hatırlamıyorum...kusura bakmayın..

Yorum bağlantısı
Arda Akbay

ford ingiltere'nin sitesindeki broşürde çok güzel navigasyonlar var bir de benim gözüme takılan yol bilgisayarı var kimi modellerde yol bilgisayarı daha büyük ve daha fonksiyonel gözüküyor, ford türkiyenin focus bölümünde de bu tip yol bilgisayarı olan arabanın resmini koymuşlar ama gerçekte öyle birşey yok, bir keresinde de ford servisinde fiesta almış birisinin tanıtım için getirilen aracın yol bilgisayarının ekranının 3 satırlı olmasına rağmen normalde sattıklarında 2 satır olmasının sebebini sorduğunu hatırlıyorum ;)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kadıoğlu

merhaba ben aracımı satın alırken artı olarak navigasyon dvd oynatıcılı orjınal birsey olsun diye

http://www.essegrup.com/?esse=Sub&MarkaId=1&Urun=455 ilanda bulunan ürünü taktık ve memnunum birde bu ürünün hd kalitesi olanı var oda güzel saygılar.. almak isteyenlere satın alımlarında tanıdık vasıtasıyla yardımcı olunur :):good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Evmez
merhaba ben aracımı satın alırken artı olarak navigasyon dvd oynatıcılı orjınal birsey olsun diye

http://www.essegrup.com/?esse=Sub&MarkaId=1&Urun=455 ilanda bulunan ürünü taktık ve memnunum birde bu ürünün hd kalitesi olanı var oda güzel saygılar.. almak isteyenlere satın alımlarında tanıdık vasıtasıyla yardımcı olunur :):)

Ben de bu ürünün aynısından 1000 TL ye aldım, hafta onu taktıracağım. Fiyat sizce nasıl?

Yorum bağlantısı
Arda Akbay

1000 TL ye aldığına göre garantisi yok sanırım ben en ucuz 1100 TL ye görmüştüm o da pazarlıkla en fazla sizin bulduğunuz fiyata düşer o yüzden gayet iyi bulmuşsunuz

Yorum bağlantısı
Mehmet Evmez
1000 TL ye aldığına göre garantisi yok sanırım ben en ucuz 1100 TL ye görmüştüm o da pazarlıkla en fazla sizin bulduğunuz fiyata düşer o yüzden gayet iyi bulmuşsunuz

Evet, garantisi yok.

Muhtemelen aynı üründen bahsediyoruz, 1100 TL den pazarlıkla 1000 TL ye düşürüp aldım.Bir de şu ürün var, pazarlıkla 1500 TL ye alınabilir. İkinci el riskini göze alanlar değerlendirebilir.

http://www.sahibinden.com/navitech_navigas...pXQQdisplayitem

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Ahmet Akgül

selam arkadaşlar

ben 6 ay önce sahibinden.com adresinden çin malı 7" dokunmatik ekran dvd gps multimedia sistem teyp alıp taktırdım.

bütün fonksiyonları mükemmel çalışıyor.

navigasyon yardımı mükemmel arkadaşlar... belkide en iyi yatırımım bu oldu.

bilgi olsun diye söylüyorum : alete 1250 tl. geri görüş kamerasına 75 tl. bağlatmaya 100 tl. verdim..

Bluetooth-dvd-dvıx-jpeg-mp3-4-geri vites kamerası navigasyon tv(analog)

düşünenlere tavsiye ederim...fazla beklemesinler derim...focus bir başka araç olup çıkıyor...

aynı modelden bi cok markanın mevcut tam marka alabilirmiyiz ? birde ses kalitesi sony e göre nasıl

Yorum bağlantısı
Ahmet Akgül

Ahmet bey, soru sorduğunuz kişi iletisini 3 sene önce yazmış ve yaklaşık 2 senedir foruma girmiyor :)

farkettim =) 3senedir de kimse double din alamıs sanırım =) yeni konu yok hiç=)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Double Dınler genelde capon arabalarına uymlu, çerçeve takviyesi olmadan ford lara takılamıyor

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Yücel GÜNGÖR

Merhaba Yeni aldığım 2009 model Mondeo arabamın bir önceki sahibinin bayan oluşundan ve kremli parfümlü elllerle Teyp tuşlarına basmasından dolayı Teyp çerçevesi etrafındaki Menü,CD vs birçok tuşta soyulmalar olmuş. Bu sebepten Dolayı Navigasyonlu Multimedya Teyp taktırma hevesi çok fazla ama internette okuduğum bazı yorumlarda Bu tarz ürün kullananlar eski teyplerini arar olmuşlar Fiyatlar 800 tl den başlayıp 2250 TL ye kadar gidiyor necvox Navitec Navigold Fly Aidio VS VS Bakmadığım Ürün kalmadı .Enson dün İstanbul Ümraniyede Navigold bayisine giderek Fiyatı sorduğumda Kamera Tv anten Montaj dahil 1.100 TL Fiyat verdiler Yukarıda isimlerini verdiğim bu ürünlerden kullanan varsa, Memnuniyet yada şikayet deneyimlerini Paylaşırlarsa Çok Sevinirim .Kazasız Yolculuklar.

Ayrıca Bayi ile olan görüşmemizde, Aslında bu ürünleri Çinde tek bir fabrika üretildiğini Hepsinin Aynı ürün olduğunu söylemişti.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...